nasiona marihuany

Ważne pytanko

Wyszukiwarka Forumowa:
T

TysonKSC

Guest
Jak zaczymac temperature w boxie o wymarach h=150 a=150 b = 100 [cm] gdzie temp na zewnatrz jest taka jak na polu:) bo jest to komórka obiat drewnem...oczywiscie box zaizolowany na maxa wata mineralna,silikon, folia , styropian itp zrobiona jest z desek,od spodu szkło plytki ceramiczne itp :p...problem jest taki ze w boxie musze mieć 30 stopni a lampa mi tyle nie da musze uyżyć jakiegoś nośnika ciepła który nie bedzie szkodził roślinką a dawał ciepło...jeszcze jedno pytanko jak zrobic system wentylacji i czy te drożdze sie sprawdzaja (co do wentylacji posiadam wiatraczek)[glow=red][/glow]

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi...sytuacja jest cieżka bo nie mam czasu :( już i muse coś wymyśleć na szybkości...

pozdrawiam wszystkich co Kminią Temat :twisted:
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
!!!!!!!!

witam na wstepie podaj czym chcesz to oswietlac moim zdaniem 600w lub wiecej jezeli bedziesz mial odpowiednia lampe do metrarzu w twoim przypadku to napewno nie bedziesz mial klopotu z za niska temperatura na noc musisz wstawic jakas farelke co do temperatury przy wlaczonej lampie to 25°c lepiej niz 30 ja osobiscie sie nawalczylem zeby uzyskac taka temperature przy 1m/2 hps400 co do co2 kup sobie tabletki co2 ktore dodajesz do wody
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Z temperatura jest duzy problem. Albo jak radzil olo dac farelke ale to bedzie bardzo wysuszalo powietrze. Albo dac znicze zapalone ale moze grozic pozarem. Znicze maja plus taki, ze spalaja tlen z ktorego powstaje dwutlenek wegla potrzebny roslinom do fotosyntezy. Kup tez wlasnie jak najmocniejsza lampe zeby grzalo mocno.
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
!!!!!

czesc niedzwiedz z tym wysuszaniem to zalezy od tego jaka ma wilgotnosc w kanciapie ja osobiscie mam za***ista uzywam farelki ktora mi zbija wilgotnosc o jakies 10% io czywiscie utrzymuje temperature tylko w nocy to a wydaje mi sie ze w jakiejs komorce na dworze w srodku zimy raczej nie bedzie mial wilgotnosci 20-30%
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
No racja... na dworze w dodatku w zimie wilgotnosc jest duza. Najlepiej miec ten przyrzad do pomiaru wilgotnosci (zapomnialem nazwy). No i 10% to nie jest duzo.

Tylko pamietac zeby wilgotnosc byla okolo 60%-80%
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
no nie jest duzo bo mam za***ista wilgotnosc a 10 to znaczy ze jak ogrzewam to farelka mi zbija o jakies 10% wilgotnosc i teraz w fazie nocnej mam 70 przy okolo 22°c gdybym chcial obnizyc wilgotnosc g dzies do 60% to musial bym dac farelke na jakies 25 ° a to jest troche za duzo jak na faze nocna ch ociaz slyszalem ze to dobrze robi roslina podczas kwitniecia jak nie ma za duzej roznicy temperatur miedzy dniem i noca
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół