nasiona marihuany

Water Cure Kompendium – FAQ

Wyszukiwarka Forumowa:

olasnp

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2008
Postów
119
Buchów
0
kiedy podczas water curingu sa "wydalane" nasiona, po wyciagnieciu z wody czy powinno to nastapic jeszcze w wodzie?
 

Niewidomy

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2008
Postów
410
Buchów
1
Wyjmij je zanim włożysz topy do wody.
Mi zaczęły kiełkować bo się trochę poukrywało :freak:

Osobiście nie polecam, poza innym smakiem nie widziałem różnicy,
a ile się trzeba z tym pier***ić ;/

pozdro
 

psyco0

Active member
Rejestracja
Wrz 6, 2010
Postów
40
Buchów
0
odświeżę trochę temat bo z tego co ja zrozumiałem a przejrzałem wszystko, to woda może być zwykła kranówa gdyż chlor i tak odparuje tak ??? czy musi być jakaś mineralna czy destylowana ????:zjarany:
E:
mrowenus dzięki :D niedługo stestuję :D
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Właśnie teraz mam rozkminę, czy robic zwykly czy wodny ten cure... Jakieś uniwersalne naczynia na mala ilosc ktos poleci? Butelka np. moze byc? Bo pamietam, ze ktos tak moczyl...
 
R

ronson

Guest
Słuchajcie już 6 dzień wc, woda dziennie lekko mętna i zielonkawa, ale martwi mnie straszny smród... Na zewnątrz 25-30 stopni, za każdym razem woda pachnie zgniłymi jajcami. Normalne czy nie? Jeśli nie to czy palenie zagrożone?
 

Sizzuuurp

Active member
Rejestracja
Maj 24, 2010
Postów
39
Buchów
0
Panowie taka sprawa: wrzuciłem świeże plony do wody, przez 7 dni robiłem water cure, potem ziółko elegancko wysuszyłem, jednak wcale nie wygląda ani nie pachnie jak weed, a śmierdzi jak glony.. co jest?
 
D

delete

Guest
ostatnio złamała mi się dolna gałązka od durbana poisona. czy jeśli niedawno ją pryskałem asahi sl, i chciałbym zrobić z tego troche niedojrzałego ziółka haszyk ;] czy warto zrobić w tym przypadku wc?
 
D

delete

Guest
ostatnio złamała mi się dolna gałązka od durbana poisona. czy jeśli niedawno ją pryskałem asahi sl, i chciałbym zrobić z tego troche niedojrzałego ziółka haszyk czy warto zrobić w tym przypadku wc?

Jak dla mnie warto, choć pewnie to Asahi już się ładnie wchłonęło i nie będzie za bardzo czuć - zależy kiedy pryskane było i kiedy ścięte.

Ja ogólnie przeprowadziłem WC w pc boxie, przy włączonej wentylacji i mi nic nie śmierdziało jakimiś glonami, tym bardziej jajcami. Palonko ładnie się wypłukało, osuszyło no i warto było.
 
D

delete

Guest
Jak dla mnie warto, choć pewnie to Asahi już się ładnie wchłonęło i nie będzie za bardzo czuć - zależy kiedy pryskane było i kiedy ścięte
Spryskałem roślinę w środę, a w nocy z soboty na niedzielę tego samego tygodnia gałązka sie odłamała. Jak myślisz, będzie czuć?
 

zloty1712

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2010
Postów
66
Buchów
0
nie czytalem postów,a czy zwykła miska bedzie dobra do nużenia topow ?
 
D

delete

Guest
Byle by nie była rdzawiąca ;) Musi się tam zmieścić bodajże 4 razy więcej wody, niż objętość moczonych topków.
(Sorry, że post pod postem, ale nie mogłem edytować.)
 

Patrizio

Well-known member
Rejestracja
Cze 13, 2011
Postów
303
Buchów
0
No wiec moze i ja cosik opowiem o WC:
Czesc z Automatic Jacka powedrowala do wody, zostala wymieniana codziennie woda, byla zielonkawa i pachniala nawet przyjemnie ziolowo, po 5 dniu zauwazylem ze topki ciemnieja, wlasnie dzisiaj minal 7 dzien wiec wyciaglem je z wody, byly jeszcze ciemniejsze, terz susza sie w piwnicy w kartonie. Dalsza relacja za pare dni :).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół