nasiona marihuany

Warto inwestować w bitcoiny?

  • Autor wątku Usunięty 80839
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

neurofan

Well-known member
Rejestracja
Sie 5, 2020
Postów
921
Buchów
2,881
Odznaki
4
Jakie platformy polecacie ? Coś tam sie bawię na Plus500 ale nie ma tam np, dogecoina..
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,224
Rozwiązań
1
Buchów
16,364
Odznaki
1
Ja nie kwestionuje ze na bitcoinie da sie zarobic, oczywiscie ze sie da, tylko trzeba miec najpierw grube siano i nie bac sie go utopic - dokladnie jak na gieldzie. Natomiast jak czytam o inwestycjach rzedu pare stowek czy pare tysi i ktos sie cieszy ze dyche na rok zarobil, to dla mnie jest to gra nie warta swieczki, bo dyche wydaje miesiecznie na zycie, z kolei jakbym mial grube siano do zainwestowania, to nie ladowalbym sie w bitcoina, bo z grubym sianem sa znacznie bezpieczniejsze formy inwestycji.
 

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,967
Odznaki
3
Ogólniki i pie****enie. Czas na inwestycję był przez ostatnie lata. Teraz wchodzić ryzykownie, zwłaszcza jak się gówno o tym wie. Jak dla kogoś jest dużo 1000, bo ma w sumie ma 2000, to posra się jak tylko mu inwestycaj spanie parę procent, a czasami spada i 20% i więcej, a potem szybuje 200%. O zarządzaniu ryzykiem nie wspominam. 100k usd myślę, że pęknie, albo i więcej. Pewności nie ma.
 

precus

Well-known member
Rejestracja
Mar 12, 2021
Postów
109
Buchów
64
Kiedy bitcoin był po 1 cent mówili że to bańka.
Kiedy bitcoin był po 10 centów mówili że to bańka.
Kiedy bitcoin był po 1 dolara mówili że to bańka.
Kiedy bitcoin był po 100 dolarów mówili że to bańka.
Kiedy bitcoin był po 10000 dolarów mówili że to bańka.
Kiedy bitcoin był po 25000 dolarów mówili że to bańka.
Kiedy bitcoin jest po 60000 dolarów nadal upierają się że to bańka.
Kiedy będzie po 200000 też będziesz mówić że to bańka.

Ale # ma 100% racji - inwestycje rzędu 100zł to można robić dla zabicia czasu, zamiast piwa albo wideopokera. Jeśli z kapitałem rzędu 3-4 cyfr chcesz zarabiać to faktycznie w mcdonaldzie zrobisz to tysiące razy szybciej :D
 

dzygit

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2020
Postów
334
Buchów
1,167
Odznaki
1
Witam
Zainteresowal mnie ten temat panowie jak jak z koparkami watro odpalac teraz ?
Robic ?? Czy uzywke kupic
Kolega chce wpasnie na gieldzie sie pobawic kup i sprzedaj max 1tys eu ja wole bardziej namacalne rzeczy- koparka do 4k eu .
zlozych to nie problem tylko te gpu ceny zabijaja…..
 
Ostatnia edycja:

DesireOEM

4.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,520
Buchów
2,967
Odznaki
3
Warto jak się wie co robi, jak się rozumie cykle, jak się rachunek zgadza i się wie co opłaca się kopać, bo w przyszłości wzrośnie. Koparka do 4k eu to na waciki teraz.
 

GROW BALDD

Well-known member
Rejestracja
Maj 12, 2020
Postów
660
Buchów
1,801
Odznaki
9
jak bys w antminer s 19pro zainwestowal to cos tam nakopiesz - ale trudność wydobycia maleje- obczaj kalkulatory - uwzgledniajac koszt pradu
 

dzygit

Well-known member
Rejestracja
Maj 27, 2020
Postów
334
Buchów
1,167
Odznaki
1
jak bys w antminer s 19pro zainwestowal to cos tam nakopiesz - ale trudność wydobycia maleje- obczaj kalkulatory - uwzgledniajac koszt pradu
cena zabija :0 bardziej patrzylem 8x gpu , bardziej uniwesalne
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół