nasiona marihuany

Wiadereczko :)

Wyszukiwarka Forumowa:

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
A wiec tak godzina 11:00 rano wpada najpierw do mnie jeden ziomek w dobrym nastroju a za jakies 15 minut wpada drugi z wielkim usmiechem na twarzy ... ma swoje jaranko (w koncu sciol ) no i teraz pytanie z czego jaramy wypadlo niestety na wiaderko :) Zajaralem jedno , uuu 2 ... 3 chyba jeszcze zyje :) Skoro to pisze to musze zyc teraz na zjarce siedze i to pisze teraz napisze cos moj ziomek bo tez ma za***ista wene tworcza :
Gen : orto mowi ze nie zyje ale chyba zyje skoro to nie on to pisze..kropka, przecinek, gambo, co to jest matematyka? Odpowiedzi wysylajcie na numer 76248963290 o tresci matematyka jest fajna i lubie sprzedawac makaki i kasztanki na polu w oswiecimiu bo tam jest fajnie jak matematyka, mam ogorka i biegam po wodzie...wodzie w wiadrze :D
Orto: smierdza mi stopy! Dobre jest to ze palilismy swiezutkie dopiero co sciete mokre liscie :) odmiany ice i ww prze***ana klepa polecamy :D pzdr dla palacych yooooooooo!
 
R

Rider

Guest
lol, uwsteczniasz się.
Orto napisał:
Orto: smierdza mi stopy! Dobre jest to ze palilismy swiezutkie dopiero co sciete mokre liscie :) odmiany ice i ww prze***ana klepa polecamy :D pzdr dla palacych yooooooooo!

Ironia? absurd? żart? powiedz że to nieprawda i że nudzi ci się przed kompem.
 
D

dlugi

Guest
wisnia17 napisał:
amatorzy ... :D

hah ziomuś nie spróbowłeś wiec nie sądź z góry nie znam Cie nie wiem ile palisz co palisz jaką masz głowe ale znam pare osób które po mokrych głupich liściach wymiekły(odmian. ww i ice/nl) i nie palili 2 czy tam 3 raz yo! pzdr kpck
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
Sam juz bardzo dlugoo pale ale jak zajaralem to co dlugi wychodowal myslalem ze nie zyje :D pzdr
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
ale za***ista historyjka niema co!!po co piszecie takie glupoty na forum?? :scratch:
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Wiadro najgorsze gówno co może być do palenia...
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Mój rekord 12 wiaderek średnirgo zioła. Stan jaki był przypominał stan niewaszkości. Tylko można było siedzieć i się patrzyć. :tongue: :tongue: ale to było dawno :thumleft:
 

VERSACZ

Well-known member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
396
Buchów
0
Sqnsument napisał:
Mój rekord 12 wiaderek średnirgo zioła. Stan jaki był przypominał stan niewaszkości. Tylko można było siedzieć i się patrzyć. :tongue: :tongue: ale to było dawno :thumleft:


To musialo byc jakies siersciowate ziolo albo pier... glupoty.
Po 5 normalnego ziola(sredniego) juz pewnie bys sie :puker: :pukel:
 

lee_knox

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 26, 2006
Postów
2,186
Buchów
6
Teraz bym pie****noł może . Kiedyś byłem w stanie to zrobić . Głupot nie pisze bo nie jestem bajko pisarzem . Pisze prawde i dziele się swoimi przeżyciami. Ćwicz i gwarantuje Ci , że spalisz tyle . Matex zły nie był bo zawsze jest na dobrym poziomie.
Kiedyś możemy się spotkać i udowodnie Tobie , że nie zwijam. Co powiesz o gościach , którzy palą baty jak kabaczki :tongue: też walą ścieme . Po pewnej ilości już większej fazy nie osiągniesz przynajmniej ja tak mam. Po prostu palenie jest za słabe żeby wyżuciło ciebie na maxa w jakieś niesamowie chalucynacje . Przynajmniej takie jest moje zdanie. :jocolor:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
nie ze zbyt slabe... tylko ze przedzej niebendziesz mugl chodzic bo tak grubo bendiesz mial ale to juz niefajnie :thumleft:
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
Sqnsument, leb to ty masz wielki mnie zazwyczaj faza chyta za pierwszym razem, ale raz sie znokaldowalem i zaliczylem szesc ;]
 

agna

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 6, 2006
Postów
3,087
Buchów
3
Wiadereczko :) fana sprawa, mala rzecz a cieszy ;]
 

jaracz

Well-known member
Rejestracja
Mar 25, 2006
Postów
80
Buchów
0
Sqnsument napisał:
Teraz bym pier******** może . Kiedyś byłem w stanie to zrobić . Głupot nie pisze bo nie jestem bajko pisarzem . Pisze prawde i dziele się swoimi przeżyciami. Ćwicz i gwarantuje Ci , że spalisz tyle . Matex zły nie był bo zawsze jest na dobrym poziomie.
Kiedyś możemy się spotkać i udowodnie Tobie , że nie zwijam. Co powiesz o gościach , którzy palą baty jak kabaczki :tongue: też walą ścieme . Po pewnej ilości już większej fazy nie osiągniesz przynajmniej ja tak mam. Po prostu palenie jest za słabe żeby wyżuciło ciebie na maxa w jakieś niesamowie chalucynacje . Przynajmniej takie jest moje zdanie. :jocolor:

Przyznam Ci racje...pewnie nie uwieżycie, ale pamiętam to jak dzisiaj. Poszliśmy do pzp (piwnica qmpla, za***ista kanciapa) coś zapalić. Rowniez w ruch poszło wiadro...ja wziołem 3 już bania, po***ałem już byłem na ładnej za***ce. Ale kumpel, 25letni pociągnął ,UWAGA: 17 razy. To jest absolutny rekord w moim 12-tysiecznym miasteczku. Dodam tylko że baka była mocna (czyli nei natura i nie jakiś ***any chemik). Oczywiście po skończeniu tych 17 powtórzeń padł i bełtał dalej niż widzial, ale teraz każdy mu gratuluje :]
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół