nasiona marihuany

Waporyzator? Pochwal się co masz albo który chciałbyś mieć.

Wyszukiwarka Forumowa:

bingobum

Well-known member
Rejestracja
Wrz 3, 2021
Postów
415
Buchów
379
Odznaki
2
Szczerze mówiąc to mighty też szału nie robi, taki zwykły poprawny wapek nic więcej.
Polcam przetestować Flowerpota chyba najlepszy obecnie wapek albo chociaż jakiegoś sticky brick bo są tanie a wcale nie ustępują flowerpotowi ale to butanowe sprzęty więc nie każdy reflektuje.

ale to już mówimy o wapowaniu stacjonarnym...

w czym to lepsze od np. Volcano Hybrid? nie zawsze jest sens vapować z bongiem (za dużo zabawy z tym, za dużo strat)

dla mnie to już wygląda nieco jak "przerost formy nad treścią"
 

BmwM3

Well-known member
Rejestracja
Lip 28, 2011
Postów
148
Buchów
17
ale to już mówimy o wapowaniu stacjonarnym...

w czym to lepsze od np. Volcano Hybrid? nie zawsze jest sens vapować z bongiem (za dużo zabawy z tym, za dużo strat)

dla mnie to już wygląda nieco jak "przerost formy nad treścią"
Dużo lepsze od volcano moim zdaniem, dużo szybsza ekstrakcja przez co faza bardziej intensywna mocniejsza
Można normalnie bucha z 0.5g walnąć na jeden strzał jak z bonga, a że zawsze palilem bonga właśnie takie duże nabicie na strzał to wapowanie z Flowerpota przypomina mi właśnie takie oldschoolowe palenie które bardzo lubiłem xD
Sorki nie popatrzyłem że piszecie tylko o przenośnych
 

wzgórzeskaliste

siempre peligroso
Rejestracja
Mar 11, 2020
Postów
401
Buchów
1,056
Odznaki
7
Dreamwood'y wydają sie być lepsze od sticky brick. Są na yt sesje z nich, jakiś afroamerykanin robi w czerwonej czapce z daszkiem z tego co pamietam.
 

BmwM3

Well-known member
Rejestracja
Lip 28, 2011
Postów
148
Buchów
17
Dreamwood'y wydają sie być lepsze od sticky brick. Są na yt sesje z nich, jakiś afroamerykanin robi w czerwonej czapce z daszkiem z tego co pamietam.
Powiem ci że nie ma dużej różnicy każdy z tych wapkow działa bardzo podobnie
Nova
DreamWood
Sticky Brick
O'connell wood work
Jest nawet polska firma robiąca takie wapki i są naprawdę nie gorsze od sticky Brick itd a sporo tańsze, nazywa się Dynabox a te waporyzatory Tetra
Polecam xD
 

WeedBaron

Emeryt
Rejestracja
Lut 13, 2020
Postów
515
Buchów
515
Jak coś warto zerkać co jakiś czas na alledrogo, tam używanego mighty da się nawet za 600 zł ogarnąć, tylko nowy ustnik dokupić i można cisnąć z tematem.

Różne wapki można upolować o wiele taniej niż brać nówkę, są ludzie co podgrzali tym 10g aurory i im nie siadło, to prawie nowe sprzęty.
 

slow burn

HPS 250
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2013
Postów
1,531
Buchów
1,322
Odznaki
1
ja wlasnie kupilem swoj pierwszy waporyzator i jest to XMAX V3 PRO i powiedzcie mi czy bede zadowolony?
 

lezaza

Well-known member
Rejestracja
Cze 28, 2022
Postów
88
Buchów
193
Dużo lepsze od volcano moim zdaniem, dużo szybsza ekstrakcja przez co faza bardziej intensywna mocniejsza
Można normalnie bucha z 0.5g walnąć na jeden strzał jak z bonga, a że zawsze palilem bonga właśnie takie duże nabicie na strzał to wapowanie z Flowerpota przypomina mi właśnie takie oldschoolowe palenie które bardzo lubiłem xD
Sorki nie popatrzyłem że piszecie tylko o przenośnych
Cześć,
jaki zakres temperatur oferuje FlowerPot? Nigdzie tego nie mogę znaleźć.
I masz może porównanie Herborizer Ti System? Co wypada lepiej - właśnie typowo jako 'strzały' z bonia, jakie różnice jeszcze są. FlowerPota chyba trudniej popsuć bo nie ma szklanych elementów?
Obecnie używam flip bricka i jest dobrze tylko on wymaga wprawy. Praktycznie każde spotkanie ze znajomymi którzy na co dzień go nie obsługują kończy się przypaleniem suszu.
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Ma ktoś grzałkę indukcyjna do dynavap? I jak wrażenia?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół