nasiona marihuany

Ważne !!Pomocy

Wyszukiwarka Forumowa:
D

Daamiann

Guest
Witam wlasnie kiełkuja mi nasiona 2 konopie bede hodowal w box'ie a 2 na parapecie dobry pomysl....czy w box'ie musze miec wentylacje jak zrobilem ...bimbrownie jak jest pokazana na www.haszysz.com ... i jeszcze jedno najwazniejsze kupilem od kolo nasionka za 6zl/1sztuka i czy mozna jakos rozpoznac nasionka bo 3 dni pozniej slyszalem ze on sprzedaje nasiona z pokarmu dla papug i nie wiem czy one tez by produkowaly THC

......::::::::pOMOCY:::::::::..........
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
czuje, ze koleś cie zrobił w ch*ja moim zdaniem powinieneś wszystkie wywalić albo daj je komuś niech sie na nich bawi. Zamów z Cannabis.fr.pl przynajmniej dostaniesz to co pisze i pewnie jakiś gratis. Złóż sie z jakimś qmplem i po pięć nasionek na łeba będzie.
Aha nie da sie rozpoznać.. przynajmniej nie w warunkach domowych. Jeśli to żarcie dla papug to mocą będą przypominać herbate :p

Nie trzymaj uprawy na parapecie poczytaj forum jak powinieneś zrobić boxa, z parapetu nawet z markowych nasion nie będziesz miał palenia.
Albo jeszcze lepiej kup nasionka na outdoor, szukasz miejscówki, przygotowujesz teren i samo rośnie, przy odrobinie szczęścia będziesz miał mnóstwo palenia.. tak teoretyzując.
 
S

sdfsdf

Guest
ze w boxie to dobry pomysl :) a ze na parapecie to z***any pomysl :p nasionek nie rozpoznasz!! a jesli domyslasz sie ze to przemysowka to lepiej od razu je wyzuc bo nic z tego nie bedzie :/ box z wentylacja jest dobry a do tego bimbrownica :) kozak! powinno byc dobrze ale nie am co jak masz pestki przemyslowki :/
 
D

Daamiann

Guest
czyli co jak to pokarm dla papug to nic nie bedzie nie produkuje THC :pl: ...ale jednak wole wychodowac moze to nie jest pokarm
Dzienx za odpowiedz
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
a jest sens? stracisz kase za prąd a z uprawy qpa. Zamów od ludzi z forum quakemind za 30zeta sprzedaje 10 sionek o ile jeszcze ma.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Mój pierwszy w zyciu post o uprawie konopii napisałęem na Hyperreal, po pół rocznym jego czytaniu. Ludzie teraz zakładają kretyńskie topiki i chwalą się KUPĄ ŚMIECHU !
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
[ Dodano: 2006-04-25, 15:57 ]
sleja,
Mój pierwszy w zyciu post o uprawie konopii napisałęem na Hyperreal, po pół rocznym jego czytaniu.
Mi zajęło to miesiac i czytałem po dziesięc godzin dziennie,po trzy razy jeden artykuł,a i tak mam mnóstwo braków. :pl:
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
mi też około miecha, czytania prawie na non stopie, ale niestety nie wszyscy czytają.. chociażby tydzień forum. Może by zrobić możliwość pisania postów dopiero po tygodniu od zarejestrowania konta.. :geek:
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
AtomBoy napisał:
Może by zrobić możliwość pisania postów dopiero po tygodniu od zarejestrowania konta..
to by bylo lipne bo np. ja niezalogowalem sie na to forom zeby pytac tylko odpowiadac i wiedze o uprawie zdobywałem w trudny sposub np. od kumla co sadził nałapałem wtedy idiotycznej wiedy o MJ teraz sie smieje z wypowiedzi moich kumpli a tymbardziej z opisów które mi dali
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Mi zajęło to miesiac i czytałem po dziesięc godzin dziennie,po trzy razy jeden artykuł,a i tak mam mnóstwo braków.

Ja od 4 lat czytam o uprawie i mam za sobą 2 uprawy. Jedną indoor i jedną outdoor. Jaram od 3,5 roku, heh.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
-=*BerniO*=- napisał:
teraz sie smieje z wypowiedzi moich kumpli a tymbardziej z opisów które mi dali
u mnie jest podobnie ale jak tylko próbuje coś doradzić to oni wiedzą swoje i po prostu przestają o tym gadać. Opowiedziałem im o treningach roślin to odpowiedzi typu "to nie ma sensu" były powszechne. Dałem im linka do strony.. jednej, drugiej, dziesiątej i po tygodniu przychodze do znajomego a jego rośłina jest podwiązana (LST) :):):) co prawda na parapecie.. ale tego już nie będę tłumaczył ;-/
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół