nasiona marihuany

[Wejdź i weź] Light4U - Light4Plant - rozdajemy panele LED DALIA 100!!!

Wyszukiwarka Forumowa:

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
@Light4Plant :tiphat:
Stwierdziłem że się podzielę jak to świeci w tym wątku żeby tez było w jednym miejscu.Za miesiąc ruszam z projektem na tym panelu od początku do końca :D

Aktualnie ustawione 70% na obydwu potencjometrach (czyli diody czerwone 70% oraz diody białe z niebieskimi na 70%). @delavega potencjometry jednak nie klikają przy kręceniu ale nie będę płakał z tego powodu ;)

DSC03917.jpg


DSC03918.jpg


Same diody czerwone na minimum :

DSC03919.jpg


Same diody czerwone na maximum :

DSC03920.jpg


Same diody białe z niebieskimi na minimum :

DSC03921.jpg


Same diody białe z niebieskimi na maximum :

DSC03922.jpg


100% na obydwu potencjometrach (czyli diody czerwone 100% oraz diody białe z niebieskimi na 100%).

DSC03923.jpg


Bardzo się cieszę z panela ale jak zdejmowałem swojego żyrandoleda v-tac to miałem łezkę w oku :( Pierwszy namiot,pierwsze światełko...ehhh.No będę musiał chyba kolejnego 0,25m2 albo 0,36m2 żeby v-tac miał gdzie świecić ;)
Pozdro!
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Light4Plant

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Sty 11, 2022
Postów
7
Buchów
45
Gratulujemy zwycięzcom. Cieszymy się, że lampy dotarły i już przynoszą radość :). W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
Przypominamy:
- w fazie wegetatywnej zalecamy ustawienie większej ilości światła niebieskiego (3:1 względem światła czerwonego): dzięki temu rośliny będą bardziej zwarte i krzaczaste
- w momencie przechodzenia w fazę kwitnienia płynnie zwiększać ilość światła czerwonego, aby zminimalizować stres rośliny
- w fazie kwitnienia światło czerwone zalecamy najlepiej na 100%. W przypadku zbyt dużej ilości światła zalecamy skręcanie światła niebiesko-białego.
Każda uprawa jest inna dlatego też polecamy testowanie różnych konfiguracji świetlnych.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
@Light4Plant będę się odzywał przed rozpoczęciem dedykowanego grow pod Waszą lampą żeby jak najlepiej wykorzystać jej potencjał.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Chciałbym wszystkich przeprosić że nie wystartowałem w deklarowanym terminie ale zdecydowałem się dokończyć istniejące grow i muszę załatwić kilka spraw zanim wystartuje z dedykowanym grow pod lampę.Niestety w związku z nagłą sprzedażą mieszkania zbyt dużo obcych ludzi mi się kręci/kręciło a to nie wróży dobrze.Na szczęście jeszcze tylko ze dwie wizyty i będzie po wszystkim.W przeciągu dwóch tygodni powinienem wystartować już bezpiecznie.Mam nadzieję że nie będzie chłosty :pDam znać ✌️
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół