nasiona marihuany

Wentylatorki do hps 400w

Wyszukiwarka Forumowa:

Marioleczka

New member
Rejestracja
Maj 20, 2021
Postów
3
Buchów
1
Witam, zastanawia mnie czy będzie odpowiednie napowietrzenie przy wlocie aktywnym z zastosowaniem wentylatora kanałowego vents 125 mm (185mh3) oraz wylotowego vents 150 mm (298 mh3) zabierającego powietrze od hps 400w oddzielonego szybą jednak z zostawionymi prześwitami, żeby powietrze z kwiatków również uciekało do góry. Nie wiem czy vent 150 nie "wyssie) zbyt dużo powietrz w odniesieniu do vent 125. Proszę, o wyrozumiałość pierwszy post :)

Załączam uproszczony obrazek
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
zamiast wlotowego kup cooltube, lepiej sie sprawdzi
 

Marioleczka

New member
Rejestracja
Maj 20, 2021
Postów
3
Buchów
1
zamiast wlotowego kup cooltube, lepiej sie sprawdzi
Mhm, czyli cooltube i pod niego vents 125 do odprowadzenia ciepłego powietrza, osobno wylot 150 vent (298 mh3) do boxa razem z filtrem, a wlot pasywny ? jesli wlot pasywny to czy zapach nie bedzie sie ulatniał z boxa ?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
wystarczy jeden vent na poczatku ukladu. vent= > opcjonalnie rura => cooltube=> rura => filtr
 

Marioleczka

New member
Rejestracja
Maj 20, 2021
Postów
3
Buchów
1
Czyli vent pobierający powietrze z boxa ---> cooltube----> rura--->filtr---> na zewnątrz . a wlot pasywny ? przykładowo kratka wentylacyjna fi 15 cm będzie dobrze ? żadne zapachy nie wyjdą przez tą kratke jesli będzie sobie tak luzem stała bez żadnego nawiewu ? box wymiarów 100x70x160 cm

Edit. Wysiliłem sie troszeczkę i wiem że box za sprawą venta wyciągającego będzie sam zaciągał sobie powietrze wlotem pasywnym, Dziękuje bardzo za pomoc GardenicPower
 
Ostatnia edycja:

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
dokladnie tak, nie moge znalezc moich folderow w starej galerii ze zdjeciami wiec musze rzucic zdjeciem z nieuporzadkowego boxa

IMG_20210520_224232.jpg
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
wlot zostaw pasywny, zaden zapach nie wyleci jak bedzie vent pracowac.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół