nasiona marihuany

White Widow w szklarni

Wyszukiwarka Forumowa:
G

golota23

Guest
Siema, hodował ktoś już z was ww ? mam szklarnie postawioną na normalnej ziemi wiec zyja sobie w niej rozne zwierzatka ze tak powiem mrówki itp czy to nie bedzie problemem dla białej wdowy ?
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Nie, mogą tylko jakoś pomóc.
 
D

delete

Guest
ja wlasnie uprawiam WWxEM w foli ktora tez nieco jest ze szkla nom i foli i rosnie wporzadku jeszcze mozna powiedziec nawet nieco lepiej
 
J

Jazzmad

Guest
to jest wlasnie za***isty sposob na ww na oucie
zrob tak

ww rosnie bardzo duza w szklarni nawet jesli ja przycinasz ale spoko
jak wyrosnie do samego sufitu to przeciagnij sznurek wzdlusz szklarni i zacznij owijac ( przywiazywac gore rosliny do tego sznuraka. Roslina zacznie bardzo fajnie rosnac pod sufitem szklarni stopniowo przywiazuj kolejne pedy do sznurka. w ten sposob zacznie rosnac wzdluz sznurka pod sufitem szklarni.Sposob ten jest sprawdzony i bardzo efektywny .... robi tak pewnien znajomy rolnik z okolic Amsterdamu.
Jesli masz wlasna szkarnie to tylko ww

Jesli chodzi o zwierzatka to glownym zagrozeniem sa slimaki ale na nie tez jest sposob
..... w wejsciu do szklarni w dzwiach wysyp pokruszone skorupki od jajej slimak takiej przeszkody nie pokona
 
G

golota23

Guest
Okej dzięki :) ślimaków tam nie ma to luz jeszcze tylko musze te nasionka sobie sprawić
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
trociny to tehs bardzo dobry sposob na slimaki
 
W

waspex

Guest
ww ?

To ja zalozylem post ylko z innego konta, wstawiam zdjecie tej mojej rosliny nie wiem czy to ww ale ma biale wloski heh, roslina okazala sie zenska ale boje sie ze juz nie zdazy dojsc
ponizej zdjecie

clear.gif

http://img171.imageshack.us/my.php?image=tytafg8.jpg
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
waspex napisał:
To ja zalozylem post ylko z innego konta, wstawiam zdjecie tej mojej rosliny nie wiem czy to ww ale ma biale wloski heh, roslina okazala sie zenska ale boje sie ze juz nie zdazy dojsc
ponizej zdjecie
człowieku po liściach już widać że to nie jest WW tylko jakaś sativa. a białe kwiaty mają prawie wszystkie rośliny w tym stadium wzrostu. pozdro
 
R

Raz

Guest
stryju napisał:
białe kwiaty mają prawie wszystkie rośliny w tym stadium wzrostu
w stadium wzrostu(chodzi ci o weg?) nie ma kwiatów...
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
Raz napisał:
stryju napisał/a:
białe kwiaty mają prawie wszystkie rośliny w tym stadium wzrostu

w stadium wzrostu(chodzi ci o weg?) nie ma kwiatów...
nie wycinaj z kontekstu. wiem ze na wegu nie ma kwiatów. rośliny w tym stadium ROZWOJU (kwitnienie) maja białe włoski
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
to nie jest ww <lol2> ale bedizes zmial i tak smaczne palenie :)
 

blueberry

Member
Rejestracja
Sie 22, 2006
Postów
17
Buchów
0
drjoint7 napisał:
bedizes zmial i tak smaczne palenie

Skąd wiesz ? :> dziś ją zerwałem bo na topach pojawiła sie pleśń nie mam pojęcia dlaczego, mam drugą rosline na out nie wiem tylko co to ale ma zapach pozeczek i fioletowe liscie

[ Dodano: 2006-10-15, 20:45 ]
hehe wlasnie ziomek zadzwonil do mnie (dalem mu jeden szczyt tej rosliny) zadzwonilz eby pogratulowac i owiedziec ze za***isty sprzet hehe Elo

[ Dodano: 2006-10-17, 21:42 ]
Zrobilem juz zniwa swoje 1 w zyciu i dzis zapalilem to pierwszy raz po trzecim dniu suszenia, kazdy przyjął po jednym tłoku + 2rury w obieg na 5 osob i normaną fantazje wyłapałem Elo

[ Dodano: 2006-10-20, 19:40 ]
http://img165.imageshack.us/my.php?image=0000893wy9.jpg
clear.gif
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół