nasiona marihuany

Waporyzator? Pochwal się co masz albo który chciałbyś mieć.

Wyszukiwarka Forumowa:

Beasto

Ujarany cały dzień
Rejestracja
Sie 18, 2019
Postów
3,103
Buchów
9,705
Odznaki
10
@Rotbraun dzięki za odpowiedź. W międzyczasie kupiłem te lepsze, zakręcane właśnie, ale jeszcze nie skorzystałem. Dwie wzięła koleżanka i też już mówiła, że są fajne. No to dobrze, że zakup mi się udał :D

A co do Twojej paczki, łał! Szczególnie waporyzator wygląda na porządną maszynę :D Będzie ostre wapańsko xD
 

Rumcajz

je**ć system niewolniczy
Rejestracja
Lip 31, 2020
Postów
1,321
Buchów
10,085
Odznaki
7
Jestem szczęśliwym posiadaczem xmax ace, od wczoraj, już wapowałem mięte, melisę, lipę, no i oczywiście ziółko ;)
Ustawianie temperatury od 100-240 plus boost do koncentratów.. Poezja
Smak pary jest za***isty a jakość urządzenia to kozak. Vapowanie to ten sposób spożywania ziół, jakiego poszukiwałem :D

Właśnie zakupiłem, jakieś tipsy byś miał? temperatura najlepsza itd? :D do zioła, hashu i koncentratu najlepiej
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Hej, dzisiaj dotarł mój sprzęt z @vapuj.pl, ale nie mam pojęcia, która to wersja. Ktoś zna się?

 
Ostatnia edycja:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
A to nie jest omnivap titanium?
 

zoe

Ch*jowa kobieta grower
Rejestracja
Maj 6, 2020
Postów
1,151
Buchów
4,059
Odznaki
5
Jeśli tak to NIESTETY będę musiała zwrócić :(
 

C696

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2021
Postów
691
Buchów
519
@zoe na zatyczcce na wewnetrznej stronie na tej wypustce powinnas miec laserem wypisane firma numer seryjny i rok produkcji bedziesz widziala bo w sumie co rok jest z teog co widze nowa wersja
moim zdaniem to wersja omni vap ta mniejsza
 
Ostatnia edycja:

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Mam vap capa, fenix mini, fenix 2.0. miałem jeszcze ald amaze ale był do dupy. Paliłem z paxa i mighty. Szczerze to z tych wszystkich Fenix mini wygrywa pod każdym względem. Do tego są jeszcze fajne bubblery. Podobno za***iście się z nich pali. Kupiłem już ale nie nie sprawdzałem. Dokupiłem ustnik Fenixa od Smono taki szklany bo był tańszy i jara się jeszcze fajniej niż tego plastykowego. Mam go jakieś 2-3 lata i praktycznie codziennie bucham z niego. Czyszczę ci jakiś czas i jest jak nowy ?
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
@L.a.m.a. To fenix lepszy niż mighty? To chyba jednak kupię fenixa.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
@ceu no moim zadaniem mighty jakby mniej parzy jak się zaciąga już któryś tam raz z rzędu ale sam smak, bania czy cokolwiek mi przychodzi do głowy nie jest w niczym lepsza a Fenix malutki i mniej zioła pakuję żeby mieć taką samą banię co w mighty czy w Fenix 2.0
No i jaka różnica w cenie.
 

Gość.

Well-known member
Rejestracja
Paź 8, 2020
Postów
1,833
Buchów
1,827
Potrzebny vapek dla kobiety. Używany będzie tylko w "te dni" do obniżania progu bólowego i tylko rano lub w razie potrzeby w nocy(chodzi o prędkość zadziałania). Za dnia i wieczorem spożywane masło z medycznej marihuany. Kobieta bez tolerancji, więc zapewne marihuana będzie mieszana z jakimś ziołem, np mięta.
Czy taki X-MAX Starry 3 da radę, bo zadziwiająco tani? Ktoś korzystał? Czy lepiej coś innego, np. PAX?
Dynavapy odpadają. Ma być raczej dyskretny elektronik.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja mam tego starego I może być. Przedewszystkim nie ma żadnego plastiku. Ale mam już apetyt na więcej i coś czuję że u mnie niebawem zagości mighty. Tylko nie wiem czy nie poczekać na nową wersję.
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
Polecam kupić takie cudo. Szklany ustnik a reszta to samo co fury czy Fenix mini

Nie ma nic lepszego, jedynie później Volcano ale to stacjonarny wapek. Polecam obejrzeć weedweek'a on tam wszystko ładnie opowiada. Koleś chyba ze wszystkiego już palił.

Screenshot_2021-07-22-09-21-56-953_pl.allegro.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół