nasiona marihuany

Wejdzcie na ta strone ja zamowilam od tego kolesia

Wyszukiwarka Forumowa:
L

lukabrasi

Guest
jakbyś mogła to relacjonuj na bieżąco swoją uprawę c99 :bounce:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
O połowę? Na fr.pl jest o 10 zł drożej, lecz nie masz żadnych wątpliwości. Wydrukowanie takich opakowań to grosze, w sumie.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
74 na allegro. 84 na cannabis. Różnią się ceną przesyłki ? Poczta ma różne ceny dla różnych ludzi ?
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
pie***le to wole z cannabis fr pl ,a za tę dyszke może będę znowu miec free w postaci ww lub cos innego i bez żadnego ryzyka w postaci wałka, tak już popularnego u polskich sprzedawców nasion.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
khe khe khe chociaż ciężko stwierdzić czy to oryginał czy też nie, bo opakowania z kodem kreskowym i innymi bajerami to nawet moja siostra wydrukuje :).

Nawet jakby była różnica 20-30 zł i tak zamówiłbym z cannabis.fr.pl, przez to co Polskie shitbanki narobiły na rynku komuś kto jednak naprawde ma dobre nasionka będzie się ciężko wbić na rynek, musi być przetestowany przez kilka osób ;-/

Tylko potem skąd pewność, że koleś nie kupi kilo żarcia dla papug i nie sprzeda jako C99 narąbie kasy zniknie i potem kolejny bank otworzy... yh.
 
R

Roomm

Guest
ZIomki albo sie zjaralem :queen: za bardzo albo jestem zbyt glupi :pl: by was pojac ale widze cene 54 zl :scratch: a nie jak wy mowice cos tam !
Ja osobisie nie wiem co bym zrobil ale tak oglnie to nie wiem :p
ziomek gdzie ty widzisz te same zdjecia bo ja ku**a nie widze hehehe naprawde chyba za duzo jaram :bounce:
:bball: :bball: :bball:
 
C

czlowiekMJ

Guest
--------------------------------------------------------------------------------

No w sumie tez od tego klijenta zamowilem i jak narazie jestem zadowolony mialem nasionka w domu na drugi dzien jak wplacilem na konto.Idealnie zebezpieczone i jak narazie niczym sie nie roznia od tych z cannabis.fr.pl
Sprzedawca dal mi jeszcze gratis dwa nasionka ICE .
Bede zdawac relacje na bierzaca .
ELOOOOOOOOO


------------------------------------------------------------------------------------

[ Dodano: 2006-05-02, 15:58 ]
chcialem powiedziec WW sorka ;)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
CZY WY NIE WIDZICIE ŻE TO ŚCIEMA?? JAKIŚ TYP CHCE ZAROBĆ I PO RAZ DRUGI ZALOGOWAŁ SIĘ DZIŚ NA FORUM I POLECA TEGO TYPA Z ALLEGRO (CZYLI PEWNIE SAMEGO SIEBIE). NA MOIM FORUM NAPISAŁ 2 RAZY TE SAME TOPIKI CO NA TYM FORUM. NIE ZAUWAŻYLIŚCIE ŻE NA ALLEGRO NIKT JESZCZE NIE KUPIŁ NIC NA TEJ AUKCJI? pie**ol SIĘ OSZUŚCIE!!!!

PS. A jednak jszcze coś piszę tutaj ;]
 
G

grasamator

Guest
pp

dokładnie jak napisał *kikijones pare zł. rużnicy a na kanabis jeszcze gratis jest hihi
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
lubo napisał:
http://www.getfreeride.org/forum/index.php?showtopic=46 to zdjęcie z aukcji to przycięte zdjęcie stąd. a to forum człowieka z cannabis.fr.pl....

WAŁEK NA ALLEGRO
Odwroccie 4 fotke do gory nogami i porownajcie fotke z allegro do niej... jest wyciety kawalek berzowych i czerwono-zoltych paczek... proste ze walek jak na moj gust pozdro
 

Protektus

Well-known member
Rejestracja
Kwi 19, 2006
Postów
373
Buchów
0
Ja osobiście też bym nie zamówił z allegro ale to tylko moje zdanie :D:D Lepiej dać więcej i być pewnym niż dać 10 zł mniej i potem mieć ból głowy z powodu przemysłówki albo ch** wie czego jeszcze :) Pozdro
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
heheheeh

Roomm napisał:
ZIomki albo sie zjaralem :queen: za bardzo albo jestem zbyt glupi :pl: by was pojac ale widze cene 54 zl :scratch: a nie jak wy mowice cos tam !
Ja osobisie nie wiem co bym zrobil ale tak oglnie to nie wiem :p
ziomek gdzie ty widzisz te same zdjecia bo ja k****** nie widze hehehe naprawde chyba za duzo jaram :bounce:
:bball: :bball: :bball:

hyhyhyhy



czlowiekMJ napisał:
--------------------------------------------------------------------------------

No w sumie tez od tego klijenta zamowilem i jak narazie jestem zadowolony mialem nasionka w domu na drugi dzien jak wplacilem na konto.Idealnie zebezpieczone i jak narazie niczym sie nie roznia od tych z cannabis.fr.pl
Sprzedawca dal mi jeszcze gratis dwa nasionka ICE .
Bede zdawac relacje na bierzaca .
ELOOOOOOOOO


------------------------------------------------------------------------------------

[ Dodano: 2006-05-02, 15:58 ]
chcialem powiedziec WW sorka ;)


Powinno być tak chyba "Ziomki jestem jednym kolesiem z rozdwojoną osobowością za dużo jaram ale kupujcie ode mnie bo jestem fajny i mam dużo żarcia dla papug" :p:p ale jestem złośliwy... :smurfin:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół