nasiona marihuany

White Widow x Big Bud na outdoorze

Wyszukiwarka Forumowa:

don piwana

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2016
Postów
55
Buchów
10
Siemaneczko

Miało nie być, ale postanowiłem że zrobię.
Co prawda nie ma co liczyć na zbyt profesjonalną fotorelację, bo robię ją po raz pierwszy, ale mam nadzieję że to wam pomoże.

White Widow x Big Bud od Female Seeds
Ale dlaczemu taka odmiana?
W zeszłym roku jeden ze znajomych zabierał się na indoora i została mu jedna pesteczka WWxBB więc podarował mi ją dla mojego outdoora. Podszedłem sceptycznie do tego tematu, no bo jak, spleśnieje mi i nic nie beee z tego miał. No ale w sumie za darmo, to ryzyka nie ma. To co się później odjaniepawliło spowodowało że w tym sezonie głównie WWxBB gości u mnie w myślach i ogrodach. Roślinka doszła bardzo ładnie pod koniec września, było z niej około 120 gram, pleśni też miałem pewnie ze 30 gram. To, że szybko kwitnie, i to jak działa zdecydowało że nie chcę nic innego. Mam nawet jakieś stare zdjęcia na starym telefonie ze zbiorów z tamtego roku, jak będziecie chcieli to może pogrzebie i wrzucę. Mam nadzieję, że rozpropaguję tę odmianę bo nie mogę się doczekać aż znów ją zapalę ;)

W tym sezonie kupiłem paczuszkę 4 nasionek.

3 z nich wysadziłem około 25 kwietnia i trafiły na lipną pogodę, jedna tego nie przetrwała, no tak jakoś wyszło
1 z nich wysadziłem 3 czerwca.

No to jedziemy.

1. Wysadzana 25 kwietnia. Zdjęcia aktualne.
Strasznie cierpiała na początku. W ogóle mnie przy niej nie było. Teraz powoli sobie nadrabiamy braki i urośniemy ;)



2. Również z 25 kwietnia, sytuacja taka sama jak w 1 przypadku



3. Ta z czerwca ;)





 

Sticky Fingaz

Well-known member
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
138
Buchów
0
Ziemia spotowa tylko, czy mi sie wydaje ?
Takich fot jak ta trzecia to lepiej nawet nie wrzucać jeśli nic nie widać :crazy:
 

don piwana

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2016
Postów
55
Buchów
10
Dobrze się wydaje bo ziemia spotowa, ale nie tylko, bo jest też sklepowa i obornikowa

Nie miałem pojęcia że fotka nie wyszła bo świeciło mi w ekran, a chciałem ją pokazać :p
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Ciiśnij z relką do końca :harvest:zobaczymy co z tego wyjedzie,odmianka konkretna(killer)bedziemy obserwować jak sobie radzisz:spalony:
 

deuter

hideandseed.nl
Weteran
Rejestracja
Lip 11, 2007
Postów
700
Buchów
464
Rośnie coś jeszcze coś u Ciebie?
Pokarz:jaraczz:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół