nasiona marihuany

WestCoast Style

Wyszukiwarka Forumowa:

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Witam co sadzicie o rapie pochadzacym wprost z slonecznej Kalifornii i nie tylko...
Jak wiadomo postacie takie jak SnoopDoggyDog czy Dr.Dre, Nate Dog, Tupac i wiele innych nawijalo w swoich kawalkach o jaraniu blantow i zyciu na ulicy wtaczajac w to swiatopoglady i swoje doktryny filozoficzne. Mimo tego wiele kawalkow takze jest o melanzowaniu, przy ktorych za kazdym razem impreza w domu staje sie fenomenalna!!! Co sadzisie o rapie from WESTCOAST maaaaaan??!! Pisac:

I Reprsent me and my homies!!!
 

d3StRuCtOR

Well-known member
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
251
Buchów
0
Ja sadze ze jest lepszy niz za***isty :pr: :pr: :jocolor: :jocolor:
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Noooo widze, ze kolega slucha starych dobrych kawalkow RESPCT!!! :thumright:
 
H

HaiL Mary

Guest
Jasne wszyscy wiedzą,że zachodnie wybrzeze rozqrwia,stamtąd w ch*ja dobrym raperów jest jak np Pac,Coolio,Cypress Hill,Dre,NWA,Nate Dogg,Snoop,Scaraface,Xzibit :DD więcej niczego nie potrzeba ;)
A "2 of Amerikaz Most Wanted" w wykonaniu Snoopa & Paca mistrzostwo świata,nie wspominając o "Califronia Love" czy "fu*k tha Police" i "Bitch is a Bitch" NWA :D
Czarnuchy wiedzą co robią :)
~ Westside Till I Die ~
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Widze, ze na tym forum sa bardzo porzadni ludzie!!! :bounce: Hehehehehe dobrze, ze jeszcze slucha sie takiej muzyki ciekawe co bedzie w przyszlosci??? Nate DOG- za***iste refreny trzeba to przyznac, ze zazwyczaj w refrenach poprostu rozje**je, Tupac- wielki czlowiek poeta,aktor,raper... reszta to tez kozaki!!! Ale nie zapominajmy takze o NYC, przeciez stamtad WuTangClan pochodzie czy BigL!!! Wazne postacie warte przesluchania TAKZE!!!
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Tupac,Kurupt,Daz,Mc eiht, CMW,Nwa spice1,cj mac, bone i mo thugs i wielu innych naprawde świetnych undergroundowych west graczy .Młodziki o tym nie wiedzą ,no może poza 2pac. Bijacz!!!

Właśnie słucham sobie DPG:) niedługo nowy album snoopa Daza i kurupta.GGGyeah!

Predazzo: pisz wszystko w jednym poscie albo go edytuj chcac cos dodać.
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
krolik widze ze jestes z tychow :d Moze dasz mi swoje gg to sie stukniemy na jakis melanzyk ??:D
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
O NWA, spiceone i bone slyszalem i sluchalem ich!!! Reszty nietety nie, a jezeli tak to moze na jakis featuringach... Jestem takim wlasnie mlodzikiem mam 16 lat i raczej staram sie sluchac bardziej oldschoolowych rzeczy!!! Bo wiem, ze to sa rzeczy na poziomie i zreszta jaram sie takimi nagraniami, jakich w tej chwili brakuje!!! Przyznajcie ile teraz nawet amerykanskich MC's wydaje rzeczy na wysokim poziomie??? Ja w spokoju moge ich policzyc na rekach i palcach u stop!!! Niestety musze powiedziec, ze coraz mniej osob slucha starego rapu!!! Nelly?Chingy?Akon? Marionetki marketingu... Jak powiedzial Chuck D "Rap ma byc dla nas prawdziwym oknem na swiat"!!! Zobaczcie co sie dzieje babilon atakuje nas ze strony rapu??? Nie pozwolmy!!! :farao:
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Ej żebym wiedział jak to bym ci wrzucił cos na rapidu.
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Pisac, pisac :)

[ Dodano: 2006-04-09, 14:04 ]
Ej kikijones sciagnalem sobie kurputa bardzo pozadny rap!!! W feat. jeszcze waren g i nate Dogg!!! Hehehe naprawde kozak zobacze jak tam reszta... Pozdro i dzieki za poszerzenie wiadomosci o westside maaaaaaaaaaaan!!! :flower:
 

sangria

Well-known member
Rejestracja
Lut 26, 2006
Postów
73
Buchów
0
Scisła klasyczna czołówka Dpg
Dogg pound - Dogg Food
Dpg - Dillinger Young Gotti
Kurupt - Streetz iz tha mutha
Daz dillinger - this is tha life i lead

Co do nowego Dpg to raczej marnie to widzę chyba, że coś wkońcu zmienią i zainwestują w rap który od roku 2001 systematycznie idzie w dół przedewszystkim od strony muzycznej.

[ Dodano: 2006-04-09, 15:43 ]
Cytat z powyżej '''sciagnalem sobie kurputa ''' - KURPUTA - weź chłopie uciekaj na drzewo
a potem ściągnij sobie majtki albo nowy album Majki Jeżowskiej.

Doczytaj chłopie zanim założysz nowy temat
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Literowka
cnsdpg napisał:
Cytat z powyżej '''sciagnalem sobie kurputa ''' - KURPUTA - weź chłopie uciekaj na drzewo
a potem ściągnij sobie majtki albo nowy album Majki Jeżowskiej.
Co do tego tekstu??? No coment... czlowieku szanujmy sie troche??? Ile mozna wypominac... Widze, ze znasz dobre tytuly z czego dwa kawalki slyszalem, reszte zobacze. Na przyszlosc MAKE LOVE fu*k WAR na tym forum jestesmy po to by omawiac pewne kwestie i pomagac sobie nawzajem jezeli nie odpowiadaja Ci takie zasady... GOODBYE...
 

Bartoneee

Well-known member
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
121
Buchów
0
Spoko, tylko wiesz... zawsze znajdzie sie ktos, kto musi Ci wytykjac najmniejszy blad nie zauwazajac swoich!!! Ja tez mowie Tobie POKOJ, bo wiem ze jestes dobry gosciem...
RESPECT dla prawdziwych mam... :thumright: Przydalby sie jakis OPENSEED co nie???

Waren G feat. Snoop Doog, Xzbit, Nate Dogg, Dr.Dre- Game don't wait
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół