nasiona marihuany

Właściwości rośliny w fazie wegetacji

Wyszukiwarka Forumowa:

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
Znikome ilości. Do czego potrzebna Ci ta wiedza?
 

Rzezucha420

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2022
Postów
46
Buchów
2
Długa historia... Zastanawiam się czy można zrobić nalewkę konopną z takich roślin. Wyczytałem na necie, że biorę taki krzak do piekarnika na niewielką temp ,,wędzę" tak godzinę +- i takie gorące zioło daję w butelkę z spirytusem ratyfikowanym. Zamykam na dwa miesiące, otwieram cedze przez gaze i jest luks prozdrowotna naleweczka. Chciałbym zastąpić ją cbd które biorę codziennie i za które trzeba płacić $$$

Pewno chce odpalić lola ...
Nie, nie pewno 😜
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
Pewnie się da. Patent z piekarnikiem nazywa się dekarboksylacją.
Dla mnie szkoda zachodu robić coś z krzaka, który nawet nie zakwitł.
 

Rzezucha420

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2022
Postów
46
Buchów
2
Wiadomo, że spoko jakby zakwitł... Ale kwiatki wolę 🔥 będę miał parę roślin na zbyciu na które nie ma miejsca. A jak je postawię poza boxem po miesiącu to jeszcze urosną troszkę na wegu? Pewnie nie
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
Ile thc, cbd może mieć +- roślinka na wegu (miesiąc życia)?
Zero. Na wegu nie ma kwiatów. Możesz równie dobrze zjarać wszystkie rośliny jakie masz w domu i efekt będzie taki sam, a może i nawet lepszy... :)
Wiadomo, że spoko jakby zakwitł... Ale kwiatki wolę 🔥 będę miał parę roślin na zbyciu na które nie ma miejsca. A jak je postawię poza boxem po miesiącu to jeszcze urosną troszkę na wegu? Pewnie nie
No raczej urosną, bo będą szukać światła... ?

Na kompost się nada jak nie ma kwiatu👊✌️
 

Rzezucha420

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2022
Postów
46
Buchów
2
A jak wygotuje wpierw krzak w wodzie parę razy? Jak robię masło czy mleko to zawsze wpierw gotuję z dwa razy i chlorofil znika
 

Rzezucha420

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2022
Postów
46
Buchów
2
Z tego co wiem chlorofil da się wygotować, a inne właściwości zostają tzn te interesujące
 

Forgetmenot

Well-known member
Rejestracja
Lip 11, 2020
Postów
1,007
Buchów
4,793
Odznaki
9
Owszem. Jeśli Ci się chce z tym bawic to jakiś efekt osiągniesz a czy warto to już sam sobie odpowiedz
 

Janek10

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2022
Postów
1,029
Buchów
1,377
Odznaki
4
No ale jak wygotujesz nawet sto razy, to nagle dostanie thc, czy o czym Ty mówisz, bo nie rozumiem po co Ty chcesz to wypłukiwać wgl?🤣🤣🤣
 

Rzezucha420

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2022
Postów
46
Buchów
2
Jeżeli konopie siewne mają 0,2 % thc to w takim razie normalny krzak spod lampy uśredniając (liście, łodygi) moim zdaniem będzie miał 2 może 4% na nalewkę wystarczy to ma zastąpić olej cbd, nadążasz?
 

Rzezucha420

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2022
Postów
46
Buchów
2
Jeżeli jest thc jest i cbd. Na weedweeku tłumaczyli ostatnio że problem z ziołem cbd jest granica 0,2 thc. Jeżeli pozwolili by na 1% thc to te wszystkie cbdki były by lepsze. Jeżeli mój krzak będzie miał 1%thc to moja nalewka będzie miała lepsze właściwości niż te wszystkie oleje
 

Rzezucha420

Well-known member
Rejestracja
Gru 13, 2022
Postów
46
Buchów
2
Tak na chłopski rozum. Typek z Kombinatu też ostatnio tłumaczył że najlepiej jest robić oleje, przetwory z całej rośliny. I tak właśnie chcę to ogarnąć
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół