nasiona marihuany

Wazne pytanko prosze o pomoc xD

Wyszukiwarka Forumowa:
E

egz3

Guest
Mam pytanko do profesjonalistow :] Mianowicie chcemy z kolega jarać z fajki wodnej a niebardzo wiemy ile zabrac towaru na wyjazd zeby nam starczylo powiedzmy na 7 dni z tad wysuwa się pytanie jaka jest potrzebna jednorazowa ilosc na dwie osoby zeby sie ladnie zjarac :silent: pytanie moze wydawac sie glupie ale my poczatkujacy jestesmy ;]
 
S

sdfsdf

Guest
no to skoro jestescie poczatkujacymi to na tydzien starczy wam powiedzmy 4giety ;] liczac 0,5g dziennie + maly bonusik ;] hehe
mysle ze wam starczy :)
Pozdro!
 
A

At3cH

Guest
No a tak przy okazji to jak to jest z fajka wodna, to bierze jakos mocniej czy slabiej?
 
S

sdfsdf

Guest
no nie mocniej nie slabiej a LEPIEJ ;] ogolnie faja to konkret ;]
 
A

At3cH

Guest
Aha, dzieki za wyjaśnienie :thumright:
Bedzie jaranie.... ahhhhhhhhhh :queen:
 
E

egz3

Guest
a co najlepiej lać do faji ?? wode czy jakis napoj bo czytalem na tym forum ze fajny efekt jest z Ice tea czy nestea.
 
A

At3cH

Guest
A mozna by potem taka orenzadke wypic? Dla wiekszego odlotu, czy raczej odradzacie? :silent:
Bo ja jesce z fajka wodna nie mialem doczynienia i jestem ciekawy :)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
At3cH napisał:
A mozna by potem taka orenzadke wypic? Dla wiekszego odlotu, czy raczej odradzacie?

jak lubisz syfy ktore palisz w cannabisie to pij na zdrowie!
 
E

egz3

Guest
Panowie i Panie mam jeszcze jedno pytanie xD mianowicie jak nabic lufke zeby bylo najbardziej efektywnie ?
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
a są bardziej i mnie efektywne sposoby nabijania lufy???? Z choinki się ***aliście??
 
E

egz3

Guest
lubo to ty na tym gifie jestes co masz przy swoich danych ?? kto cie tak klepie ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół