nasiona marihuany

Waciki czy nie??

Wyszukiwarka Forumowa:
Z

Zordon

Guest
Wlasnie zaczynam swoja pierwsza hodowle :] i zastawnawiam sie czy przed wsadzeniem nasionka do boxa nalezy je potrzymac troche na waciki z woda do momentu wypuszczenia kielkow?? I jesli tak to jak konkretniej, jak dlugo itp.
Acha jeszcze jedno... czy cos mi wyrosnie z ziarenka ze sztuki do palenia?? Bo na pierwszy raz troche szkoda mi kasy na nasionka ze sklepu. Chcialem sie najpierw poduczyc :D
Pozdrawiam i z gory dzieki :D
 

Kostek

Przećpana Morda :D
Weteran
Rejestracja
Sty 7, 2006
Postów
3,486
Buchów
17
Nie musisz na wacik, ale tak by było lepiej. A, i jak już to nie na wacik tylko na mokrą chusteczkę higieniczną.

Następnym razem poszukaj na forum, albo na haszysz.com i dopiero pytaj...
 
Z

Zordon

Guest
no wlasnie znazlem dopowiedz na moje pytanie dopiero po napisaniu posta... to forum jest takie obszerne ze sie zdaza :] sory za ten temat :p
 
P

predator

Guest
powiem ci jak masz zrobić:
wez szklanke z woda i wsac do niej nasionko na 8h potem zapodaj srajtasme mokra!! wsac nasionko poczekaj z 24h jak nasiono ładnie pęknie i wyjdzie kiełek wsac do doniczki i uprawiaj !! :flower: :thumleft: :salut: Peace
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Ja polecam zawsze metode z talezykami, przerabialem juz chyba wszystkie i ta najabardziej mi pasuje. Z palenie coś Ci wyrośnie zapewne :) napewno cos lepszego niz z ziarna dla ptakow. Na pierwsyz raz mysle ze to dobra opcja, jak sie wywiesz co i jak to nastepnym razem kupisz sobie jakies orginalne nasionka dobrej jakosci. Pozdro
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół