nasiona marihuany

VooDoo i Nirwana

Wyszukiwarka Forumowa:

mentor13POL

Member
Rejestracja
Maj 2, 2006
Postów
7
Buchów
0
witam szanownych usserow zamowilem 10 nasionek z Dutch Passion nasionka to VooDoo i dostalem gratisa niejakiego Nirvana cos tam cos tam niepamietam no ale do zeczy zapodalem je do szklanki z woda na okolo 3 godziny i wsadzilem do ziemi wykielkowaly wszystkie po okolo 3 dniach w tej chwili 3 znich to znaczy voodoo maja po okolo 8cm reszta okolo 5cm te wyzsze maja łodyge i okragle liscie a nad okraglymi 2 postrzepione w tak jakby nastepnym segmecie rosliny w dwoch roslinkach niechcacy oderwalem po jednym liostku postrzepinym i niewiem jak to na nie wplynie i teraz nastepujace pytanie czy moge je juz walic na outa czy jeszcze pooczekac i co zrobic z nirvana bo z tego co wyczytalem w gazecie ktora dostalem razem z nasionami to jest to indoor a ja niemam lamp wystarczy jedna mala swietlowka prosze o wyrozumialosc i odpowiedz
 
S

sdfsdf

Guest
raczej powiny przezyc i nic im sie nie stanie.
chcesz wywalic voodoo na dowr? hmm pewnie jesli przezyje to ucierpia na tym plony :p
mala swietlowka to jest za malo niestety. potrzymaj je jeszcze w domku na oknie jakies 2 tyg i wtedy daj je na dwor dlatego ze jest to indor i lepiej wlasnie tak zrobic zeby je przetrzymac w domu.
pozdro!
 
G

Green

Guest
potrzymaj je jeszcze w domku na oknie jakies 2 tyg i wtedy daj je na dwor dlatego ze jest to indor i lepiej wlasnie tak zrobic zeby je przetrzymac w domu.

o woow co za bzdury, co ma do tego ze to niby indoorowa odmiana?? Zastanow sie co ty mu radzisz przez te dwa tyg pod oknem bedzie mial sznurki poparte patykami a jak da je steraz na out to po dwoch tyglach beda planty mialy po pol a nawet wiecje metra w zaleznosci od warunkow na spocie
moja rada:
jest juz puznia wiec nie ma czasu na podchodowanie na oknie pzatym mamay teraz tak zejbista pogde ze az szkoda by bylo to robic
dawaj je odrazu na miejscowke i niech korzystaja w pelni z pieknej slonecznej pogody
pamietaj tylko aby inne chwsty ich nie zagluszaly a spokojnie sobie dadza rade

pozdr.
 
S

sdfsdf

Guest
nie no sory przeczytalem ze rosliny maja 3 dni ;]
ale chodzi mi o to ze ja by,m nie ryzykowal i jeszcze podhodowal w domu zanim dalbym je na spota a to dlatego ze takie male roslinki moga na sloncu sie wysuszyc ;/ dzis moja metrowa roslina na sloncu zaczela schnac ale ja podlalem i bedze ok co dopiero 8cm planciki. musialbys je podlewac conajmniej kilka razy w ciagu dnia ale w dzien sie nie podlewa wiec conajmniej zraszaj zmienie by nie byla ciagle sucha.
a pozatym dzis wyczytalem ze w nocy ma byc 13*c wiec troche malo. co prawda nic by sie nie stalo roslinkom ale mimo to ja bym je potrzymal w domu conajmnije jeszcze z tydzien dla pewnosci.
jeszcze nigdy nie wysadzalem takich mlodych roslin wiec nie dziw sie ze tak reaguje!!!!

Green napisał:
Zastanow sie co ty mu radzisz przez te dwa tyg pod oknem bedzie mial sznurki poparte patykami
niekoniecznie! ja np. mam okno w takiej pozycji ze swiatla im nie brakowalo i sie nie wycagaly do slonca tak fest.
pozniej wystawialem roslinki na balkon gdzie w pelnym sloneczku sobie rosly i bardzo ladnie sie rozrastaly nie wyciagajac sie do gory. to chyba zasluga mjuialej sciany ktora skupiala temperature i promienie na planty ;]
pozdro!
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
VooDoo.. wreszcie ktoś uprawia jakąś "mniej popularną" odmiane :)

Zastanawiałem się nad zamówieniem jej wiec czekam na recke po zbiorach :).

Co do wysuszenia to mu nie grozi bo: wystarczy, że zrobi mini szklarenke z obciętej butelki i wilgoć będzie się dobrze trzymać. W takich warunkach i nasłonecznieniu będzie rosła jak na drożdżach ale skoro jest to indoor może nie dojść do końca i będziesz musiał wcześniej zakończyć uprawę. No i będzie teraz nieco mniej palonka bo troche późno na sadzenie.
Tzn. można i w sierpniu ale jaki jest sens :).

Póki roślinki są malutkie uważaj na ślimaki i wszystko co może ci wpierdzielić roślinke bo jak sie coś do niej dobierze to zostanie sama łodyżka .
Tak jak Green mówił uważaj na chwasty te france mogą zniszczyć all planty, częste plewienie lub środki chwasto bójcze.. OR coś co dopiero testują agrowłóknina w okól planta (18 zł kilka m2) pod nią będzie lysa ziemia. Chwasty zdechną i skisną :). Ale spot będzie bardziej widoczny.

No nic powodzenia. :)
 

mentor13POL

Member
Rejestracja
Maj 2, 2006
Postów
7
Buchów
0
poszly na miejscoweczke

a wiec 9 z nich poszlo na miejscoweczke Nirvana white rino zostawilem sobie w domu a koleszce dalem jedno voodoo rino bedzie na parapecie myslicie ze cos z tego bedzie? a z czasem zrobie fotorelacje narazie zaglodne do nich za jakis tydzien jak przezyja to sie dowiecie pierwsi



dzieki za wszytkie rady
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
white rino na parapecie.. to powinno być zakazane ;-/ będzie.. ale bardzo marnie.
A White Rino jest jedną z fajniejszych odmian i dobrze kopiących, mnóstwo żywicy na hasz.

Kup lampe HPS chociaż 70W to bedziesz miał nieporównywalnie więcej palenia niż z okna.
30-40 zł 1 W energii = 1 gram (około :) ).
 

mentor13POL

Member
Rejestracja
Maj 2, 2006
Postów
7
Buchów
0
jakiej je*a***ne ptoaszysko skrecilo kark White Rino {RiP} a VooDoo rosnie sobie na miejscoweczce i jest im dobrze z tego co ostatnio widzialem dostaly dawke nawozu i rosna a jeszcze jedno pytanie czy ktos ma zdjecia jak to powinno wygladac bo puki co za krzty w tym konopi wypuszcza tylko na przemian po 2 listki dziwno...moze kots ma jakies zdjecia prosil bym o linki albo cokolwiek

[ Dodano: 2006-07-16, 20:13 ]
a jak to jest z deszczem i malymi roslinami czy to jakies zarozenie dla nichg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół