nasiona marihuany

Węgiel drzewny w filtrach GRENFOX

Wyszukiwarka Forumowa:

Vargtimmen

Member
Rejestracja
Paź 1, 2007
Postów
11
Buchów
2
Przestrzegam! W tych filtrach jest węgiel drzewny nie aktywny - *****e oszustwo! (sprawdzone przez eksperta). Poinformowałem dziś wszystkie sklepy które mają to gówno w ofercie. uważajcie, bo można spie****ić sobie całą uprawę! ku**a, tyle lat sprawdzone marki: CAN, Prima Klima a tu taki ***any polski przekręt. Załamka, 6000 zł w piz*u, musiałem się zawijać z miejscówy. Myslalem, ze mam intensywnie ***iące rosliny i węgiel nie wydala, zmieniłem na Prima Klima i od razu bez zapachu! ALE ZA PÓŹNO ku**a!!
Koniec końcow przez niedo***any filtr z węglem drzewnym musiałem wyj***ć wszystko z miejscówki, bo sąsiad (akurat wporzo morda) mówił, że czuć bakę na korytarzu :/ przez ku**a takich idiotów można się wpie****ić. 3 MIESIĄCE W piz*u! Tak to jest jak firma od wentylacji kibla chce robić sprzęt do uprawy. Rozkręćcie sobie ten filtr i porównajcie z normalnym węglem.

NIE POLECAM!
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
Ciekawe spostrzeżenie, a może jakaś podróbę kupiłeś z jakiegoś marnego sklepu czy coś?
 
U

Usunięty 79633

Guest
Może zajechałeś filtr wysoką wilgotnością na wegetacji, albo jarales blanty w boxie. To bardzo szybko zabija filtry.
 

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,105
Buchów
9,717
Odznaki
10
Ktoś w innym wątku narzekał na ten filtr i jedną z opcji, jaka padła, jest za słaby wentylator. Może konstrukcja tego filtra jest dodatkowo ciulata. W sumie dobrze, że się jednak nie przekonałem do kupienia go. Ale mnie ostatecznie zraziły nity zamiast śrub.

Ej, ale sam nie czułeś, że wali na korytarzu albo jak wchodziłeś na kwaterę? Jeśli tak, to od razu powinieneś reagować, wystarczyło szybko zmienić filtr i tyle.
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,723
Buchów
3,643
Odznaki
6
Mam tej firmy filtr i po podłączeniu do Wenta, który robił robotę, po przytknieciu ręki do rury wylotowej prawie w ogóle nie było czuć powietrza...coś z tym filtrem jest nie tak.

Filtr był podłączany pod koniec wega i jeszcze nie było jakichś dużych zapachów..
 
Ostatnia edycja:

KajmanNoNWO

Well-known member
Rejestracja
Lip 3, 2012
Postów
414
Buchów
170
U mnie Magnum zdał egzamin zobaczymy co bedzie przy drugiej uprawie
 

zjarany emeryt

Emeryt
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2010
Postów
2,787
Buchów
10,100
Odznaki
9
Węgiel aktywny jest robiony przeważnie z węgla drzewnego, który został poddany aktywacji.
Tak się zastanawiam w jaki sposób ekspert badał węgiel aktywny?
 
Ostatnia edycja:

MiczBuhanen

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2020
Postów
1,063
Buchów
4,148
Odznaki
4
Węgiel aktywny jest robiony przeważnie węgla drzewnego, który został poddane aktywacji.
Tak się zastanawiam w jaki sposób expert badał węgiel aktywny?
Dokladnie... Najczęściej stosowany jest węgiel granulowany ctc70. Jak wyglądał ten Twój węgiel? Płatki czy granulki w formie walca?W can lite miałem filtr z węgla kokosowego i gorzej filtrowal niż ten granulowany. Najprościej to otworzyć filtr i po prostu wymienić węgiel.
 

PM1365

Active member
Rejestracja
Gru 17, 2021
Postów
42
Buchów
23
Kokos,bambus,hu*e muje.
Węgiel drzewny ctc robi robotę 2-4 uprawy zależy od rh.
Prima clima Eco daje radę nawet szczochom skunksa.
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Nie polecam ich produktów, niby mają 6 miesięcy intensywnej pracy wytrzymać, a dają radę maks 3.
Coś z filtrem jest nie tak, bo miałem tylko go i było czuć, teraz mam 2.
Przelot jako prima clima, a wstępny ten greenfox, myślę czy go nie wyj***ć już przed kolejnymi operacjami.
 

Seiter

Pam param pam
Rejestracja
Mar 21, 2021
Postów
476
Buchów
1,863
Odznaki
7
Miałem tego green foxa magnum koszt 260zł, jedna wielka LIPA i nic wiecej nie powiem na temat tego chłamu
 

Aby Z Głową

kto pyta nie błądzi
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2014
Postów
1,143
Buchów
1,133
Odznaki
3
Ja mam Croco Filters Flat 80-120m3/h i za***iście działa więc polecam tą firmę.
 

Shiny Leaves

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2021
Postów
56
Buchów
12
Ja mam filtr tej marki i jest spoko. Ostatnio tez czułem, że cos jest nie tak i zachodziłem w głowę co ku**a. Co się okazało??? Trzeba było wytrzepać filtr wstępny bo był zakurzony i powietrze nie chciało przez to przechodzić. Jak wytrzepałem filtr to od razu była różnica.
 

Shiny Leaves

Well-known member
Rejestracja
Gru 1, 2021
Postów
56
Buchów
12
Co ostatnio jeszcze zauważyłem, że jak filtr coś niezbyt pochłania zapach do należy zdjąć filtr wstępny i odkurzyć sam filtr główny. Ja tak ostatnio miałem, że w tych dziurkach zebrał się kurz i ku**a czułem zapach w pomieszczneniu Ja oczyściłem filtr od razu zapach zniknął.
Ps. mam filtr GRENFOX :)
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół