nasiona marihuany

Waporyzator? Pochwal się co masz albo który chciałbyś mieć.

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Fenix mini to bardzo dobry sprzęt ale okrzyknięcie go najlepszym to chyba spore niedopowiedzenie ;)
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
A taki mam teraz zestaw, chociaż z dynavapa nie palę wcale bo albo nie potrafię albo jest ch***wy.
IMG_20210722_112536.jpg
 
U

Usunięty 65798

Guest
Ja fenixa mini sprzedałem, dla mnie wszechobecny plastik i komora aluminiowa nie dawała efektu jakiego oczekuje. Za pewne te droższe np. Healthy Rips FURY EDGE V2 są lepsze.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Jak dla mnie to trochę jak porównywać daweoo do Mercedesa
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
No ja zamówiłem właśnie tego mighty, aktualnie jest w Paczkomacie, jutro planuje go odebrać i wyjmuje z boxa zioło które się suszy od piątku... Więc tydzień już chyba starczy :)

Mam nadzieję że będę zadowolony, bo tysiąc złotych to jednak kupę kasy.
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Podobno ścigamy się z Wenezuelą. Niedługo 1000 PLN to będzie tankowanie do pełna i hotdog :)
Jak już nacieszysz się podstawowa wersją to rozważ bubblera jakiegoś.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,366
Odznaki
1
Fenix jest spoko, ale mialem tez Crafty i byl sporo lepszy.
 

Puchałke_91

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2021
Postów
573
Rozwiązań
1
Buchów
415
@Puchałke_91
Tydzień się suszy to nie za dobre będzie ale lepsze to niż nic ?
W sensie że za długo? Cieszę się że i tak dociągnąłem temat do końca bo w domu jestem ci weekend - co 2, a jeszcze bardziej się cieszę że wróciłem do pracy i najważniejsze do swojego zawodu - pierwszy w firmie rencista z niepełnosprawnością umiarkowaną :)
Od żony nie mogłem co prawda wymagać żeby mi to pakowała do słoików.l bo bym dostał z***ke, więc wrzuciłem po prostu na siatkę w growboxie i tak sobie leży z mieszakiem i wyciągającym.

Podobno ścigamy się z Wenezuelą. Niedługo 1000 PLN to będzie tankowanie do pełna i hotdog :)
Jak już nacieszysz się podstawowa wersją to rozważ bubblera jakiegoś.

No będę myśleć, sprawdzałeś tego mighty z bubblerem? :D
Dziś kto odkłada hajs to traci... Materiały budowlane poszły niektóre nawet 300% w ciągu roku, dobrze że dom skończyliśmy w tamtym roku bo dziś już by nie było nas na niego stać przy obecnych cenach...

e6bqN4cx8BtqMvnQ.jpg
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Tydzień suszenia w odpowiednich warunkach to dobry czas.
Mam bubblera do mighty ale fajniejsze byłoby bongo. Tzn w sumie praktyczniejsze. Ale sam bez dodatków też Cię zauroczy ;)
 

Pan Japa

Well-known member
Rejestracja
Sie 2, 2019
Postów
233
Buchów
753
Słyszałem, że Fury Edge V2 to sztosiwo. Mamy własnie zamiar sobie z moja partnerką kupić pierwszy vapo. I chyba na niego padnie. Macie jakieś doświadczenia z tym ancymonem?
 
U

Usunięty 79633

Guest
Ostatnio widziałem takiego wapka, raczej typowy do bonga, lecz nie miałem okazji przetestować. Ktoś miał z tym styczność? Możliwość wymiany ogniw i to popularnego rodzaju jest ciekawa. A ta komora "wax coil" nadaje się do oleju czy powinna być inna?
 

Ziemiór

Member
Rejestracja
Kwi 18, 2021
Postów
15
Buchów
5
Elo zastanawiam się nad zakupem xvape FOG podobno w wiekszosci konwekcyjny a x-max ACE w gre też wchodzi davincii MIQRO. Jeśli jest tutaj użytkownik któregoś wapka co wymieniłem mógłby się coś więcej na ich temat wypowiedzieć? Czy w ACE bardzo przeszkadza w smaku ta silikonowa ścieżka w ustniku? Czy FOG jest naprawdę tak wydajny jak piszą? i na ile mniej więcej sesji starcza ta mała bateryjka w MIQRO?(nie ukrywam że najbardziej mnie ten vapek kusi ale boję się o tą baterie właśnie)

Zapomniałem dopisać. Interesuje mnie jak najwieksza wydajność, wymienna bateria i czysty posmak pary. Przestudiowałem recenzje każdego wapka które wymieniłem, a jednak nie mogę się zdecydować :p Pomóżta ktoś. budżet do około 500zł @vapuj.pl
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół