nasiona marihuany

Weeds (trawka)

Wyszukiwarka Forumowa:

Młody

Well-known member
Rejestracja
Lut 27, 2006
Postów
55
Buchów
0
Hmm no nie musze chyba nikogo zachęcać do obejżenia tego serialu. Opowiada o pewnej amerykańskiej wdowie która by zarobić na życie zaczyna sprzedawać ganje. Świetny humor, klimat i ogólnie rzecz biorąc kozak jak sk***ysyn;)
Leci chyba na HBO, ja ściągnąłem 10 odcinków (pierwszą serie) z programu emule.
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
hmm chyba tez sciagne jedna serie bo jeszcze nie widzialem tego na HBO
 
H

haszyszekk

Guest
Ja też tego nie widziałęm na HBO... :scratch: napisz kiedy sa emisjce :)
Serial to pewnie klon saving graca/join adventure tylko że a realiach wspolczesnej ameryki a nie WB... pzdr
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
wsumie nie widzialem tego i sie zaciekawilem wlasnie zasysam 10 odcinkow i jakis jeden specialny :D PeAcE
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
hehe dziekowka wlasnei sobei sciagam z mininova pierwszy sezon cały:):) kilka fajnych seriali z tego i poprzedniego roku jest zasysam regolarnie z mini:) pzdr:)
 
H

haszyszekk

Guest
Zapodajcie linki emule :) Mam muła i już całkiem ładnie idzie... więc by mi sie przydały takie linki :) pzdr
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
Jak by ktos potrzebowal napisy do pierwszych 10 odcinkow to PW z mailem :) Peace
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
a masz napisy do wersij DWdrip topaz??? bo sciagnolem i nie ma do 9 i 10 faaak:|
 

VipGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 9, 2006
Postów
629
Buchów
1
weeds.s01e09.hr.hdtv.ac3.5.1.xvid-ctu
weeds.s01e10.hdtv.xvid-loki

Do tej wersji sa napisy ale nie widze problemu sciagnij sobie program Subedit i tam w prosty sposob dostosujesz sobie te napisy do twojej wersji filmu jak chcesz te napisy badz program lub i to i to napisz mi PW z mailem Peace :thumright:
 
I

invit

Guest
kiedys sciagnalem caly sezon i z zaciekawieniem ogladalem :) potem go stracilem z dysku wiec ostatnio znowu zassalem i z mila checia jeszcze raz ogladalem ;] nie moge sie doczekac az sie zacznie drugi sezon bo pierwszy sie bardzo ciekawie skonczyl ^^
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
na przyszlosc nie bede sie łasił na wersije dvd:| dobra ostanie dwa lukne juz bez napisow i tak jest na co patrzec hehe:| elo i thx

[ Dodano: 2006-08-20, 20:36 ]
hmm pojawily sie 4 odcinki 2 sezonu Weeds lecz brak napisow do nich sa do sciagniecia na mininova.org moze ma ktos napisy lub prztlumaczy serial wciaga ale jak ogladac bez napisow:| lipa :pl: :puker: :scratch: :pale:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół