nasiona marihuany

WaRtO PoSłUcHac TeN WyWiAd !!

Wyszukiwarka Forumowa:

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
Ten człowiek co mówi te bzdury, to on własnie ma taki zawód, jeździ po szkołach i przekasuje młodym ludziom przesłanie takie jakie szkoła od niego oczekuje. Za to mu płacą, ma być skuteczny.
Już była na ten temat mała dyskusja na: xxx
Nie dajcie sie nabrać na te brednie. Jest tyle zaklamania w tym co mówi, że mi osobiście nie chce sie dociekać w tym prawdy życiowej :p .

Rider: Niestey nie tolerujemy takich linków które są spamem, za powtóżaniem spamu dodawane będą ostrzeżenia w skótkach których może dojść do zablokowania konta...
 
R

Rider

Guest
No ale moze troche młodych ludzi wezma sobie to do serca i niebeda wdupiały fety albo waliły hery...Niechodzi mi o licea tylko o podstawówki i gimnazja.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
WicioP napisał:
Ten człowiek co mówi te bzdury, to on własnie ma taki zawód, jeździ po szkołach i przekasuje młodym ludziom przesłanie takie jakie szkoła od niego oczekuje. Za to mu płacą, ma być skuteczny.
Już była na ten temat mała dyskusja na: xxx
Nie dajcie sie nabrać na te brednie. Jest tyle zaklamania w tym co mówi, że mi osobiście nie chce sie dociekać w tym prawdy życiowej .

sory ale pie****isz glupoty
 
R

Rider

Guest
urban napisał:
No ale moze troche młodych ludzi wezma sobie to do serca i niebeda wdupiały fety albo waliły hery...Niechodzi mi o licea tylko o podstawówki i gimnazja.
dokladnie tak, a sam koles pewnie wie co mowi i ma duzo racji w szczegulnosci dotyczacych dzieciakow
 
G

gacek

Guest
jak dlamnie ten koleszka ma ostro gadane,zeby mial tylko jezdzic po szkolach i nakrecac malolaty to neposlugiwal by siem takim jezykiem i nie jechal po korze,z tego jak on nawija wynika naprawde ze sam siedzial w tym gownie po uszy,wiekszos z tego comuwi biorac na chlopski lep jest prawda i niema tu o czym dyskutowac,choc w niekturych momentach faktycznie trohe przesadza ale to pewnie wynikaz checi pokazania tego calego syfa,koles siem ostro wczuwa a nie sciemniania

a tak wogule ten wywiad to z kad jest??
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
a kto powiedizał ze on jezdzi po szkołach?
 
G

gacek

Guest
WicioP napisał:
to on własnie ma taki zawód, jeździ po szkołach
no ten typ witka czy jakos tak
a wie ktos moze z kad jest ten wywiad z jakiejs tv czy radia??
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
koleś dobrze gada... teraz z paleniem od dila będe się ograniczał bo nie wiem czy dodaje chemi.jak wychoduje własne krzaki to będe tylko je palił i zero chemi!
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
gacek napisał:
tam terz byla gadka o typie co sam chodowal-eko stafik:D

no było było...gitarzysta uprawiał a potem miał schizy...troche przesady w tym wszystkim np ze koeles mial wade genetyczna...ile osob ludzi zdrowych maja dziecie z jakas wada genet...
 
R

Rider

Guest
ale to ze para zjadla po kwasie swoje dziecko to niestety prawda, slyszalem juz o tym wczesniej :cry: :x ...
 

WicioP

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2006
Postów
95
Buchów
1
Predazzo, konsekwencją tojego rozumowania powinno byc zbanowanie konta growmen'a, ale spoko wiem że w moim przypadku działasz pod wpływem uprzedzeń, poza tym nie masz kompetencji banowac adminia :lol:

gacek napisał:
jak dlamnie ten koleszka ma ostro gadane,zeby mial tylko jezdzic po szkolach i nakrecac malolaty to neposlugiwal by siem takim jezykiem i nie jechal po korze
Gacek, ale o to w tym chodzi przecierz! On ma docierać do młoych ludzi, zrażać ich do dragów nie koniecznie mówiąc prawdę. A forma w jaką ubiera zdania to towar który sprzedaje - modzieżowy język który ma za zadanie docierać.
Prosze, nie wyciągaj wniosków na podstawie jego mowy, nie daj się nabrać na te proste sztuczki.

koyot napisał:
sory ale pie****isz glupoty
Spoko, ale mógłbyś to uargumentowąć :). Ty też np. uważasz że skun to zmutowana roślina? Że obecne odmiany sa bardziej szkodliwe? Ciekawe bo, moim zdaniem jest wrecz odwrotnie. Im więcej THC zawiera materiał tym wystarczy go mniej spalić mniej przy tym niszcząc swoje płuca.
A ta gatka o tym że muntant skun nie widzi słońca to też popierasz? Owszem nie widzi, ale widzieć nie musi żadna roślina skoro hodowana jest pod specjalnym oświetleniem nasladującym słońce ;]. Takei rzeczy ten koło pomija, wyolbrzymia pewne rzeczy, a neutralnym nadaje znaczenie.
Chyba wy nie myślicie że palicie skuna podlewanego amfetaminą? Nie wiem czy takie coś kiedykolwiek stosowano, jesli już to w ramach eksperymentu. Bobek przekonuje jednak że to jest powszechna norma.
Z całym szacunkiem koyot, ale osoba w twoim wieku, która miała możliwość przeczytania tego i owego w swoim życiu, nie powinna dać się nabrać na tą propagandę.

Poniewarz podtrzymam zdanie że podąłem wartościowy link i mialo to charakter bezinteresowny, celem dowartościowania dyskusji, zapodam cyctaty z owego ocenzurowanego mijesca:

Ciscokid napisał:
http://www13.patrz.pl/upload/aud/3793.mp3

Sciagnijce ta mp3... i piszcie co o tym sadzicie! Ja to sobie sluchalem z qmplami na bani i mielismy polewke z tego ale puszczalem tez innym ziomkom i troche im zrylem berety :p
Ale wracajac do tematy koles niezle bzdury nawija, temat do dyskusji w sam raz na forum o trawce... chociaz boli mnie ze niektorzy moga uwierzyc w te bzdety...
pol.stef napisał:
Jest to juz gdzies na forum :ban:
Ciscokid napisał:
mares123 napisał:
hehe, u mnie w szkole był ten koleś :) mądrze gadał tzn. mówił jego kolega "korzeń", a ten co mówi w tym nagraniu siedział obok, generalnie podobnie. wtedy sie z tego lałem, ale teraz to mysle, że coś w tym jest...
WicioP napisał:
Tak temat jest w dziale O marihuanie --> Marihuana a zdrowie
xxx
Choć ja tam nie mogłem ściągnąc tego utworu to sie nie wypowiadąłem.

mares123, jak w karzdej bajce napewno coś w tym jest :). Obraz narkotyków przedstawiony przez tego koła to wręcz twór szatana, który wali życie wszystkim, zmienia ich plany życiowe, a cała kasa z tego biznesu idzie na miedzynarodową przestępczość i terroryzm. Zaznaczył przy tym iż wszystkie publikacje naukowe w jakiś gazetach schlebiajace MJ czy innym dragom to propaganda finansowana przez mafje. Tak więc artykuły w "Świecie Nauki" wydany w wielu krajach, tworzony przez wielu ludzi siedzących w sednie problemu, oraz te ostatnie w Polityce czy gdzie indziej to ZWYKŁA ŚCIEMA, najprawdopodobniej zainicjowana przez dystrybutorów dragów.
Gościu uczulał równiż iż nawet JEDNO spróbowanie jakiegoś dragu (nie ważne jakiego, narkotyk to narkotyk, ta sama "kupa") może być śmiertelne w sutkach. Jakiś tam gościu chyba dostął paralirzu po skunie (hahaha).
W skład innych niesamowitych opowieści wchodzi równiez opowieść o cyber roślinie jaką jest zmodyfikowany (czekałem aż powie zmodyfikowany genetycznie, ale niestety nie powiedizał :)) SCUN. Roslina która nie widzi słońca! Rosnąca w boxie, z plastikowymi granulkami zamiast ziemi, podlewana chemią, amfetaminą i innym świństwem :). A my to wszystko palimy panowie! ŻENADA!
Lub dajmy na to ci goście co znaleźli ziemie obiecaną w Kazahstanie, gdzie Marihuana rośnie jak chwast (prawda, wszechobezna :)). Jednemu typowi od tego ponoć się KOD GENETYCZNY zmienił. Dacie wiare? Od MJ kod genetyczny się rozwala :p. A ja słysząłem, że po nadużywaniu LSD, no ale co ja wiem. W ogóle ciekawie jak w tym nieszczęsnym Kazachstanie ludzie żyją? Mają pod nosem tak niebespieczną uzalezniajacą roślinę to pewnie wszyscy zaćpani i dlatego bidoki.
Wystarczy zresztą spojrzec na Holandie... No tak, ale o co mu chodziło? Czy tam same ćpuny mieszkają? Jacyś wariaci skoro dzielą dragi na miękkie i twarde, przeciesz to ten sam shit. Bliżej jednak kolo nie określił co mał na myśli mówiac iż wystarczy w tamtą strone spojrzeć. Czy tam ludzie cioągle zaćpani są? Czy tam bieda i nędza? Wydają ostatnią kasę na dragi? Przestępczość musiała by być tam na maxa. Nie wiedzić czemu ludzie tam zostawiają auto otwarte z kuczykami w stacyjce, z pewnością że im nikt wozu czy radia nie swiśnie. To pewnie też przez te dragi, pokiełbasiło im się :p.

Zastanawiajace tez jest jak wysoka wiedze ma ten gościu... Normalnie psychoanalityk. Miał tyle kumpli co wykorkowali przez... wiadomo co... i dokładnie wie co im się w bani działo. NIESAMOWITE! Potrafi z taką dokłądnością zrozumieć ich tok rozumowania. Szkoda ze nam nie opowiedizac co Magikowi w bani siedziało. Wspomniał natomiast o tym że wyskoczył z okno po naćpaniu sie MJ, hahaha. Nieźle.
W dodatku ile tan koło zna histori. Całe masy. W ciąż słyszymy że takich ludzi jest mnustwo. Boże! To co w Holandi musi się dziać! Tam pewnie na codzień ludzie wariują, wypadają z okien, rodzą sie dzieci bez rąk...

No i ta ściema z zawieszeniem się po grzybach. Heh, to tak nie działa, że z tripu sie nie otrząśniesz ;]. Ale lepiej nastraszyć. Pewnie każdy z was miał po wzięciu za pierwszym razem MJ myśl że wam tak zostanie. Koło nadwyraźniej chiał każdemu początkującemu powiększyć bed tripa :).

Nie, nie, nie chce mi się dłużej komentowąć tego. Ale mares123, masz racje że z pewnością coś w tym jest, lecz ile? Po tym jakie ten koło bztury propaguje, rzeczy które są poprostu kłamstwem, zupełnie nie chce mi się wyciągać na podstawie czegoś takiego wniosków.

PS- Liroy w cale nie uważa że mariuhuana powinna byc koło majeranku. Pomówień, bzdur i opowieści dziwnej treści z nikąd jest w tym opowiadaniu na pęczki. Nie wierzcie w te bzdury :fuck_you: Co innego gdyby sprawe mówił lekaż, poajac fakty - prawdziwe historie i sposób oddziaływania narkotyków (choć nawet w tedy trudno o subiekcje). Ale po co dzieciom wkładać do głowy takie bzdury. Lepiej wynajać pajaca który zrobi show, opowiadajac niestwożone historie jakie te narkotyki sa złe.
fighter113 napisał:
każdy komu wysłalem tego linka pytałmnie: kto to tam mówi?, nikt nie wiedziałczy to śmieszne czy poważne, koleś mówu przkonywujaca ale przesadza totalnie, niezgadzam sie z 98% jego wypowiedzi :twisted:
WicioP napisał:
Owy kościu ma proste zadanie :). Wybic młodym ludziom, nawet próbowanie jakiegokolwiek narkotyku. On nie ma mówic prawdy o narkotykach, sposobie ich działania. On ma zniechęcąc wszelkimi metodami i to by się zgadzało z polityką szkuł Za to mu płacą i dla tego ma prace :). A czy sam wiezy w te bzdury to inna sprawa. Przyznać mu trzeba że ma gadane i stosuje młodzieżowy język, co moze docierac co do niektórych. Co gorsza niekórzy mogą w to uwierzyć i dalej rozgłaszać mity o narkotykach.
W każdym razie zrobił z tematu niezły show :). No i za to mu płacą... Szkoła nie wynajeła by przecierz grópki ekspertów, którzy do problemów narkotyków podchodzili by naukowo, hehe... Celem nie jest uświadamianie, lecz zniechęcanie.
sire napisał:
moim zdaniem trochę "pod publikę" , nie mówił prawdy, tylko to co chcieli usłyszeć :evil:
bo niby że zaczął palić marihuanę (jego pierwszy narkotyk :rolleyes: ) a wcześniej palił papierosy albo pił alkohol (bardziej szkodliwe narkotyki, a to jest pominięte) :peace:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół