nasiona marihuany

wiedza mojego starego o mj. bez komentarza;-)

Wyszukiwarka Forumowa:
S

SZALONY KNOB

Guest
Moja babcia na oródku znalazła mojom sieje i sie pytała czy bedom owoce a ja ze maliny takie :)
 
S

Scoin

Guest
hehe lepiej żeby nie powiedziała starszym o twoich malinkach :p

U mnie starsi nie mają żadnego pojecia o mj, będę musiał im uświadomić całą prawdę i porozmawiać poważnie o bakaniu żebyśmy doszli do wspólnego porozumienia ;] mix korzyści

pozdro
 

MASTERIO

Well-known member
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
296
Buchów
0
Ja mialem miejsce u kumpla ale niestety nas jego stara wyczaila teraz tylko outdoor ;]
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
a umnie niby niebyło tak zle bo staraz nalazła krzka oczyiscie wy***ała ale powiedział czy cos sadze na sezonie bo ubiegła marysia był całkiem ładna wic zaczełm nawijac ze sadze itp i ze zamuwoe cobie poządna odmiane a ta ze jak tylko posadze to policja przyjerdze bo oni wiedzą kto sadz i to narkotyki wydarł asi namnie i pogadane
 
G

golota23

Guest
aa

masz chyba starego dziwnego jak mowiz ze za to jest kasa jak wyhodujesz i ten argument sprawia ze sie zgadza zebys hodował, odpowiedz pewnie jest w przeszlosci ehe zapytaj go co robil jak byl młody
ostro
 

Sys

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2006
Postów
89
Buchów
1
U mnie jak starzy pierwszy raz zapytali powiedzialerm im ze gandzia ,potem jak znikla to sie spytali gdzie ona jest ,ja powiedzialem ze rozdalrm kolega ,a teraz jak mam to nawet mordy nie otworza ma sobie rosnac
 
G

golota23

Guest
Ja mialem w domu w donicy duzej kilka sadzonek juz takich z liscmi ale stalo gdzie bylo malo swiatla to wynioslem do lasu, mama tez pytanie retoryczne gdzie to teraz jest, sprzedałeś ? nie oddałem koledze
i luz hehe teraz mam przypal sie kapnela co jest mowie ze tyton ale wie ze tyton tak niewyglada niewiem co ztym zrobic :/ do lasu szkoda zezra slimaki itp
 

zembfy

Well-known member
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
201
Buchów
1
MOja stara nie wie ze uprawiam MJ ale znalazla na grzejiku spodki z kielkujacymi sionkami i nic mi nie powiedziala az do ostatniej rozmowy ze ona wie ze ja "ROBIE SOBIE NARKOTYKI"
i ze smierdze jakimis trawkami ze wącham cos hahahah aj no co ty;]
ale jak by sie dowiedziala o uprawie to dobry przypal :D
 
S

SiwY18

Guest
HEhe to macir fajnie ... Ja kiedys u kumpla mieslimy 2 doniczki(skleje 2 historie w 1)zielska stara wpada z gazeta(byl jakis arykul o MJ) i mowi ze to sa konopie ze bedziesz siedzial itp a on to nie sa konopie "PALMY ;P wziolem od siwego bo pojechal na wakacje do babki "a ta, palme to ty masz w glowie i darla sie i wkoncu mu wy***ala wszystko :( hehe
 
G

ggg

Guest
Moja matka natomiast jak zacząłem rozmawiać na ten temat to powiedziała "No przecież marihuana to jest ten złoty strzał w żyłę" :albino: . Mówiąc szczerze to wybuchłem śmiechem....ale czy miałem inny wybór? :thumright:
 
M

Melckor

Guest
No dobra, uważacie że śmiesznie jest gdy starzy nie wiedzą prawie nic o MJ, wyobraście osbie że starsi wiedza że palisz, jakoś to akceptują, wracasz z fazy któregoś dnia do domu, nikogo nie ma, idziesz do pokoju, grasz. Po 30 minutach słyszysz śmiechy na korytarzu i twoi własni starzy wpadają zajarani jak świnie (stara ma atak brechtawy, a starego zaraz zamuliło i poszedł w kime -_-) potem siedzisz że starszą a ona przez 1,5 godziny ma jkieś fazy, brechta się, wkręca ci że cie wchłonie gąbka do kąpieli xD, stary zasnąl a potem opróznił całą lodówke na wie****atorze xD, tak to jest gdy babcia wraca po 2 tyg, pobycie w Holandi, jedno mnie wk***iło- nic mi nie przywiozła, a sobie 2 Lolki tak -_-
 

kfjatek

Well-known member
Rejestracja
Mar 30, 2006
Postów
167
Buchów
0
Hehe... mam takiego koleszke który ma wy***anych starych... którzy mu pozwolą na wszystko!!
I dalem mu kiedys jakąś sadzonke... to bylo z bagseedów... i on to na parapet...
I jak to postawil... to stara do niego podchodzi... i muwi "co to jest?"
a on "nie jęcz ku**a... bedziemy na tym pieniądze zarabiać"...a jego stary byl w
drugim pokoju uslyszal to zerwal sie... podchodzi i muwi "dobra...ale 20% dla mnie" :D
hehe... z jednej strony chcialbym tak miec ...a zdrugiej nie! :sunny:
ale fajna opcja! :smurf:
 

KrentGramBlant

Well-known member
Rejestracja
Maj 21, 2006
Postów
61
Buchów
0
MOja starsza wie ze pale ostatniio nawet kumpla starsza do niej podbiła z takim tekstem ...mamy problem z narkotykami wsród naszych dziec... smiech na sali . powiedziałem mamie ze nie pale za czesto i niech bedzie spokojna :queen:
 

Buddahh

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 10, 2006
Postów
637
Buchów
1
moji jak by wiedzieli ze pale to chyba mnie zapie****ili a gdyby wiedzieli ze uprawiam,handluje czy cos w tym stylu to by sie chyba mnie wyżekli ... prze***ane totalnie
 

asnyk

Member
Rejestracja
Cze 4, 2006
Postów
15
Buchów
0
1)U mnie w szkole kiedys gostek od fizyki naskarzyl dyrektorce ze nasza klasa wciaga maryne i pali koko ... :tongue:
2) Kiedys bylismy na wycieczce szkolnej do Szwecji, a potem do Danii. W Kopenhadze Szwedzi zabrali nas do hipiskiej dzielnicy (jest to taka enklawa gdzie trawka jest legal). po krótkim wstępie (po lewej stronie sprzedają i hodują marihuanę, po prawej stronie znajdują się dzieła sławnych malarzy) wszyscy ruszyli na lewo :joker:
Ale jak sie pozniej okazalo szwedzi byli konfidentami i nas sypneli. Reszta wyjazdu - szkoda gadac. a pozniej uswiadamianie rodzicow...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół