• Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

VAPUJ.PL sklep z vaporizerami (waporyzatorami) i akcesoriami

vapuj.pl

Partner forum.haszysz.com
Buchów
1
[MENTION=32467]gość147[/MENTION] Witaj. W kwocie około 1000 zł mamy Crafty, Crafty+, Mighty, taniej Solo 2. Chyba nic lepszego nie znajdziesz. Co do oszczędności no to mniejsza komora jest w Solo 2. Wapki Storz & Bickel mają dość dużą komorę, więc nie będą takie oszczędne. Jak chcesz prawdziwej oszczędności to DynaVap ale to trochę inna bajka :) Na swoje dane możesz śmiało zamawiać, bez żadnych obaw.

Sceptyk

Well-known member
Buchów
221
Odznaki
2
Witam. Mam pytanie, kiedy można spodziewać się Utillian 722? I dlaczego cena nagle podskoczyła pomimo tego, że nie ma go na stanie? Jest 599zł a była parę dni temu 499zł. Chcę coś konwekcyjne z dobrą chmurą. Mam PAX3 i nie chcę znów wydawać 800 czy 1000zł na Mighty/Crafty. PAX3 jest fajny, mały, dyskretny, dobry na imprezę, koncert, grilla itp, ale w domu czy w lesie chciałbym coś z większą lepszą chmurą. Czy ten Utillian 722 to dobry wybór? Widziałem o nim sporo pozytywnych opinii. Z góry dzięki za jakieś krótkie info, wady i zalety vapka, kiedy będzie, czego cena podskoczyła?

vapuj.pl

Buchów
1
[MENTION=53197]Sceptyk[/MENTION] hej. Faktycznie Utlian 722 miał do tej pory cenę 499 zł i był to nasz błąd cenowy, wiec kto zdążył skorzystać to kupił po niższej cenie, praktycznie z zerowym zyskiem dla nas, więc musieliśmy podnieść cenę gdy wykryliśmy błąd. Jest dostępny kolor czarny na ten moment. Może zainteresuj się butanowcami ? Sticky Brick albo DynaVap, to całkiem inna bajka niż elektroniki i dają zacne chmurki :)

vapuj.pl

Buchów
1
OBNIŻAMY CENY

X-Max Starry 3.0 teraz w najniższej cenie w Polsce - 230 zł
Dodatkowo możecie skorzystać z kodu 5% - haszysz5

https://vapuj.pl/x-max-starry-3-vaporizer-waporyzator-przenosny.html

3.jpg

ceu

Well-known member
Buchów
145
Do kiedy ta promocja ??
Podoba mi sie !! Chyba kupie.
Czy ktoś na forum używa tego vapo ??

Poszukaj wcześniejsze posty. Ja mam jako pierwszego I mi pasuje. Za te pieniądze bym brał na start. J dałem rok temu 299. A chodziły tak po 400-420. Akumulatorki Wymienne tanie. Waporyzacja jest dla mnie wporzo. Ale... Wolę w płynie hehe.

vapuj.pl

Buchów
1
Polecamy nowe waporyzatory od DynaBox - Tetra One

Tetra One - to butanowe, konwekcyjne waporyzatory on-demand, inspirowane modelami Sticky Brick. Nauka ich i obsługa jest dużo przyjemniejsza i prostsza, dzięki zastosowaniu specjalnych dysz, susz nie ulega łatwo przypaleniu. W porównaniu do waporyzatorów Sticky Brick, cena jest też dużo bardziej atrakcyjna. Polska produkcja. Gorąco polecamy :)

Tetra One dostępne są w wariantach - orzech włoski i mahoń

Tetra One - Walnut (orzech włoski)

Tetra One - Sapele (mahoń)

35.jpg

DoktorGreen

Well-known member
Buchów
739
Do kiedy ta promocja ??Podoba mi sie !! Chyba kupie.Czy ktoś na forum używa tego vapo ??

Akurat ja miałem okazje próbować kilkukrotnie.. Mój dobry koleżka prosił mnie o radę więc poleciłem mu poszukać dobrego sklepu polecanego na tym forum. Przeczesał cały internet i znalazł ich też na allegro bo chyba tam nawet taniej mają podobno. Kupił ten X-Max Starry 3.0 i się mocno rozczarował. Brak jakiejkolwiek pary i zero upalenia. Razem szukaliśmy powodu ale bez skutecznie. Napisaliśmy do sklepu vapuj.pl i opisaliśmy problem. Czyli brak pary i przypalanie zioła już przy 210*c. Odpisali w skrócie:
"Jeżeli waporyzator podgrzewa to według mnie wszystko tam działa dobrze bo innej usterki raczej nie może być, która wpływała by na ilość pary." Pisali też że wszystko jest zależne od ilości trichomów, temperatury i rodzaju vapka. Na nic się zdały tłumaczenia że vapek nie puszcza pary. Kolega za moją namową oddał go do sklepu na gwarancje. Kilka telefonów ze sklepu i "dziwnego tłumaczenia" że problemu nie ma. Nie dostaliśmy prawdziwej odpowiedzi dlaczego nie ma pary. Było też tłumaczenie że zioła nie pali się mokrego itp..:rzyg: Próby tłumaczenia im że zioło było suche i sprawdzane na tym samym modelu u kolezanki nic nie przyniosły. Na koniec sklep postanowił że wymieni środek zostawiając ustnik i baterie. Przyszedł.. nie działa dalej.. Moim skromnym zdaniem oraz paru innych osób nie wymienili nic :jprd: Zupełne zero pary i brak upalenia jak na początku. Zrzucanie też na vapka że kupił z niższej półki i szukamy cudów. Jeśli ktoś kupił dobrego vapka w sklepie to może będzie zadowolony, ale jak trafisz na wadliwy to może być już problem.

20gatunkoW

Active member
Buchów
0
Do 200 zl mozna cos kupić by sprawnie dzialalo . Myślałem o modelu x master sorry 3. Mial ktos z tym do czynienia?

vapuj.pl

Buchów
1
Akurat ja miałem okazje próbować kilkukrotnie.. Mój dobry koleżka prosił mnie o radę więc poleciłem mu poszukać dobrego sklepu polecanego na tym forum. Przeczesał cały internet i znalazł ich też na allegro bo chyba tam nawet taniej mają podobno. Kupił ten X-Max Starry 3.0 i się mocno rozczarował. Brak jakiejkolwiek pary i zero upalenia. Razem szukaliśmy powodu ale bez skutecznie. Napisaliśmy do sklepu vapuj.pl i opisaliśmy problem. Czyli brak pary i przypalanie zioła już przy 210*c. Odpisali w skrócie:
"Jeżeli waporyzator podgrzewa to według mnie wszystko tam działa dobrze bo innej usterki raczej nie może być, która wpływała by na ilość pary." Pisali też że wszystko jest zależne od ilości trichomów, temperatury i rodzaju vapka. Na nic się zdały tłumaczenia że vapek nie puszcza pary. Kolega za moją namową oddał go do sklepu na gwarancje. Kilka telefonów ze sklepu i "dziwnego tłumaczenia" że problemu nie ma. Nie dostaliśmy prawdziwej odpowiedzi dlaczego nie ma pary. Było też tłumaczenie że zioła nie pali się mokrego itp..:rzyg: Próby tłumaczenia im że zioło było suche i sprawdzane na tym samym modelu u kolezanki nic nie przyniosły. Na koniec sklep postanowił że wymieni środek zostawiając ustnik i baterie. Przyszedł.. nie działa dalej.. Moim skromnym zdaniem oraz paru innych osób nie wymienili nic :jprd: Zupełne zero pary i brak upalenia jak na początku. Zrzucanie też na vapka że kupił z niższej półki i szukamy cudów. Jeśli ktoś kupił dobrego vapka w sklepie to może będzie zadowolony, ale jak trafisz na wadliwy to może być już problem.

Przykro nam z tego powodu, że produkt nie spełnia oczekiwań. Jednak nie wiemy jak się odnieść do tego przypadku. Użytkownik najpierw pisze, że nie ma żadnej chmurki, a zaraz, że waporyzator przypala susz w 210 stopniach C. Jeżeli by tak było to nie było by pary tylko zwyczajnie dym. Jedno zaprzecza drugiemu.

---------- Post Zaktualizowany 09:07 ---------- Data pierwszego postu 09:05 ----------

Do 200 zl mozna cos kupić by sprawnie dzialalo . Myślałem o modelu x master sorry 3. Mial ktos z tym do czynienia?

Hej. Chyba masz na myśli X-Max Starry 3.0 :) Tak jest to jeden z bardziej popularnych modeli obok Fenixa Mini. Do 200 zł mamy jeszcze X-Vape Vital - https://vapuj.pl/xvape-vital.html

drzewiec

spokojny furiat
Obsługa forum
Moderator
Buchów
7,415
Odznaki
11
[MENTION=69569]vapuj.pl[/MENTION] a może wiecie coś na temat DynaVap VapCap 2021 ?

vapuj.pl

Buchów
1
[MENTION=29958]drzewiec[/MENTION] - nie mamy żadnych wieści na ten temat.

Natomiast z nowości, już na dniach zagości u nas Tetra Hydro - konwekcyjny waporyzator on-demand przeznaczony do użytku z bongiem/filtrem wodnym. W zestawie będą m.in. 2 dysze o różnych długościach oraz adapter na szlif 14 mm :)

16.jpg

DoktorGreen

Well-known member
Buchów
739
Przykro nam z tego powodu, że produkt nie spełnia oczekiwań. Jednak nie wiemy jak się odnieść do tego przypadku. Użytkownik najpierw pisze, że nie ma żadnej chmurki, a zaraz, że waporyzator przypala susz w 210 stopniach C. Jeżeli by tak było to nie było by pary tylko zwyczajnie dym. Jedno zaprzecza drugiemu.

No siemanko. Gdzie tu jedno wyklucza drugie? Po pierwsze przypalony dym a czysta para to co innego. Miałem nie odpisywać już na to serio ale chyba bym nie był sobą, po prostu. Sytuację dokładnie mieliście opisaną brak pary do 210-220 stopni Celsjusza a powyżej tej granicy przypalanie zioła. Od razu napiszę to że nikomu już nie zależy na tych pieniądzach. Możecie sobie je wsadzić w dupę. Nie było żadnej odpowiedzi od was dlaczego waporyzator nie puszcza pary. A sklep niech weźmie każdą opinię na klatę a nie zrzuca winę na klientów. Dla mnie i paru osób tu ten sklep to żenada. Zaznaczę tylko że jest to tylko nasza opinia. Jeśli dostaniecie waporyzator z tego sklepu z podobną wadą, gwarancje możecie wyrzucić w śmietnik. Dla nich ważne że grzeje i wyświetlacz działa. Tyle.

vapuj.pl

Buchów
1
Żaden nasz klient nie został nigdy olany i w tej sytuacji również, z tego co pamiętam to sprzęt został sprawdzony i wymieniony. Poszliśmy w tym przypadku na rękę, mimo iż w naszej ocenie waporyzator był jak najbardziej sprawny. Rozumiemy, że komuś dany model może się nie podobać i będzie z niego niezadowolony, ale oczernianie nas w ten sposób jest trochę nie fair. Pozdrawiamy.

DoktorGreen

Well-known member
Buchów
739
Ale wy mojego kolegi nie olaliście wy go tylko opierdoliliście. Przepraszam że was oczerniam ale mój ziomek stracił 250 zł. Będziecie stać przy swoim mimo wszystko. Sprzęt nie działa i jest do wyrzucenia. Ja nie jestem tu aby robić komuś afery ale mój ziomek wyrzucił w błoto kasę. Przed zakupieniem sprzętu obadaliśmy rynek i wybraliśmy najlepszy jaki jest w tym przedziale cenowym. Wszędzie na filmach YouTube widać ten model w użytku i puszcza parę. Nawet teraz macie tupet aby go kurwa dalej reklamować jako zajebisty sprzęt. Jemu natomiast w prywatnych wiadomościach pisaliście że wybraliśmy sprzęt z niższej półki i spodziewamy się cudów. Bardzo ciężko jest wam wytłumaczyć że sprzęt nie produkuje pary. To pytanie padało cały czas kiedy jeszcze dzwoniliście a sprzęt był u was w naprawie. Tłumaczyliście tylko że temperatura grzania się zgadza i wszystko jest w porządku. Waszym zdaniem to my jesteśmy niekompetentni i nie wiemy jak sobie z tym sprzętem poradzić. Nawet tego nie skomentuje. Dla nas już wszystko jasne, bez odbioru..

Ostatnia edycja:

vapuj.pl

Buchów
1
Taniej o 100zł! Teraz waporyzator Smono Basic jest dostępny w cenie 199 zł. Oferta ważna do wyczerpania zapasów!

smono-basic-vaporizer-waporyzator-przenosny.jpg

Zie-lony

Well-known member
Buchów
414
Odznaki
2
Siemanko..jakieś promo na Fenixa mini??

Góra Dół