nasiona marihuany

Wasze opinie na temat Sensi Seeds

Wyszukiwarka Forumowa:
O

ostry831

Guest
Tak jak w tytule prosze o przedstawianie opinii na temat nasion/odmian z Sensi Seeds
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
chu*nia!?!? Ja jestem zdania że tam są lepsze nasiona niż w DP. Dodam że kiedyś kupowałem u nich nasiona do każdego grow i nigdy nie trafiła mi się herma. A mieli we mnie stałego klienta. Wysyłałem im kasę w kopercie i wszystko dochodziło. Raz list do nich nie dotarł i się zraziłem zakupami u nich, ale po nauczce z DP(6 roślin-trzy hermy), chyba więcej od nich nie kupie i wróce do starego, dobrego Sensi.

Tazio
 
O

ostry831

Guest
ile jeszcze topikow zalozysz z pytaniem o jakis seed bank?
wysil sie troche, poszukaj, popatrz w fotorelacjach i zobaczysz co jest co

ku**a spoźniłem się

nie taki był cel tego tematu chodzi o to by osoby które miały do czynienie z odmianami Sensi Seeds zamieszczały swoje opinie tak jak to zrobił Atanazy Bazakbal, a ty skoro nie wyrażasz swojej opinie to lepiej nic nie pisz nie nie zasmiecaj.

Do moda: prosze o usunięcie wszelkich postów nie będących opiniami
 

pureziombel

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2010
Postów
50
Buchów
0
pobralem od nich 5x femi Shiva Skunk, 4 facetow z tego wyrosło..
za to planty silne i rozwijaja sie nad wyraz okazale. Wiec geny maja tam dobre, tyle ze za cholere femi juz tam nie kupie. Czekam na nowe pestki bo zlozylem reklamacje..
 

pierun

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2009
Postów
1,300
Buchów
0
Wcześniej miałem Jacki Flashe#5. Wszystkie pięknie kiełkowały i rosły. Świetne geny to prawda. Mam teraz 3 Super Skunki femi które wykiełkowały z pięciopaka (3/5). No i mam również tą nieszczęsną Shivę. Jak będzie men to się nieźle wk***ię:pl:
 
D

delete

Guest
ja mam aktualnie 10 Super Skunków od nich, 3-4 tydzień flo, z czego 6-7 rośnie powyżej przeciętnej, a 3-4 przeciętnie. z 10 pestek fem wykielkowały wszystkie w tym samym czasie.

gwoli małego wyjaśnienia: to nie jest tak, że jest sobie siedziba główna Sensi Seeds, a za nią 10 hektarów szklarni z lampami 1000W. nasiona dla nich robi iluśtam "podwykonawców", a to są zwykli growerzy mniejsi lub więksi z różnymi warunkami uprawy - każdy z was może takim zostać :) napiszcie do jakiegokolwiek seedbanku z propozycją, a jest szansa że dojdziecie do porozumienia, ale miejcie na uwadze że cena za nasiono którą możecie dostać nie ma nic wspólnego z ceną końcową jaka jest w ofercie seedbanku. żeby dobrze zarobić na nasionach trzeba ich naprawdę sporo wyprodukować :)
tak więc nasiona jakie kupujecie de facto mogły być zrobione przez zupełnie innych ludzi w innych miejscach na ziemi, chociaż opakowanie będzie np. Sensi Seeds i to będzie ich produkt.

a Sensi Seeds to bardzo dobry Seedbank :smokee:
 
Ostatnia edycja:
S

sub

Guest
Chesh napisał:
to nie jest tak, że jest sobie siedziba główna Sensi Seeds, a za nią 10 hektarów szklarni z lampami 1000W. nasiona dla nich robi iluśtam "podwykonawców",

Własnie jak to teraz jest :) Dawniej Sensi było legalnie działającą firmą która miała szklarnie pomieszczenia.. etc itp
Zatrudniali swego czasu i Obecnego Naczelnego Hodowcę Serious seeds.

Byli w posiadaniu wielu znanych klonów - i spora cześć z ich odmian miała być hybydami F1 klon x Coś. [ skunk#1 miedzy innymi..hmmm]

Swego czasu rząd Holenderski się przychrzanił do producentów nasion, były naloty.. Wielu z producentów stracić miało matki.. etc..itp.
Przynajmniej kilku z producentów miało się przenieść np: do Szwajcarii

Jak to wygląda teraz. Widział ktoś to od środka ?

Ktoś coś pisał o tym,że był w sensi i strasznie się krzywili jak chciał zrobić zdjęcia klonom. // delegalizacja klonów .. czy jakoś tak.. ja tam zorientowany w tym jestem ni jak ale coś mi świta -swego czasu właściciele Paradise seeds w wywiadzie na OG coś jeczeli, że bez klonów to nie da się dobrych pestek robić.. itp //
Nie pamiętam Kto i przy jakiej okazji bo mam straszliwą postępującą starczą sklerozę.
 

pureziombel

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2010
Postów
50
Buchów
0
OK, sensi wywiazalo sie z reklamacji. Nowa paka nasion do maksymalnej ceny wczesniej zamowionych ( na 4 z 5 femi nasion wyrosly jajca ). femi maja trefne, ale sprzedawca uczciwy. 5/10
 

zapi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2010
Postów
526
Buchów
4
Witam sam 2 razy zaopaczyłem sie w shive i z 5 paku jaki mi odesłali z reklamacji 2 były kobietami i dotego od początku chorowite reszcie jaja wyrastały czyli na 10 pestek 4 ok lipa nie polecam tej odmiany ,ale zato wyglonda ciekawie mało sie szroni i słabo pachnie, jestem ciekawy jak bedzie smakowac

SHIVA SKUNK OD Sense Seeds 5,5 tygodnia flo

 

zmiastawarszawy

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2012
Postów
107
Buchów
0
gwoli małego wyjaśnienia: to nie jest tak, że jest sobie siedziba główna Sensi Seeds, a za nią 10 hektarów szklarni z lampami 1000W. nasiona dla nich robi iluśtam "podwykonawców", a to są zwykli growerzy mniejsi lub więksi z różnymi warunkami uprawy - każdy z was może takim zostać :)
tak więc nasiona jakie kupujecie de facto mogły być zrobione przez zupełnie innych ludzi w innych miejscach na ziemi, chociaż opakowanie będzie np. Sensi Seeds i to będzie ich produkt.

a Sensi Seeds to bardzo dobry Seedbank :smokee:
to trzeba kupić indoor mix . Dokładnie zresztą pamiętam , że gdzieś widziałem , chyba na stronie sensi seeds jest zdjęcie np. małżeństwa od odmiany Jack Herer , starszy koleś z panią ... taak dobry seedbank :harvest:
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół