nasiona marihuany

White Widow

Wyszukiwarka Forumowa:

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
co powiecie na temat ej roslinki, czy jest latwa w uprawie, czy nie wydziela dosc duzego zapachu i wogule czy jest dobra.


pozdro


jak ktos szuka tanich seed's to polecam http://weedfarmer.com/buy_seeds/index_en.html


White Widow - W połowie lat 90-tych narodziła się legenda. White Widow prawie natychmiast pojawiła się w każdym coffeshopie w Holandii. Ten majstersztyk wyznaczył standart dla białych odmian. Jest wysoka i ma delikatne łodygi. Kwiaty są zwarte i mają w sobie duże ilości żywicy. High przechodzi bardziej na stronę satiivy, silny, energetyzujący, towarzyski. - opis pochodzi z www.cannabis.fr.pl

Breeder : Nirvana Seeds Standard
Flowering Time : 56-70
Environment : GreenHouse
Origin : Holland
Seeds Per Pack : 10

White widow
 

Laska

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
650
Buchów
1
dosyc trudna w uprawie, rosnie wysoko(nie to co nl jub inne w większosci indyjki), nie daje dużego plonu i podobno mocno cuchnie.
jedyny plus że jest mocna i jej high podchodzi bardziej pod sativke ;]
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
czy ktos juz kiedys uprawial WW ??
 
M

mmnn

Guest
Dość lichawa roślinka z rodzaju White , zapach przypomina świerzo ściętą kocimiętkę plony to 30 kwintali z hektara pzdr :flower: :thumright: :thumleft:
 

stryju

Well-known member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
186
Buchów
1
Shogo napisał:
czy ktos juz kiedys uprawial WW ??
to była moja pierwsza roślinka jaką uprawiałem i byłem z niej zadowolony 3 buszki i ostra śmiechawka. jeżeli chodzi o plony liczyłem na więcej
 
H

haszyszekk

Guest
shit... ja będe pierwszy raz niedługo chodował i mam 10x widow ;)/
Do mam nadzieje że wyjdize coś smakowitego ;D
 
D

DaVIDeK

Guest
jak na pierwszy raz brać WW ... skok na głeboką wode. Ale dla chcącego nic trodnego :) Ja w tym roku tez po raz pierwszy bde uprawial Pomidory .... ale inwestuje w EM 20 pestek mi starczy!!
Bogusik przemyśl jeszcze raz tę decyzje ...
 
H

haszyszekk

Guest
Nie ma nad czym myśleć ;P pestki leżą w lodóweczce jusz ;D
A czym sie może różnić uprawa WW od czegos dla poczatkujących?
Naczytałem sie książek, poradników, obejrzalem kilka filmów instruktarzowych i nie widze w tym nic trudnego... pzdr
 
R

Rider

Guest
DaVIDeK, ty tez przemysl jeszcze raz przemysl ta decyzj z EM.Może ci niedojsc ;]
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
bogusik2 napisał:
Dlaczego może niedojść?

Nobo nie :tongue: tez zamierzalem wziosc EM ale sie rozmysliłem troche poczytałem tez ci to radze.
 
H

haszyszekk

Guest
Jeżeli rozmawiamy o indorze to nie rozumiem jak moze nie dojść...
Ale w sumie nie mój problem na szczęście... mam swoje WW,Haze, Crystal,PPP i jest mi dobrze ;D
 

zielony

Well-known member
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
151
Buchów
0
To duzego tego boxa musisz miec poczytaj sobie :joker:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół