nasiona marihuany

V-TAC 50W x3|0,6m2| Bonsai Bokashi Bukkake

Wyszukiwarka Forumowa:

Beasto

Ujarany cały dzień
Buchów
9,593
Odznaki
10
Dzień 103 (15/60)

4x Kong's Krush, 1x Sweet Zensation, 3x Florida Gaspack
KK || FG | FG | KK
KK || FG | SZ | KK

KK x2

Miks

FG

KK

SZ

---------
Rośliny zaraz skończą żywot, to były ostatnie zdjęcia przed ścinką :)
Jednak nie kombinowałem z różnymi miksami podłoża w docelowych. Wszystkie siedziały w takim samym zestawie złożonym z używanej ziemi z bokashi, 1/4 kokosu i dosypką pumeksu.
Przez całą uprawę dostawały tylko raz na jakiś czas humus active. Raz była woda z melasą. Tydzień wcześniej dostały jakieś Power Buds z Plagronu i tyle.

Beasto

Ujarany cały dzień
Buchów
9,593
Odznaki
10
Koniec.

Rzutem na taśmę przed wyjazdem wysuszyły się, więc oto wyniki :

Florida Gaspack x3 - 51g - rześka benzynka tak na razie w smaku, pachnie kwaśno i dieslowo. Działanie leciutko w stronę ożywienia.

Sweet Zenzation 20g - jeszcze nie paliłem

Kong's Krush normalny x3 - 55g - ciężki, jakiś słodkawo mdły, bardziej indyjkowo. Na razie raz zapaliłem, w tym z kumplem u niego i pierwszy raz jego żona powiedziała, że jakiegoś smroda przyniosłem i włączyła wyciąg w okapie xD

Kong's Krush miotłowy - 24 - tego wyodrębniłem, bo pachnie dieslem i wygląda zupełnie inaczej niż reszta tej odmiany. Jeszcze nie próbowałem. W ogóle to KK to porażka pod kątem jednolitości, o dwóch karłach nie wspominając. Nie polecam, jeśli komuś zależy na wyniku.

----
Idealnie 150 g wyszło, więc gram z wata. Jestem bardzo zadowolony, bo cała uprawa była niemal bezobsługowa. Poza tym 4 sztuki były szybko przełączone, a z Kongów bez wyraźnego powodu wyrosły dwa karły. Dziękuję za zaglądanie do tej minimalistycznej relki! Swoją drogą, moderacja stwierdziła, że nadaje się do konkursu grow roku, więc w razie chęci bonsaie chętnie przyjmą głosy xD

Teraz nastąpi miesiąc przerwy. Potem wracam z crossem Lemon Tree x Florida Gaspack od @Rolnik_Małorolny :)

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Buchów
5,239
Odznaki
9
Siema @Beasto ,
u mnie już jakos tydzień mu wyszły z ziemi Lemon Tree x Florida Gaspack i sam jestem ciekaw jak to będzie wyglądać.Będzie relka ale nie w tym, tygodniu bo jestem w rozjazdach.Cieszę się że zadowolony jesteś z pestek/palenia (bo jesteś tak?):crazy:
Relka jak zawsze czysta schludna.Nie to co u Rolnika u***ane namioty:wali:

Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół