nasiona marihuany

Vanilla Kush

Wyszukiwarka Forumowa:

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
87 Dzien
34 dni veg
53 dni 12/12

Na glownych topach juz sporo bursztynow na dolnych dopiero zaczynaja zmieniac kolor z mlecznych i zastanawiam sie ile jeszcze je trzymac ? :D bo chetnie bym ja skosil juz w niedziele :D bedzie akurat 90 dni :D od 5 dni sama woda nawozy biobizz zastanawiam sie tez czy nie zmienic z 12/12 na 10/14 na te ostatnie pare dni przed kosa ? i czy moge juz wyciac liscie ? :D zdjec trichomow nie mam ale uzywam lupki x100 wiec doskonale widze kolory







 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
53 dzien daj jej jeszcze z 10-15 lej jej sama wode to wyje z lisci resztki kup sobie mikroskop 60x za 30zl i bedziesz wiedzial kiedy ciac :) "pozdro sry jak masz lupe to wiesz kiedy ciac spojz na chart trihomow :)) mozesz podciac jej liscie od dolu raczej juz jej nic nie bedzie a z 10/14 to nie wiem ::/// kazdy ma swoje zdanie jeedni robia tak a drudzy ciemnie 2dni np a jedno kosza odrazu jak im sie zachce hehe
 

BlackMen

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 14, 2014
Postów
3,601
Buchów
2,366
Odznaki
1
Puszcza jeszcze biale wlosy?
 

sprobujmyy

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 21, 2017
Postów
1,460
Buchów
34
Odznaki
1
53 dzien daj jej jeszcze z 10-15 lej jej sama wode to wyje z lisci resztki kup sobie mikroskop 60x za 30zl i bedziesz wiedzial kiedy ciac :) "pozdro sry jak masz lupe to wiesz kiedy ciac spojz na chart trihomow :)) mozesz podciac jej liscie od dolu raczej juz jej nic nie bedzie a z 10/14 to nie wiem ::/// kazdy ma swoje zdanie jeedni robia tak a drudzy ciemnie 2dni np a jedno kosza odrazu jak im sie zachce hehe

kolega ma lupke x100 :p

+ ciemnia nie ma zadnego wpływu na efekt koncowy :p
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
Puszcza jeszcze biale wlosy?

Na glownych szczytach nie zauwazylem zadnych nowych wloskow na dolnych cos tam sie pojawia jeszcze ale to pojedyncze sztuki
ogolnie moge jeszcze czekac ale coraz bardziej martwie sie o plesn. W boxie sa jeszcze dwie inne panny ktore tez juz dochodza powoli i nie chce sytuacji ze wszystkie nagle bede scinac w tym samym dniu bo suszarnia jest mala :D

---------- Post Zaktualizowany 16:38 ---------- Data pierwszego postu 16:30 ----------

ciemnia nie ma zadnego wpływu na efekt koncowy :p

aby napewno ? pozwole sobie wziac tekst z Porad Franca

Jeśli pożądanym efektem jest uzyskanie żywicy oraz większego bogactwa smaku i aromatu, można skrócić trwanie fazy dziennej do 11 lub 10 godzin podczas ostatniego tygodnia dojrzewania
 
Ostatnia edycja:

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Takze zrob tak franko to nie byle wack :)) sam az sprobuje hehe ale bardziej na sativki chyba dziala zeby szybciej kapke doszly :p jaka masz wilgotnosc ze boisz sie o plesn?
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
No to chyba nie jest zle jak bylo by 70+ to bym sie martwil kup jakis maly osuszacz jak ci przeszkadza :p
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
narazie odpuszcze kupowanie osuszacza :D moze w nastepnym grow :D wracajac do tematu scinki to poczekam jeszcze ten tydzien moze :D jak wytrzymam
 
R

ruski wentylator

Guest
skos mala galazke. i poczekaj, uwiez mi ze warto poczekać az koloru brązowego dużo , daje moc wtedy, niewarto się spieszyć...
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Moc moc moc kazdy patrzy na moc chcecie tylko cpac czy zjarac sie po usmiechac miec rozkiminy piekny film czy siedziec z czipsami przed tv :D najlepszym rozwiazaniem jest mikro temat trichomow i wiesz jaka faze chcesz i scinasz jak ci odpowiada :)
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
no ba :D zaj***ć sie jak swinka i siedziec z lodami przed tv :D to co lubie :D
 

BombelWsm

Well-known member
Rejestracja
Sty 13, 2014
Postów
164
Buchów
0
Kto co lubi hehe :)) ale slodkie nasionka maja dawac kolorowy film a upie****ac ma cheeese :D
 

Deevi

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2017
Postów
333
Buchów
2
Odznaki
1
I jak panowie jakas mala rada ? na lisciach przytopowych mam doslownie wysyp bursztynow juz ale na samych topach same mleczne i szczerze powiem nie chce tez trzymac za dlugo...:D wybaczcie za slaba jakosc zdjesc ale soczewka do macro powinna dojsc dopiero jutro wiec jutro wiec wstawie lepsze zdjecia ( mam nadzieje )

Vanilla Kush
102 dzien
68 dni 12/12






Blueberry
97 Dzien
68 dni 12/12











Pozdro :D<peace>
 

drzewiec

spokojny furiat
Weteran
Rejestracja
Maj 7, 2010
Postów
3,187
Buchów
9,555
Odznaki
11
fajne panienki
jak masz wszystkie mleczne to mozesz ciac albo poczekaj z 3 dni na troche bursztynu,jak lubisz
tak to jest,mozna wytrzeszczu dostac nad lupa po paru dniach
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół