nasiona marihuany

White Widow 98 dzień

Wyszukiwarka Forumowa:

uski

Member
Rejestracja
Gru 31, 2017
Postów
10
Buchów
0
Witam wszystkich.
moglibyscie pomoc i podpowiedziec kiedy scinac?
White-Widow autoflo od dinafem
wyszla 24.09
fotki:
normal_IMG_5933~0.JPG

normal_IMG_5934~0.JPG


ogolnie zdaje sobie sprawe z tego ze wyglada mizernie przez mnostwo bledow poczatkujacego (moja pierwsza roslinka) wiec nie jedźcie mnie :c
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
wiec nie jedźcie mnie :c

spoczko ziomuś.
dowal jeszcze kilka ?świetlówek? bo zdaje się, że masz i to pewnie jedną.
z resztą sam przyczaj na 1 fotce że dolne szychy rosną w "cieniu"
osobiście powiem ci, że jeszcze długa droga do ścinki, nawozy, woda, później płukanie, popatrz w wiki i relkach jak inni robią i się czegoś nauczysz, z resztą zaraz typy z indoora ci wytłumaczą.
bo widzisz - nie po to te dziwne lampy jak na ulicach w wiadomościach czy gdzie pokazują, żeby rośliną było ciemno
 

uski

Member
Rejestracja
Gru 31, 2017
Postów
10
Buchów
0
mam 2 energooszczedne zarowki i jedna ledowa, wg producentow w sumie 6500 lumenow, a box akurat ma 0.16m^2 (czyli wg kalkulatora jest ok)
planuje dolozyc jeszcze panel z listew LED smd 5050 ale to przed nastepnym grow, w tym mieszac juz nic nie chce by roslina spokojnie sobie doszla.
nawoz odpuscilem jakis tydzien temu (lany byl biohumus forte) bo wyczytalem ze azot opoznia kwitnienie. moze lepiej wode z melasa w tym momencie?
czytalem sporo forum, sporo fotorelek przejrzalem i zanim napisalem ten pierwszy post to od wrzesnia wlasciwie na wszystko sam znajdowalem odpowiedzi :)
jak myslisz, dam rade ja sciac przed koncem stycznia? bo nie wiem czy dluzej bedzie mogla stac...
 

Roberto86

Ha-Haa!
Rejestracja
Cze 9, 2017
Postów
712
Buchów
0
Coś słabo czytałeś forum, jeśli masz automat w 98 dniu, a biohumus i to forte przestałeś lać tydzień temu dopiero. :LOOL:

Twoja roślinka od dawna powinna dostawać nawóz na flo i pewnie już byłaby gotowa, a tak... hmm... ja bym zrobił flusha i podał jej nawóz na kwitnienie. Potem potrzymał do końca stycznia max i ścinał. Następnym razem będziesz wiedział jakie błędy popełniłeś i będzie dużo lepiej!


Powodzenia! :yeahh:
 

uski

Member
Rejestracja
Gru 31, 2017
Postów
10
Buchów
0
tak zrobię. nastepnego growa postaram sie tak nie z***ac :) dziekuje za pomoc. moglbym sie jeszcze do Ciebie odezwac na priv za jakies 3 tygodnie z fotkami? kazda porada bedzie dla mnie na wage zlota :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół