• Uwaga! Uprawa konopi w Polsce i w większości krajów jest nielegalna lub wymaga specjalnych zezwoleń. Przed wykorzystaniem informacji zawartych na tym forum lub w innych naszych serwisach upewnij się jakie przepisy regulują uprawę w Twoim kraju.
  • Chcesz pomóc w rozwijaniu forum? Zamieść link do Forum.Haszysz.com na swojej stronie lub blogu

VAPUJ.PL sklep z vaporizerami (waporyzatorami) i akcesoriami

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Buchów
759
Przykro nam z tego powodu, że produkt nie spełnia oczekiwań. Jednak nie wiemy jak się odnieść do tego przypadku. Użytkownik najpierw pisze, że nie ma żadnej chmurki, a zaraz, że waporyzator przypala susz w 210 stopniach C. Jeżeli by tak było to nie było by pary tylko zwyczajnie dym. Jedno zaprzecza drugiemu.

No siemanko. Gdzie tu jedno wyklucza drugie? Po pierwsze przypalony dym a czysta para to co innego. Miałem nie odpisywać już na to serio ale chyba bym nie był sobą, po prostu. Sytuację dokładnie mieliście opisaną brak pary do 210-220 stopni Celsjusza a powyżej tej granicy przypalanie zioła. Od razu napiszę to że nikomu już nie zależy na tych pieniądzach. Możecie sobie je wsadzić w dupę. Nie było żadnej odpowiedzi od was dlaczego waporyzator nie puszcza pary. A sklep niech weźmie każdą opinię na klatę a nie zrzuca winę na klientów. Dla mnie i paru osób tu ten sklep to żenada. Zaznaczę tylko że jest to tylko nasza opinia. Jeśli dostaniecie waporyzator z tego sklepu z podobną wadą, gwarancje możecie wyrzucić w śmietnik. Dla nich ważne że grzeje i wyświetlacz działa. Tyle.

vapuj.pl

Partner forum.haszysz.com
Buchów
3
Żaden nasz klient nie został nigdy olany i w tej sytuacji również, z tego co pamiętam to sprzęt został sprawdzony i wymieniony. Poszliśmy w tym przypadku na rękę, mimo iż w naszej ocenie waporyzator był jak najbardziej sprawny. Rozumiemy, że komuś dany model może się nie podobać i będzie z niego niezadowolony, ale oczernianie nas w ten sposób jest trochę nie fair. Pozdrawiamy.

DoktorGreen

Well-known member
Weteran
Buchów
759
Ale wy mojego kolegi nie olaliście wy go tylko opierdoliliście. Przepraszam że was oczerniam ale mój ziomek stracił 250 zł. Będziecie stać przy swoim mimo wszystko. Sprzęt nie działa i jest do wyrzucenia. Ja nie jestem tu aby robić komuś afery ale mój ziomek wyrzucił w błoto kasę. Przed zakupieniem sprzętu obadaliśmy rynek i wybraliśmy najlepszy jaki jest w tym przedziale cenowym. Wszędzie na filmach YouTube widać ten model w użytku i puszcza parę. Nawet teraz macie tupet aby go kurwa dalej reklamować jako zajebisty sprzęt. Jemu natomiast w prywatnych wiadomościach pisaliście że wybraliśmy sprzęt z niższej półki i spodziewamy się cudów. Bardzo ciężko jest wam wytłumaczyć że sprzęt nie produkuje pary. To pytanie padało cały czas kiedy jeszcze dzwoniliście a sprzęt był u was w naprawie. Tłumaczyliście tylko że temperatura grzania się zgadza i wszystko jest w porządku. Waszym zdaniem to my jesteśmy niekompetentni i nie wiemy jak sobie z tym sprzętem poradzić. Nawet tego nie skomentuje. Dla nas już wszystko jasne, bez odbioru..

Ostatnia edycja:

vapuj.pl

Buchów
3
Taniej o 100zł! Teraz waporyzator Smono Basic jest dostępny w cenie 199 zł. Oferta ważna do wyczerpania zapasów!

smono-basic-vaporizer-waporyzator-przenosny.jpg

Zie-lony

Well-known member
Buchów
712
Odznaki
3
Siemanko..jakieś promo na Fenixa mini??

benger

Only eco growth
Weteran
Buchów
890
Odznaki
4
"5% zniżki dla użytkowników forum, kod haszysz5 wpisz w koszyku przy składaniu zamówienia"
Wyskakuje po wpisaniu go w koszyku: haszysz5 nie jest prawidłowym kodem kuponu.
Da radę odświeżyć go dla użytkowników forum :D?

vapuj.pl

Buchów
3
@benger dzięki za zwrócenie uwagi. Faktycznie kod stracił już ważność. Teraz powinno wszystko działać, spróbuj :)

vapuj.pl

Buchów
3
Z okazji 4.20 wszystkie produkty w naszym sklepie 10% taniej

KOD RABATOWY: 420

Góra Dół