nasiona marihuany

White russian (sjaman)

Wyszukiwarka Forumowa:

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Siemka mam pytanko czy waqrto dac za 15 nasion ruska300zł i sciagac je z holandii roslinka osiąga moc 22% THC i jesli to prawda to bedzie jednostrzałowiec.Czy ktos to uprawiał ,na azariusie nie piszą jakie plony osiąga.Prosze doradżcie.Pozdrawiam.Peace.
 
R

Rider

Guest
Jesli masz pieniadze to warto.Moja kuzynka miała jedego krzaka tej odmiany,tak jak piszesz jednoszczałowiec.Jesli wezmiesz o jeden buch zaduzo to lepiej idz spac ;].W uprawie tez zbyt trudna niebyła.A co do plonów to niestesty niepamietam.
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
These seeds produce plants that are fantastic in both appearance and effect. Our most typically indica strain, White Russian is a stable cross of AK-47 and White Widow (a prize winning indica clone). Medium height, consistent plants and dense, very resinous flower tops (crystals appear after about 5 weeks of flower- ing). With such a strong indica background, the plants smell quite strong during both their growth and flowering period.

In an independent seed com- parison in which over 150 differ- ent seedstrains were grown out in a greenhouse, the White Russian came out as the strongest plant (22% THC, likely to be the strongest plant known at present!!).Winner of the overall Cannabis Cup in 1996 and of the Cup for Best Bio Grass in 1997. The plants yield very powerful buds, coated with resin.
Very strong, long lasting high, more cerebral than knockout. Medicinal plant.


Type:
mostly indica

Indoor clone grow time:
5 - 10 days

Indoor flowering time:
56 - 63 days

Indoor yield:
350 - 500 grams/m2

Outside / Greenhouse harvest time:
15-31 October

Price:
€70,-


 

sherman

Member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
10
Buchów
0
white russian

Ja sadzilem w tamtym roku na out. Krzaki byly bardzo duże lecz niedoszly mi do konca. Ale itak bylem z nich zadowolony. Wtym roku również mam zamiar posadzic ze dwa krzaczki. POLECAM
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
:cat: to fajna sprawa na out hmm... przyjmujac ze 2 krzaki na 5 dojda i z jednego z 30g na out jednostrzalowego ziela... to i tak bomba ale do 31 PAŹDZIERNIKA harvesting mnie troche szokuje :scratch: w listopadzie juz wszystkie normalne rosliny przeciez usychaja i liscie wiekszosci an drzewach nie ma to jakos w tym tle późnej jesieni nie widze PIĘKNEGO ZIELONEGO NAPĘCZNIAŁEGO ROSNĄCEGO white russiana dlatego nie dziwie sie ze niedoszedł Shermanowi
 
R

Rider

Guest
kaczor20 napisał:
przyjmujac ze 2 krzaki na 5 dojda i z jednego z 30g na out jednostrzalowego ziela... to i tak bomba
No niewiem czy wysadzonie nasion za 300zł na outa jest takim bombowym pomysłem,trzeba sie liczyc ze stratami przez pogode, zwierzeta i złodzieji a do tego liczyc sie z tym ze niewszystkie krzaki dojdą jesli wogóle dojda.Jest to strzał w 10 jesli chodzi o uprawe indoor ;]
 

Ziolo

Well-known member
Rejestracja
Mar 15, 2006
Postów
115
Buchów
0
out, jest imho bardziej ryzykowny mic micro grow a szafce, z małesz szafki "super stealth" mozesz miec od. 25 do 50 żodkieweczek :) , a koszty beda mniejsza.

zakładaj ze z tych pestek 50% to samce - co jest kioepskim pomysłem, potem musisz znalesc 5 miescowek, jezeli jedna zostanie odkryta, przez jakiegos zyczliwego człowieka, to wizyta policji jest prawie pewna, naprewniej gdy bedziesz taszczyc uciete topy w plecaku do miejsca suszenia.



jezeli interesuje cie jednostrzałówka i zapas warzyw na zime, to najpieiej zrob duzego boxa z hydroponiką (np. 6 rosliin, 3 roznych odmian np. z femaleseeds z 4paków ) ze screenem, i super moznym swiatłem , bedzie z tego i nawet 300-360 żodkiewek, a to wystarczy nawet sporej ekipie na rok. -> spokojnie do tego mozna wynajac mieszkanie na 3 miesiace (2400 zł. : 350 = mniej niz 7 zł., za zodkiewke, a w kawalerce spokojnie mozna spotawic 2 boxy na 2x6 roslin - ergo 600-700 sztuk.

wersja dla oszczednych, z maniejszymi potrzebami - wynajecie garazu i boxik na 1-2 planty = 50-100 żodkiewek , a koszty to kilkaset złotych.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
jak zrobisz 200 klonów to chyba będzie sporo palenia , no nie ??
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
Jak stary wejdzie na strych i zobaczy 200 klonów to bedzie niezła jatka mam miejsca na 6 roślin w moim boxie.Pozdro dla farmerów,growerów i wszelkiej maści smokerów.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół