nasiona marihuany

White Widow w foli

Wyszukiwarka Forumowa:

Separate

Member
Rejestracja
Mar 29, 2006
Postów
12
Buchów
0
Przy zakupie passion#1 w canabis.fr dostalem jednego gratisa white widow. Od razu go posadzilem i na prawde juz jest sporych rozmiarow. Gdy zaczely sie pojawiac liscie pieciopromienne to wysadzilem ja pod folie zeby nie narobic sobie problemow. Musze powiedziec ze rosnie jak na drozdzach w tej foli :D. Jednak chcialbym sie spytac czy jest sens w ogole trzymac ja pod folia. Bo co z tego jesli bede nad nia caly czas czowal jesli nie zdaze zebrac plonow bo nie dojdzie. Jesli sa jakies srodki(moga byc nawet drogie ale w granicach rozsadku :p ) aby roslinka doszla na out to prosze o ich podanie.
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Separate, W foli spokojnie powinna sobie dojżeć. Nawet jeżeli do końca nie dojżeje to i tak będziesz miał za***iste palonko. Ja osobiście nie wiem dlaczego ludzie tak mega latają "łooo niedojdzie łooo 2 dni jej brakną łoooo "
Poprostu będzie nieco mniej żywicy i mniej topów.
 
D

delete

Guest
tez mam odmiane ta tylko mixa White Widow X Early Misty i rowniez roslinki te dwie trzymam w foli jak narazie pieknie mi rosna ;D
 
R

Rider

Guest
WW na oucie jest dosc wielka , ale zato to taka patykowata roslinka i strasznie ~luzne.Watpe zeby nawet w folii doszła do konca , jesli jesien bedzie mokra to za chÓja niedojdzie na oucie tym bardziej ;]
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
ile centymetrów wzrostu osiąga... myślałem że jest niska a na out to wogóle.. jak wysoka jest bez trenowania a jak z FIM lub Supercropping??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół