nasiona marihuany

Uzupełnienie Biotabs w P/K

Wyszukiwarka Forumowa:
Rejestracja
Kwi 7, 2018
Postów
5
Buchów
0
kiedys jechałam za zestawie z guanokalong - proszek, ekstrakt i bloom. do tego na koniec lalam bio-bloombastic i efekty byly zadowalajace. a byl to moj pierwszy organic bo wczesniej jechalam na mineralach z canny. smak byl lepszy, a plon zblizony objetoscią. a co do tabletek to koleś dawał 2 na poczatku na 10 L donice. nie wiem czy jak dodasz poźniej to sie zdąrzy rozłożyć w pełni, to raczej zależy jak dlugi masz okres kwitnienia.
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
Ten pk booster of biotabsu trzeba napowietrzacz prze 24h ? Czy to jest niezbędne ? Nie mogę podać po prostu odstanego roztworu ?
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
Ten pk booster of biotabsu trzeba napowietrzacz prze 24h ? Czy to jest niezbędne ? Nie mogę podać po prostu odstanego roztworu ?
siemka tak trzeba napowietrzac, jak sie nie chcesz bawic z herbatka aktywna wystarczy kupic bio pk 5-8 od biotabsa
 

Dzikicmg

Well-known member
Rejestracja
Lip 31, 2018
Postów
183
Buchów
0
siemka tak trzeba napowietrzac, jak sie nie chcesz bawic z herbatka aktywna wystarczy kupic bio pk 5-8 od biotabsa
A te bio pk tak samo zadowoli moje roślinki? Czy lepiej zainwestować w herbatkę ?
 

uho666

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 21, 2008
Postów
3,434
Buchów
7,959
herbatka jest lepsza jest aktywna szybciej dziala poprzez napowietrzanie jej i dodanie bakteri dziala jako za***isty booster namnaza bakterie itd a pk to bedzie sie rozkladal wolniej bakteriami jakie masz w ziemi
 

Powidok

Well-known member
Rejestracja
Maj 26, 2020
Postów
316
Buchów
89
A ten miks z litra wody, płaskiej łyżki bactrexu i 5 ml orgatrexu z instrukcji biotabsa, warto napowietrzać to przez 24h lub 48h ? Można do tego litra dodać z 20 ml Humus Activ?
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
[MENTION=95243]Powidok[/MENTION] możesz napowietrzać ale aż tak długo nie trzeba, ja napowietrzam kilka godzin ze 3-4. Humus Activ spoko dodatek sam używam-taki dodatkowy zastrzyk mikroorganizmów glebowych. Czy to działa lepiej z biohumusem-nie wiem ciężko stwierdzić zwłaszcza że w organice wszystko trwa dłużej niż przy użyciu nawozów mineralnych a żeby być tego pewnym trzebaby zrobić badanie na klonach. Możesz wymieszać jak pisałeś i możesz raz na jakiś czas podlać wodą z biohumusem active. Dodatek który mogę polecić z ręka na sercu to Biorhizotonic-opryski dają za***isty efekt zwłaszcza po przesadzeniu.
 

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
Siemanko
Podłączę się pod temat, lecę na biotabsie w swoim ogródku, ziemia light-mix , Great White Shark mikoryza i mam zamiar w ok. 2-3tyg flo dodać Palm Ashes. Czy powinienem cos wiecej dodać do moich maleństw ? Podsypać BatGuano gdy będę przełączał je na flo ? Przyznam szczerze ze mam zamiar wtedy wrzucic po poł biotabsa (w sumie wyjdzie po 2 na doniczke - 11l).

PS. Światła mam dość sporo jak na tą powierzchnię.

Pozdro
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Możesz zrobić jak piszesz, na poczatku flo potrzeba więcej fosforu a w 2 połowie potasu. Nie wiem czy jest sens dodawać wtedy pół tabsa. Dodałbym za to podlanie z Bactrexem przed każdym podsypaniem żeby miało co przerobić te guano i ash. Uwazaj z popiołem bo jest mocno zasadowy i lepiej 2 razy po trochu niż raz za dużo bo może ci ph skoczyć. Dawałeś dolomit do ziemi?
 

Dr Weed

MUAYTHAI OR DIE
Rejestracja
Mar 10, 2016
Postów
83
Buchów
75
Możesz zrobić jak piszesz, na poczatku flo potrzeba więcej fosforu a w 2 połowie potasu. Nie wiem czy jest sens dodawać wtedy pół tabsa. Dodałbym za to podlanie z Bactrexem przed każdym podsypaniem żeby miało co przerobić te guano i ash. Uwazaj z popiołem bo jest mocno zasadowy i lepiej 2 razy po trochu niż raz za dużo bo może ci ph skoczyć. Dawałeś dolomit do ziemi?

Nie dodawałem, wydaje mi się że dolomit juz jest w lightmixie. Co do poł tabsa, mam zamiar go wrzucic zaraz
jak na flo je przełączę.
llę będę potrzebował tego guano jak i bacatrexu na 20 donic (11l) ?

Dziękuję za cenne porady !
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Poczytaj sobie o dawkowaniu na stronie Guanakolong albo jakiegoś growshopu i sobie policz ile potrzebujesz. Potrzebujesz Bactrex i Orgatrex albo jakąś melasę zamiast Orgatrexu. Dolomitu z tego co wiem nie ma w lightmixie i sie dodaje dlatego.
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół