nasiona marihuany

Waporyzator? Pochwal się co masz albo który chciałbyś mieć.

Wyszukiwarka Forumowa:

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
Mój MIGHTY :

DSC_2309.jpg
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Hej, właśnie przechodzę przeziębienie że stanem zapalnym tchawicy i oskrzeli. Dla fanów wapnowania w takim stanie jak mój obecny, polecam mech islandzki (temp 80-140), ja wapowalam 120-140C. Dziś dużo mniejszy stan zapalny ww narządów i mogę normalnie oddychać. Polecam.
Do wapowania używałam mighty.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Hej, właśnie przechodzę przeziębienie że stanem zapalnym tchawicy i oskrzeli. Dla fanów wapnowania w takim stanie jak mój obecny, polecam mech islandzki (temp 80-140), ja wapowalam 120-140C. Dziś dużo mniejszy stan zapalny ww narządów i mogę normalnie oddychać. Polecam.
Do wapowania używałam mighty.
ja jak jestem pochorowany to wale zioło z thc i cbd z volcano i działa odkrztuśnie, też polecam.
 

wzgórzeskaliste

siempre peligroso
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
402
Buchów
1,057
Odznaki
7
siema podepone się pod temat, stawiam na zdrówko. Co kupić? na pierwszy raz? z tego co widze to mighty chyba bedzie ok?
przymierzam się do kupna już rok i postanowiłem, że w te święta nie odpuszcze.
Baldo gdzie kupie w dobrej cenie taki jak Twój?
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Mighty to będzie bardzo dobry wybór. Jestem z niego zadowolony. Był jako drugi i żałuję że nie jako pierwszy. Ewentualnie jak stacjonarny to volcano. Ja narazie na niego zbieram. A gdzie kupić. Poszukaj gdzie taniej. Ja najtaniej znalazłem jak kupowałem w sklepie... Cbd remedium.
 

Wiolmar5czlon

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2018
Postów
196
Buchów
877
Odznaki
6
Mój fenix mini po czasie intensywnego użytkowania wymagał zakupienia nowego ustnika. Więc dokupiłem od razu oryginalny plastikowy, plastikowy ze szkłem i kapsułki. Jednak już od dawna myślę o vapku stacjonarnym. Co w kwocie do 1000zł polecacie? Myślałem już o arizer q extreme 6.0 albo Plenty Storz & Bickel.
 
U

Usunięty 65798

Guest
do volcano classica weź dołóż te 3-4 paki chociaz albo jak kolega ceu mówi te 9 pak i masz hybrida. Raz dołożysz i masz jednego z najlepszych vapków na świecie, króla.
 

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
Używałem od kilku miesięcy Mighty i nie mogłem się przyzwyczaić do wdychania dymu. Nie wiem czy to kwestia tego, że nigdy nie paliłem czy może jakaś astma ale przy trzecim-czwartym wdechu zawsze zaczynałem kaszleć. Kupiłem nawet do niego bongo ale było tylko trochę lepiej. Z dużą obawą zainwestowałem w Volcano Hybrid... i z jakiegoś powodu oddycha mi się z worka duuużo lepiej. Polecam osobom, które mają problem z innymi waporyzatorami. Zresztą polecam każdemu, bo komfort niesamowity.

Przy okazji pytanko: z jednego nabicia można napełnić nawet 5-6 balonów ale trzeba go opróżnić w ciągu kilku minut. Dawka jednorazowa jest jak dla mnie bardzo duża (0,5g), a nie jestem pewien czy można taki susz zostawić w komorze na dwa dni? Wiem, że jest dostępny reduktor komory ale mimo to jestem ciekaw jak to producent przewidział?
 

wzgórzeskaliste

siempre peligroso
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
402
Buchów
1,057
Odznaki
7
witam, kupilem fenixa mini, stwierdzam ze dokupie dynavap/vapcap, tą rurke, pytanie która jest najnowsza i bedzie spoko do podgrzewania?
co warto do niego odrazu dokupić?

Dokupie też jakiś za***isty lepszy od fenixa mini vapek do bonia, który polecacie? myślałem o fenixie pro lub mightym.
Zapytam o komory fenixa mini i mighty, Czy komory są te same(średnica)? - mam adapter do bonia więc pytam czy dokupic osobny
zaznacze że koncentraty lub haszyk też lubie przywapować, dać między ziółka

jakiś butanowy oprócz tych dynavapów jakiś dreamwood? ktoś ma?
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Vapcap od 2018 różni się tylko wyglądem. Nie chcę cię zrażać ale jak dla mnie to słabo on wypada przy fenixie mini albo ja nie potrafię z tego palić...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Najwidoczniej nie potrafisz tego używać, w połączeniu z bongiem robi rozpie****.

Najnowsza różni się od starych wersji, dużo rzeczy zostało poprawionych. Lama nie wie co wypisuje,spam dla spamu.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
@Żul
Że niby co zostało poprawione w vap capie? Tylko 2017 było coś tam spie****one a od 2018 wzwyż jeden ch*j. Gdzieś tam wzorek zmienili i dodali drugi czy trzeci otworek co nic nie daje oprócz po kieszeni. Toć to tylko metalowa rurka ?
 

wzgórzeskaliste

siempre peligroso
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
402
Buchów
1,057
Odznaki
7
te omni faktycznie takie kozackie są?
Czy ta regulacja to tylko regulacja przelotu?
+może ktoś wytłumaczyć jak uzywać trybu booster w mighty?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół