Wesoła odmiana konopi

Wyszukiwarka Forumowa:

Darik

New member
Rejestracja
Wrz 30, 2023
Postów
3
Buchów
1
Szukam odmiany wywołującej śmiechawe. Będzie uprawiana in może być sezonowa, może być af.
Teoretycznie mogę poszukać po opisach w SB jednak czasami nijak ma się to do realu więc proszę o podzielenie się wiedzą.

Jeszcze jedno kryterium biorę pod uwagę tj najlepiej inny zapach niż typowy dla skunk #1.

Ściąłem parę dni temu bruce banner early i owszem ma takie działanie jakie szukam, jednak mało chcę spróbować czegoś innego z ww efektem. Jedno że już ją stestowałem a drugie trafiłem na takie feno, że kwitło 3 miesiące z hakiem do tego średni plon (w tych samych warunkach z chocolate haze nie dość że krócej było więcej; równolegle z BBE siedział super silver haze i tu również większy plon i szybszy).Jakieś tam odmiany przewinęły mi się przez ręce różne haze, skunk, kushe, gelato, durban i wiele innych bodajże tego typu działanie zauważyłem tylko w skunku 20 lat temu (sensi? nirvana?), niedawmo w jakimś auto cookies i teraz bruce banner. Jest ono niezależne od nastroju w przeciwieństwie do całej reszty którą pamiętam.

Pzdr i z góry dzięki.
 

Manso

Well-known member
Rejestracja
Kwi 1, 2023
Postów
68
Buchów
44
Chciałem zaproponować właśnie durbana. Śmiechawa przednia. Ten z outa ma u mnie inny profil terpenowy i mocniej beka wchodzi. Byc moze dlatego ze wcześnie cięty. Nie idzie zębów schowac ahah
 

DesireOEM

1.618
Weteran
Rejestracja
Paź 13, 2014
Postów
1,392
Buchów
2,527
Odznaki
3
LAUGHING BUDDHA od Barneys farm. Może nie jest to tylko śmiechawa, ale świetne socjalne palonko w stylu be happy.
 

Gajowy!

997
Weteran
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
4,396
Buchów
16,378
Odznaki
13
Ja polecam Uśmiechniętego Goffiego

images-4.jpg
 

Ayahuaska

Well-known member
Rejestracja
Lis 19, 2020
Postów
1,259
Buchów
3,937
Moim zdaniem raczej efekty są powtarzalne i podobne.
Twoim zadaniem może tak być, ale moim zdaniem niekoniecznie. Choć jakieś podobieństwo działania w pewnym procencie może być podobne. Na mnie mocna indica działa okropnie, łapę fazę śmierci 😅 a na moich znajomych ta sama odmiana działa relaksująco wbijając w kanapę i mówią, że jest ok. Także różnie bywa. Mam sporo nasion z genami lekkich sativ, ale jakoś nie mam czasu tego przetestować ponieważ zawsze brakuję miejsca. Tym bardziej że prawie w ogóle nie uprawiam indoor, ewentualnie do rozmnożenia nasion w mikropudle.
 Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

Góra Dół