nasiona marihuany

W co teraz grasz na telefonie?

Wyszukiwarka Forumowa:

Gandi

Daddy Cool
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 17, 2009
Postów
11,136
Buchów
20,908
Odznaki
2
Wiekszość tych gierek mimo ze często głupie to bardzo wciągają . . . ładna grafiką, efektami, grywalnością, rywalizacją online itd. . . .



Też pykałem we wszystkie Angry Birdsy . . . nie raz w poczekalniach na lotnisku pykałem Hill Climb Racing i przez lata miałem zainstalowane Hungry Shark :) pływanie bez większego celu i sensu rekinem ale jakoś mnie to relaksowało ;)


Zręcznosciówka bez zobowiązan jaka mogę polecić, która mi się podobała to King Tongue :) doszedłem do 49 wave'a - pewnie nikt mnie nie pobije ;) - plus ze nic nie trzeba w tej grze kupować



W ogole wk***iajace jest ze absoluta wiekszość gierek jest nastawiona na wyciąganie kasy i zawsze na jakims etapie bez wydawania hajsu praktycznie nie da się grac albo trwa to bardzo długo mozolnie . . . .

Teraz mam na nowy fonie poinstalowane Call of Duty ale jakos nie fajnie mi się gra, ja jestem oldschoolowy fan fps - klawka i mycha rulezz ;)

Rise of Empire - build up- strategy - ładna, bardzo rozbudowana ale tez ukierunkowana na wyciąganie kasy niestety a mogło być fajnie


Od paru dni pykam w Alien Shooter, kolejny klon Galaxy Invaders ;) - głupie ale czasem fajnie tak bezmyślnie popykać - szkoda ze tez na dalszych planaszach bez wydawania kasy robi się bardzo ciężkie
 
L

Lord of Old School

Guest
Gangstar Vegas, ps 2019 i bilard
ps. pany jaka dobra strzelanka na phona online?
 

malwinka

Well-known member
Rejestracja
Sie 27, 2011
Postów
386
Buchów
0
Sprawdzcie gre pubG mobile

---------- Post Zaktualizowany 13:32 ---------- Data pierwszego postu 13:31 ----------

pubG polecam najlepiej
 

judaista

Shalom aleichem
Weteran
Rejestracja
Mar 25, 2010
Postów
587
Buchów
287
Ja w Call of Duty Mobile od paru miesiecy sobie pykam.Wy***ista giereczka.

Ściągnąłem parę dni temu. Za***ista gierka. Nie jest przesadnie p2w i są mapy z balck opsa. Ma bardzo dobra grywalność.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół