nasiona marihuany

Ważne pytanie

Wyszukiwarka Forumowa:
P

pawel_7

Guest
Pytałem o to jużź kilka razy ale nie otrzymałem wyczerpującej odpowiedzi. Kiedy mozna zrywać topy? Odrazu po zakwitnięciu nadają się do jarania czy muszą przekwitnąć żeby miały thc?
 

Ziolo

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2006
Postów
115
Buchów
0
po 7-9 tygodniod momentu przełaczeniu na 12/12, gdy ponad 50% topów bedzie już brązowa.





-------------------------------------
wszystkie moje wypowiedzi na forum niemają nic wspólnego z uprawą konopii, a tylko i wyłacznie z uprawą warzyw w pomieszczeniach zamknietych i są informacjami WYŁACZNIE zasłyszonymi w sieci, niemającymi nic wspolnego z mają praktyczna wiedza, doświadczeniami :)
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
zależy jeszcze od odmiany :)

"Rośliny gotowe już do zbiorów mają 80% przekwitłych kwiatostanów czyli takich które zmieniły kolor na brązowy z białego. Krzak należy wyrwać z korzeniem nie ucinać. Następnie obrać wszystkie listki które są większe niż 2 cm. Wieszamy krzak do góry korzeniem, topami do dołu w pomieszczeniu o temperaturze od 20C do 25C, najlepiej wentylowanym. Roślina powinna tak schnąć od minimum 2 do 3 tygodni, gdyż podczas schnięcia zachodzi skomplikowana fermentacja różnych składników. Suszące się ziele należy sprawdzać codziennie a gdy zauważysz że matex jest już dość suchy do palenia (taka suchość np.towar zaczyna sie kruszyć) możesz go po porcjować i pochować najlepiej w słoiki albo pojemniki hermetycznie zamykane."
 
P

pawel_7

Guest
A jeżeli mam przypał z psami i musze usunąć hodowle zaraz po zakwitnięciu to czy takie topy nadają się do jarania?
 

wilk

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2005
Postów
88
Buchów
0
Powiedział bym wręcz, że w takiej sytuacji spalenie dowodów jest wskazane.

PiS
 
P

pawel_7

Guest
Czyli moge jedno z drzewek ściąć wcześniej i wyjarać na wakacyjnych imprezkach?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół