nasiona marihuany

Wersja druga budżetowego boxa - porady?

Wyszukiwarka Forumowa:

sub23

nudziarus offtopicus
Weteran
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
5,258
Buchów
5,169
Bardziej to traktuje jako przyuczenie w elektronice bo o ile sie zajmowałem mikroelektronika w kompach czy telefonach tak w 230v jeszcze sie nie bawiłem.

Jeśli tak to inna historia. Widzisz w tym sens i Cie to bawi ok. Ja sie na elektronice nie znam np. wcale i nawet nie chce poznac _ interesuje mnie co najwyżej specyfikacja wejście wyjście _ i to w wersji _ zasilanie robi za mnie wszystko samo. [ krasnoludki w magicznej skrzynce _ kable zlutuje nie problem ]

koszty wyjdą kosmiczne ;)


Co do forum i propozycji. Lsc tak jak mówisz niedostepne a żeby wejść do action w moim mieście to trzeba czekać w kolejce pół godziny a i tak mają chyba tylko 15 czy 13w, A Ikei nie mam w ogóle.

a zobaczmy [ drogo wychodzi niestety : na tyle drogo, że cmu + zasilanie od gościa wygląda bardzo smakowicie ]


wysokosprawna.

sprawdź możliwości dostawy kodem pocztowym

mała moc : także drogie _ ceny poszły up ;(


nieco mniej sprawne : przyciemnialne : jest i wersja 4000K nie przyciemnialna taniej. nie mam nie wiem jak wygląda w środku.

Ani polecam ani odradzam. Ale to raczej dobre lampki.

V tac evo. 15 W : nie tani :


Ale w wypadku produkcji moda z e27 raczej źródła takiej klasy : można by np: puszczać 13 W philipsa na pół gwizdka : jakiś modyfikowalny typ : z niezintegrowanym zasilaczem : o ile będą po 9 zeta sztuka : tyle, że wyjdzie to podobnie cenowo i raczej nie sprawniej.

Co do wybranych diod to sugerowałem sie DIY z yt i trochę budżetowymi lampami które można znaleźć na necie do 500w.

Na tubie znajdziesz jak poszukasz także testy takich diod wykonane może nie jakoś super profi. ale solidnym sprzętem. To jest CHŁAM. Łatwo tanio złożyć duża moc _ gorzej to wygląda jak sie popatrzy na realną sprawność ustrojstwa. Bardziej by się opłacało biedronkowe nie wybitne philipsiaki 13 W nakleić na najtańszy klej termo do blachy .al i dać kilka wiatraków z kompa na zasilaczu 6V.
Przynajmniej z mojego punktu widzenia. przy tej samej mocy z 50% więcej światła _ równomierniej : bliżej roślin : i kolor światła taki, że łatwo iidentyfikować potencjalne problemy. Naświetlacze V tac evolution z dodanym wiatrakiem [ w miarę : CRI około 70 tylko ]
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół