nasiona marihuany

Walizka i PC 3x foto femi, proba zmieszczenia sie w 40cm. Razem 0.035m^2

Wyszukiwarka Forumowa:

H1330WD

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2021
Postów
92
Buchów
30
Zdecydowałem zmienić koncepcję, skoro w boxie roiny nie szły zdecydowalem wynieść je na dwór (przecież nie wiadomo co to za strain) w moim regionie noce wciąż są ciepłe, a panienką coś ewidentnie nie przypasowało... .ph jest dobre, nawodnienie jest dobre, wrzucam fotki z ich nowego domku
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Dodaj przez galerie nie przez wyslij obraz pod oknem postu.
 

H1330WD

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2021
Postów
92
Buchów
30
Są na spocie od 2 dni, niedawno je odwiedziłem. Fajnie jakby udało się żeby zakwitły, kiedy można na to liczyć? Jutro przyniosę im miedź::
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
Stary w takiem stadium jak one sa to nie widomo kiedy to zakwitnie i czy skonczy na czas oraz czy cos z tego w ogóle bedzie ...
Ogarnij pestki sadz na nowo a te co wyniosłeś na spota zostaw na pastwe losu . przyjdz we wrzesniu. wytnij dno w doniczkach i wkop je z 10 cm w ziemie , korzenie pojda nizesz , wiecej miejsca beda mialy . Marne szanse na co kolwiek z tego 6/7 tygoniowego planta.
 

H1330WD

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2021
Postów
92
Buchów
30
Wiem, że wyglądają marnie, ale cud, że w ogóle żyją, musiało im zaszkodzić zbyt wysokie ph w pierwszym tygodniu, chociaż to i tak mało. Zrobię jak mówisz, mam nadzieję, że uda się zapilic chociaż gibona z nich :: Bede myslal o pestkach na dniach, takie z palenia raczej szkoda czasu. Możesz mi polecić jakiegoś growera, albo sam byś poratował czymś? Zależy mi na tym typie ci mi wysłałeś, foto i femi. Jeszcze raz dzięki za pesteczki
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,968
Odznaki
3
Powiem Ci. Przeszukaj stare fotorelacje. Znajdż jakąś super szczególową. I przeanalizuj ją. Potem zapomnij o tej biedzie, której poświęcasz czas, i rozpocznij jeszcze raz. Cudów nie ma, jak się nie wypie****isz, to się nie nauczysz, ale lepiej poczytać wcześniej.
 

H1330WD

Well-known member
Rejestracja
Maj 25, 2021
Postów
92
Buchów
30
Powiem Ci. Przeszukaj stare fotorelacje. Znajdż jakąś super szczególową. I przeanalizuj ją. Potem zapomnij o tej biedzie, której poświęcasz czas, i rozpocznij jeszcze raz. Cudów nie ma, jak się nie wypie****isz, to się nie nauczysz, ale lepiej poczytać wcześniej.
Dzięki za słowa otuchy, moje podejście było ok do memnutu dodania ziemi. Myślę że dzięki tej fotorelacji zdobyłem dużo doświadczenia potrzebnego mi w hodowli, wiele osób dało mi tak wiele porad, że musiałbym byc ignorantem by skopać kolejna hodowle, planuje ulepszyć grow boxa i wystartować tak szybko jak się da. Złożyłem kandydaturę w os organizowanym prze Pana pestkę, jeśli ktoś we mnie woerzy, niech da bucha:: moze Mimo krótkiego stażu dostanę szansę::
Ten log będzie kontynuwany do końca, nawet jeśli zacznę z nowym projektem
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Jakiś UP by się przydał.
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,013
Odznaki
3
co sie dzieje umarly ?czy dały grama palenia ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół