nasiona marihuany

white window......potrzebuje porady

Wyszukiwarka Forumowa:
H

hes150

Guest
zaczne od tego ze jeszce nigdy nic nie chodowalem,to jest moj pierwszy raz.na jakiej glebie posadzic ta odmiane,moze byc torf o ph 6-6,5 czy lepiej ziemia kwiatowa??jaka wielkosc doniczki bedzie potrzebna,moze byc 22 x 22 x 26 cm??jak maja sie sprwawy z oswietleniem(ile czasu ma byc w ciemni a ile pod lampa)??jak ja podlewac??
na samym poczatku wyczytalem ze mozna wsadzic pestke w jakis maly pojemnik i po wykielkowaniu mozna ja przesadzic,czy to jest dobry sposob czy jest jakis lepszy??uzywac jakiegos nawozu,jesli tak to jakiego i jak czesto(planuje sie zaopatrzyc na tej stronce(www.hemp.pl)
bede wdzieczny jak ktos odpowie dosyc szczegolowo na te pytania
pozdro
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Prawie 13L ma twoja doniczka, postaraj sie o przynajmniej 15L, a najlepiej 20, będzie świetnie.
 
H

hes150

Guest
ok.moze ktos chodowal ta odmiane i odpowiedzial mi na reszte pytan
 
P

predator

Guest
hes150 napisał:
na jakiej glebie posadzic ta odmiane,moze byc torf o ph 6-6,5
Tak najlepiej nadaje się taka ziemia.
hes150 napisał:
jaka wielkosc doniczki
15-20l
hes150 napisał:
jak maja sie sprwawy z oswietleniem(ile czasu ma byc w ciemni a ile pod lampa)??
Na początku najlepiej oświetlać 24h albo 18/6
hes150 napisał:
jak ja podlewac
Co 3 dni zależy podlewaj jak będzie sucho
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Czy użyłeś opcji szukaj ? Wypie****ić temat do kosza albo połączyć, proszę.
 
H

hes150

Guest
ok dzieki seed!!!!!!!!!
wyczytalem teraz ze lepiej polozyc na mokry gazik i po wykielkowaniu przezadzic
jeszcze jedno pytanie.....ubijac ten torf czy ma byc nie ubity>>??'i czy granulat wysypac na dno czy zmieszac z torfem??teraz rozmawialem z gosciem ze stronki http://cannabis.fr.pl i on mowile ze lepiej ta odmiane chodowac w ziemi kwiatowej....kto ma racje??
z gory dzieki i pozdro
 
H

haszyszekk

Guest
Tak poza tematem... czy ci nie chodziło przypadkiem o White WIDOW? ;P
Na takie głupoty nie zwracaj uwagi: ziemia kwiatowa, perlit/styropian, dolomit 1 łycha na 1l ziemii, biohumus do nawożenia i jedziesz! Mozesz troche keramzytu dac na dno doniczki...
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
yyy jedno pytanie spelth czy tym że piszesz na tematach już teoretycznie zamkniętych bo ostatni post był 8-9 miesięcy temu to chcesz sobie tym zyskać liczbę postów ? proponuje udzielać się w aktualnych topicach
 
H

haszyszekk

Guest
baku123, dobrze kombinujesz :) już miał jednego warna za odświerzanie tematów a teraz spelth zapracował sobie na kolejnego. pzdr
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół