nasiona marihuany

Wentylacja - wskazówki.

Wyszukiwarka Forumowa:

Nie Lubie Hałasu

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2022
Postów
157
Buchów
35
Witam , posiadam takiego boxa


Profesjonalny box 90x90x185

Secret Jardin Dark Room

Panel LED

Spectromaster LED Quantum Board 220W​


Plan to 8 roslin raczej ta sama odmiana a dwa będzie to moja 1 próba .

myślicie ze wyjdzie na takiej powierzchni tyle roślinek ?


A drugie pytanie to

Jaka klimatyzacje byście dobrali do tego namiotu przy takiej ilości roślin ? Proszę o nazwę jakiegoś ciekłego zestawu



Z gory dziękuje za pomoc
 

MiczBuhanen

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2020
Postów
1,063
Buchów
4,148
Odznaki
4
Chodzi ci o klimatyzację czy wentylację?
 

Nie Lubie Hałasu

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2022
Postów
157
Buchów
35
Okey , dziękuje za odpowiedz . Pomogła mi :) A jak myślcie, wentylator do mieszania powietrzna będzie potrzebny ? Co jesvze powinienem dokupić do tego boxa ? Chodzi mi o sprzęt który powinienem dokupić do tego boxa . Np. doniczki autopot ?
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Mieszający musi być , kupuj..jak będziesz miał problem ze zbiciem wilgotności, to i osuszacz będzie potrzebny...ale to akurat wyjdzie pozniej

No i doniczki to Ty kup , nie syp ziemi do boxa 🤨😏
 

Charlito

Zdrowy pacjent
Rejestracja
Gru 10, 2016
Postów
283
Buchów
841
Odznaki
5
A jak myślcie, wentylator do mieszania powietrzna będzie potrzebny ? Co jesvze powinienem dokupić do tego boxa ? Chodzi mi o sprzęt który powinienem dokupić do tego boxa . Np. doniczki autopot ?
Wietnamczyka.:smoking-smiley:

Co ty Jana palisz czy co? Masz swój rozum to uwierz w niego i siebie. Bez urazy ale pierwszy lepszy growlog zawiera odpowiedź na te podstawowe pytania. Chcesz mieć podane wszystko jak na tacy to przecież jest dział warsztat czy polecanymi sklepami i każdy z nich posiada w swojej ofercie gotowe zestawy uprawowe. Możesz wziąć gotowca albo na jego podstawie skompletować własny zestaw.
Zresztą, dopiero gdy postawisz namiot i poznasz warunki jakie panują w środku i dookoła niego będziesz wiedział czy należy coś zmienić by zapewnić optymalne warunki dla roślin i dostosować do własnych wymagań względem np. hałasu.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół