nasiona marihuany

W czecahch legalna czy nie??

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

zielony pan

Guest
Słyszałem ze w czechach jest legalana marysia i hasz ale nie jestem pewien... i chcailbym sie dowedziec jaka prawda..

[ Dodano: 2006-01-29, 14:23 ]
Aha i ja juz sam nie wiem...w polsce marhuana ma byc legalan wkoncu czy nie?? czy ja kbo juz sam nie wiem... ja kt ojest
 
A

Anty22

Guest
W czechach podobno sa coffiki ale tylko w stolicy (jednak nie jestem pewny).
To czego jestem pewny to to ze za rzadów KACZEK :evil: w Polsce nie bedzie legalu moze byc tylko gorzej.
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
ja też słyszałem że w czechach legal i chciałbym wiedzieć :alien: wiem że w hiszpanii jest legal ale do celów medycznych więc pewnie trzeba mieć recepte :cry: ale można również bez problemu wykręcić za***isty hasz od arabów :twisted:
 
R

Rider

Guest
w czechach w 2007 ma wejsc nowa ustawa narkotykowa, zielsko [ilosciowo] , grzyby [ilosciowo] na legalu, plus 1 roslinka na glowe, szczegolow nie pamientam, info na hyperreal.info. W szwajcarii podobnie, lecz niepewnie i troche pozniej.
 

nasionaoz

Well-known member
Rejestracja
Lis 8, 2006
Postów
122
Buchów
0
Ostatnio była informacja, że "Sąd Najwyższy" ogłosił iż można uprawiać konopie ale nie można ścinać i suszyć topów :queen: "(Republika Czeska, 21 Luty 2007) Sąd najwyższy ogłosił, iż uprawa konopi w Republice Czeskiej jest legalna donosi dziś czeski dziennik Mladá fronta Dnes (MfD). "

Niestety ostatnio zdementował te informacje i nadal uprawa jest nielegalna :pale:

Co do posiadania też czytałem że legal...

Pozdro :queen:
 

rastuch007

Well-known member
Rejestracja
Paź 9, 2006
Postów
325
Buchów
0
nasionaoz napisał:
Ostatnio było głośno, że "Sąd Najwyższy" ogłosił iż można hodować MJ ale nie można ścinać i suszyć topów :queen: Niestety ostatnio zdementował te informacje i nadal uprawa jest nielegalna :pale: Pozdro :queen:
taaa to ciekawe co za debil by takie coś wymyślił przecież wiadomo że nikt dla ozdoby nie posadzi sobie weedka :)
 

MiM

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
880
Buchów
1
Hehe jak w czechach jest legal to mozna sie wybrać na wakacjach :D w końcu daleko nie mam ^^;]
 

Galuxu

Well-known member
Rejestracja
Paź 28, 2006
Postów
93
Buchów
0
Ja mam 20 min. drogi do czeskiej granicy :D wybieram sie z qumplami w przyszlym tygodniu i zdam relacje ;)
 

Matrio

Well-known member
Rejestracja
Gru 5, 2005
Postów
292
Buchów
0
Galuxu napisał:
Ja mam 20 min. drogi do czeskiej granicy :D wybieram sie z qumplami w przyszlym tygodniu i zdam relacje ;)
w TV trąbili o tym że zalegalizowano. W programie na TVP2 (troje uczestnikow rywalizuje ze sobą) prowadzący przeszedł z aktualności z kraju do zagranicy. Było w finale jedno z pytań PRAWDA/FAŁSZ "W Czechach zalegalizowano uprawę konopii indyjskich". Prawidłowa odpowiedź brzmiała PRAWDA. Więc? Na TVN 24(lub SuperStacji) także podawali tą informacje.
 

virus895

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2005
Postów
121
Buchów
0
ja mam 3 km do czech :cheers: bedzie trzeba sie wybrac i obczic rózne rzeczy
 
A

analityk lucyfera

Guest
ja czytałem na jednej stronce że niby w Czechach można posiadać na własny użytek do 2,5g zioła/haszu/grzybów (2,5g miękkich dragów), ale hasz barów jeszcze niema nawet w pradze bo handel cały czas nielegalny, choć ponoć jeden kolo wjechał do jakiegoś pubu z jamajską flagą, a tam kilku murzajów z dredami smażyło konkretnego bata :bounce: nie przejmując się niczym, a najlepsze jest to że koło tego pubu stoi komisariat :pr: Podsumowując: Czechy wyraźnie idą w stronę legalizacji - tylko bierzmy przykład kochana Polsko. Apropo Pragi Method Man daje koncert w tym mieście 31.3 za niecałe 80zł
 

bobinoon

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2007
Postów
134
Buchów
0
Marihuana w żadnym Europejskim kraju nie jest legalna.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
nasionaoz napisał:
"Sąd Najwyższy" ogłosił iż można uprawiać konopie ale nie można ścinać i suszyć topów "

LOL
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół