nasiona marihuany

W piłce nie wyszło, w piciu owszem

Wyszukiwarka Forumowa:

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
hehehe o tym kolesi było nawet w tv:) w jakiejś książce jest napisany ze rekord swiata wynosi 6 promili za wyjątkiem polaków i rusków!!ostro
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
a jakies pol roku temu bylo w tv ze ktos mial 12 promili i tez wyladowal w szpitalu
cwiczcie to moze pobijecie rekord polski :flower: :D a swoja droga to po co tak sie zapijac
co to za faza czy przyjemnosc :neutral:
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
pewnie dlatego ze tacy ludzie i tak nie maja nic do stracenia ani nie mają umiaru!!o tym kolesiu co miał 10promili lekarze mówili ze musiał łoic kilka dni nontoper!!
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
to zalerzy od zawaansowania alkocholowego :D jeden by po tym umarl ,drugi lezal
tydzien w szpitalu a trzeci by polezal dwa dni pod blokiem :D
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
przy 4 promilach występuje podwójne widzenie .... (tak pisze w mojej księdze do biologi)
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
ja podwójnie widze po 8 piwach a to bendzie cos kolo 1,5promila to jak bym miał 4 niema mnie :pale:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
To jedyny sport w ktorym Polska jest najlepsza ;]
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
mnie kiedys powineli ze szkoly psy jak mialem 1,5 promila :D z typami sie napilismy wina i troche zaczelismy szalec na korytazu, kacilismy kotow i nadeszla nauczycielka :D
pozniej przyslali do starych smieszny papier :D ostre gnicie :D cytat
...interweniowali w sprawie panstwa syna MARCINA ur. 08.12.1990r.,ktory znajdowal sie w stanie nietrzezwosci (wynik badania I-0.71mg/1 II-0.69mg/1). jak wynika z ustalen przeprowadzonych w tej sprawie-Panstwa syn w tym dniu spozywal alkohol w postaci piwa(a pilem wino tylko powiedzialem ze wypilem 1 piwo) poza miejscem zamieszkania.Takie zachowanie Panstwa syna moze swiadczyc o zagrozeniu zjawiskiem demoralizacji jako osoby nieletniej... buhehehehehehe :D :D :D
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
buchachacha ja miałem 1,7 jak mnie raz psy powineły ale ja skonczyłem na izbie:(
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
heh a ile buliles za to? mnie to starzy musieli odebrac z komina
 

Patron

Well-known member
Rejestracja
Mar 19, 2006
Postów
243
Buchów
1
250zł za noc to znaczy od 1.00 do 13jakos tak masakra jak juz bys tam sie znalazł to za chu*a niepij kawy jak ci dadzą jest ochydna :puker: masakra
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół