nasiona marihuany

wentylacja cool tube

Wyszukiwarka Forumowa:

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
dzien dobry witam wszyskich w ten piekny swiateczny dzionek!!!!!!!!!!! mam maly problemik wysadzilem moje maluche ( orange dub) pod hps 400 niestety zostaly tam tylko przez dwa dni poniewaz temperatura w pomieszczeniu dochodzila do 38°C po czym zamontowalem ventylator wysysajacy powietrze 240m3/h i wsysajacu 90m3/h po czym tremperatura spadla do 33-31 ° ZA MALO a wiec dalem moje maluchy pod neon jestem w trakcie robienia cool tube zebu zmniejszyc temperature co najmniej do 28-26°C GENERALNIE CHODZI MI O CHLODDZENIE COOL TUBE PONIEWARZ MOJE WENTYLATORY ROBIA DUZO HALASU A LAMPY ODPALAM W NOCY NIE JEST TO PRZYJEMNE DLA UCHA TYM BARDZIEJ JAK SA MALE DZIECI W DOMU !!!!!!! MOZE JEST KTOS KTO ZNA JAKIS LEPSZY SPOSOB CHLODZENIA NP WENTYLATORY OD PC ALE CZY TO DZIALA BO HPS 400 GRZEJE SIE NIE MALO ALBO ZROBIC COS Z HALASEM VENTYLATOROW POMOCYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen: DZIEKUJE ZA WSZYSKIE ODPOWIEDZI
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
ja przy hpsie 400W i wymiarach boxa 130x60 mialem ok 25 stopni, uzywajac czegos w stylu cool tube, zreszta zobacz na zdjeciu



[ Dodano: 2005-11-01, 11:18 ]
aha, zapomnialbym, uzywalem 2 wentylatorkow od kompa, ktore byly podlaczone do tych rur poza boxem, jeden wdmuchiwal powietrze, a drugi wyciagal
 

olo

Well-known member
Rejestracja
Lis 1, 2005
Postów
209
Buchów
0
super super bo ja mam dwa calkiem nie zle ventylatorki od pc mowisz ze dadza rade mi glownie chodzi o halas mam profesjonalne ventylatory za ktore dalem kupe kasy ale sa za glosne dzieki za odpowiedz
 

rumi

Well-known member
Rejestracja
Wrz 29, 2009
Postów
346
Buchów
0
Pierwej wysadziles rosliny, pozniej dales wentylacje?

Totalna amatorka poloczona z kompletnym lenistwem oraz brakiem checi w poszukiwaniu informacji.

COOL TUBE-a ci sie zachcialo? Pomysl jak to zrobic zeby to rece i nogi mialo.

Zaczales od dupy strony.

Wejdz tylko na 2 h do swojego boxa, jak ty sobie to wyobrazales


TO CO ON ku**a TU ROBI? NA DODATEK NIEDOKONCZONY - BURDEL NA FORUM I TYLE (nie pisz ze jestem jego tworca)
 
Ostatnia edycja:

eko_stf

Well-known member
Rejestracja
Paź 2, 2008
Postów
109
Buchów
0
ku**a, to jest coś, temat odświeżony po 4 latach :pl:
Patrz na daty postów
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół