nasiona marihuany

Warr Out Projekt No1 (7)+Projekt No4(3)+ NORDEN SEEDS AutoViking AK47(9)

Wyszukiwarka Forumowa:

vistula

Member
Rejestracja
Lis 1, 2014
Postów
14
Buchów
0
A moze ktos mial jakies inne odmiany warra?? Bo z tego co widzialem to chyba 10 projektow mial
 

raslutaa

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 24, 2012
Postów
3,143
Buchów
3
W ofercie sklepów faktycznie mamy już Outdoor Projekt No.10. Wybór nalezy do Ciebie.
 

vistula

Member
Rejestracja
Lis 1, 2014
Postów
14
Buchów
0
Bardzo mnie to ciekawi,nie powiem ale jezeli moge zapytac na dzien dzisiejszy co bys wybral?
shamana, maroca, czy ktoregos z projektu warr??
sorki za takie pytania,ale chcialbym specjalisty podpytac
 

Ramzesxd

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 26, 2012
Postów
895
Buchów
7
Bardzo mnie to ciekawi,nie powiem ale jezeli moge zapytac na dzien dzisiejszy co bys wybral?
shamana, maroca, czy ktoregos z projektu warr??
sorki za takie pytania,ale chcialbym specjalisty podpytac

Bierz Warra nie będziesz narzekał !!
 

leniwiec

Nick Kompostow
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2011
Postów
2,054
Buchów
6
Tak powinien wyglądać porządny outdoor.

Bardzo ładna fotorelacja.
 
K

klos2

Guest
Witam witam dawno mnie nie było VISTULA :Jak do tej pory WARR no.1 Maroc to klasyk i za***iste palenie( tak zwany według mnie mega upie****cz faza długo się trzyma aż ręce nogi robią się ciężkie w 2011 miałem maroca co normalnie z nóg uwalał ,dostawało się ślinotoku :)))) ) miałem go wybrać na 2014 ale obejrzałem fotorelacje z 2013 i zdecydowałem się na coś nowego Ale wciąż czekam aż Grześ GGS znowu stworzy MAROCxGWS to jest moja faworytka i najlepsze palenie jakie w życiu miałem ta odmiana zostanie do końca życia w mojej głowie hehehe zakochałem się od pierwszego bucha w niej heheh
 

buginho5

Member
Rejestracja
Lip 15, 2012
Postów
6
Buchów
0
masz Chłopie rozmach,konkretny plant,pozazdrościć plonów i z fartem na 2015 :harvest:
 
K

klos2

Guest
w 2015 będzie WARR (out project No1) vs GGS Grześ (MAROCxGWS) i oczywiście vikingowie się pojawią auto viking AK47 Już mam prawie wszystkie nasiona na out tylko czekam aż Grzech wypuści wspomniany Maroc xGWS Leżą w lodówce i czekają do maja Będę je sadził w dużych donicach tylko że na dno donicy dam granulat ceramiczny kermazyt i jakieś włókno które przepuszcza wodę a nie przepuszcza korzeni oczywiście mój własny glebowy miks organiczny tym razem zastosuje więcej humusu i perlitu oczywiście będzie mikoryza popiół i nawozy organiczne planuje tez podlewanie kurzakiem lub gnojówką z pokrzyw Tylko nie mogę znaleźć konkretnego przepisu na gnojówkę z kurzaka Dużo by pisać ale wszytko wyjdzie z czasem w tym roku też planowałem różne rzeczy a czasu nie było WESOŁYCH ŚWIĄT i wszystkiego lepszego w nowym 2015
 

Terefere

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 4, 2014
Postów
778
Buchów
5
Odznaki
3
out project no1 z jakiego seed banku bierzesz ? :D
 

Junior_Sensi

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
95
Buchów
0
na 2015 będę próbował coś HFH Esbena (Danish Gold,Danish Durban,Guerilla Grape) i

podobno kozackie geny od Esbena sam mam w planach a bardziej na oku te same odmianki co wypisałes na 2015 ale nie jestem pewny jak na razie zaopatrzony juz jestem w pestki beeboka LH i grapefruitów od FS.. i pare innych.. w tym roku innym dopisalo szczescie a innym nie... mnie jednak nie udalo sie doczekac harvestuu bo oczywiscie ***ani zlodzieje ale nie ma co rozpaczac tylko trza działac udany OUT klos pod wrazeniem jestem bylem wlasnie ciekaw tych pestek od WARRa ale teraz napewno nie ma watpliwosci godne uwagi i warte geny by je zakupic i miec w kolekcji pozdrawiam ufnych koneserów ! bless :bounce::bounce:
 
C

czart

Guest
Witam wszystkich forumowiczów.
Klos2 bardzo tłuściutka fotorelacja. Gratuluje plonów. Gdzie można się zaopatrzyć w Outdoor Project No.1 Fem i auto viking ak 47. Szukam już sporo czasu i nie mogę znaleźć. Klos może masz za dużo ziarna i byś odpalił mi jakiś komplecik oczywiście nie za free. Tak w ogóle czy wiadomo coś na temat MAROCxGWS od GGS? Będzie można gdzieś to chwycić. Macie z grzechem jakiś kontakt?
 

Łamacz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 13, 2014
Postów
136
Buchów
0
Nasiona znajdziesz na satindi.eu albo na f2seeds, vikinga także znajdziesz na f2
 
C

czart

Guest
Viking jest na f2, ale projekt no 1 niestety niedostępny. Sklep niestety nie ma informacji czy będzie i kiedy. Dzięki Łamacz
 

zielony1

Well-known member
Rejestracja
Gru 16, 2014
Postów
319
Buchów
9
Na gnomie jest
Wyselekcjonowane Purpurowe Pheno crossu:
Guerilla Gold x Manitoba Medicine x HashPlant, które jest nieco dłużej kwitnące od swojego zielonego odpowiednika. W celuskrócenia fazy kwitnienia użyty został pyłek od wcześnie kwitnącej odmiany Congolese Double Gold. Zapach przy ciemnych phenotypach jest bardziej intensywny. Idealna odmiana dla ludzi szukających egzotycznych kolorów i owocowych zapachów

Genetyka:

(Guerilla Gold x Manitoba Medicine x HashPlant) x Congolese Double Gold

Purpurowe Pheno

Genetyka: (GG x MM x HP) x CDG

Wysokość Outdoor: średnia

THC: 15%

Czas kwitnienia: 8 tyg

Okres zbiorów outdoor: Październik
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół