nasiona marihuany

Wakacje w Hiszpanii - Kurorty

Wyszukiwarka Forumowa:

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Cześć, dzisiaj bije z takim nietypowym pytankiem, a mianowicie jakie miejsca polecacie zwiedzić?
Chodzi głównie o kurorty mniej znane lub po prostu fajne rejony.

Ps. Czy jest na forum obecny jakiś mieszkaniec hiszpani, który by chciał trochę o kraju pogadać i ewentualnie wziąć pod swoje doradcze skrzydła? Za pomoc odwdzięczyłbym się po stokroć, bo to mają być wakacje 2021 na pełnej turystyce:lisc:
 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Cześć, dzisiaj bije z takim nietypowym pytankiem, a mianowicie jakie miejsca polecacie zwiedzić?
Chodzi głównie o kurorty mniej znane lub po prostu fajne rejony.

Ps. Czy jest na forum obecny jakiś mieszkaniec hiszpani, który by chciał trochę o kraju pogadać i ewentualnie wziąć pod swoje doradcze skrzydła? Za pomoc odwdzięczyłbym się po stokroć, bo to mają być wakacje 2021 na pełnej turystyce:lisc:

Eeee..., que pasa :)

Dam znak nieco pozniej i na luzno zamienimy dwa slowa.
Moze fajny temat sie z tego rozkreci ?!



Pozdrawiam,
12"
 

12"

Well-known member
Rejestracja
Kwi 20, 2020
Postów
349
Buchów
1,127
Odznaki
2
Hej,

A wiec, nawiazujac do twojego pytania - daj mi znak, cual es tu idea ?? tak jak, jaki jest twoj plan wyjsciowy dla tego wypadu...

Ile czasu chcesz przeznaczyc na ta wizyte ?
Jaki srodek transportu jest w zamysle aby do Hiszpanii sie dostac ?

Transport wlasny
Samolot + wynajety na miejscu pojazd
Samolot + pobyt stacjonarny
Samolot + hotel i tzw. all in...

Podpytuje sie z grubsza, bo info to pomoze nam zawezic pole twojego zainteresowania samym wypadem i okresli mozliwosci jakie bedziesz mial dla jego organizacji - kilometry od-do, mobilnosc, obszar geograficzny itd. Daj znak tez czy to ma byc stricte jedna wielka laba pod palma, czy tez interesuje ciebie local sightseeing zabytki i wszelkie inne dobra. Jezeli bedzie to przelot - no to baze wypadowa mamy ograniczona do kilku miejsc na costa mediterranea, jezeli jest to transport wlasny buah - pole do manewru masz w zasadzie nieograniczone.


Pozdrawiam,
12"
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Hej,

A wiec, nawiazujac do twojego pytania - daj mi znak, cual es tu idea ?? tak jak, jaki jest twoj plan wyjsciowy dla tego wypadu...

Ile czasu chcesz przeznaczyc na ta wizyte ?
Jaki srodek transportu jest w zamysle aby do Hiszpanii sie dostac ?

Transport wlasny
Samolot + wynajety na miejscu pojazd
Samolot + pobyt stacjonarny
Samolot + hotel i tzw. all in...

Podpytuje sie z grubsza, bo info to pomoze nam zawezic pole twojego zainteresowania samym wypadem i okresli mozliwosci jakie bedziesz mial dla jego organizacji - kilometry od-do, mobilnosc, obszar geograficzny itd. Daj znak tez czy to ma byc stricte jedna wielka laba pod palma, czy tez interesuje ciebie local sightseeing zabytki i wszelkie inne dobra. Jezeli bedzie to przelot - no to baze wypadowa mamy ograniczona do kilku miejsc na costa mediterranea, jezeli jest to transport wlasny buah - pole do manewru masz w zasadzie nieograniczone.


Pozdrawiam,
12"
To tak, na wizytę chcę wstępnie przeznaczyć 2 tygodnie (normalne wakacje od pierwszego turnusu) i jak wszystko pójdzie zgodnie z planem pomieszkać tam do końca sezonu turystycznego (lipiec - sierpień).

Co do transportu to po prostu bus, transport opłacany gotówką na miejscu wyjazdu.
Na miejscu chciałbym wynająć dom lub mieszkanie od prywatnych osób np. na cały ten okres, bez papierologi i dokumentów.
To samo tyczy się samochodu, potrzebne by było coś na zaufanie, oczywiście z góry na cały okres opłacone, byle jeździło.
Ja syfiarzem nie jestem, także zwrócę wszystko w takim stanie jak zastanę.

Wyjazd ma w najgorszym scenariuszu skończyć się labą pod palmą, a w najlepszym sezonową pracą i jazdą na turystę + oczywiście nadal labą pod palmą. Cel jest prosty, kurorty w których jest najwięcej spragnionych zieleni rodaków, żeby wrócić zarobionym i przy okazji wypoczętym.

Interesują mnie okoliczne wsie lub mniejsze miasteczka niedaleko kurortów, gdzie mógłbym opłacić dach nad głową i auto + miejsca gdzie można się dobrze uzbroić w kifa za rozsądne sumy.

Za pomoc przy takiej organizacji chętnie odbije % :)
 
Ostatnia edycja:

Moncler

Active member
Rejestracja
Maj 5, 2021
Postów
36
Buchów
9
To tak, na wizytę chcę wstępnie przeznaczyć 2 tygodnie (normalne wakacje od pierwszego turnusu) i jak wszystko pójdzie zgodnie z planem pomieszkać tam do końca sezonu turystycznego (lipiec - sierpień).

Co do transportu to po prostu bus, transport opłacany gotówką na miejscu wyjazdu.
Na miejscu chciałbym wynająć dom lub mieszkanie od prywatnych osób np. na cały ten okres, bez papierologi i dokumentów.
To samo tyczy się samochodu, potrzebne by było coś na zaufanie, oczywiście z góry na cały okres opłacone, byle jeździło.
Ja syfiarzem nie jestem, także zwrócę wszystko w takim stanie jak zastanę.

Wyjazd ma w najgorszym scenariuszu skończyć się labą pod palmą, a w najlepszym sezonową pracą i jazdą na turystę + oczywiście nadal labą pod palmą. Cel jest prosty, kurorty w których jest najwięcej spragnionych zieleni rodaków, żeby wrócić zarobionym i przy okazji wypoczętym.

Interesują mnie okoliczne wsie lub mniejsze miasteczka niedaleko kurortów, gdzie mógłbym opłacić dach nad głową i auto + miejsca gdzie można się dobrze uzbroić w kifa za rozsądne sumy.

Za pomoc przy takiej organizacji chętnie odbije % :)
Na twoim miejscu cisnalbym Marbella/Algeciras, aczkolwiek nie wiem czy dobrym planem jest się wpychać komuś w "interes" Jak byłem w Marbelli i chytaliśmy od lokalsów to tyle czujek na rowerach widziałem ze głowa mała. Najczęściej są to starsi panowie na których wystarczy tylko spojrzeć i widać odrazu co jest grane. Ciężko żeby wpuścili na swój rynek kogos z zewnątrz szczególnie w miastach turystycznych. No chyba że chciałbyś stricte po Polakach rzucac, ale wiadomo jak to z naszymi jest za granicą :D Ogólnie zamysł fajny aczkolwiek dosyć ryzykowny. Wiadomo zysk by był przedni jaknys się dobrze zapakował, ale nie wiem czy to gra warta świeczki szczególnie ze tam mała Kolumbia się robi i myślę, że nawet jakby Cię malolat przyczaiły to w najlepszy wypadku konkretna przekopa, albo trip w Hiszpanskie bezdroża ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół