nasiona marihuany

wiedza mojego starego o mj. bez komentarza;-)

Wyszukiwarka Forumowa:

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
gadałem dzisiaj ze starym o gandzi.on wie że pale.
-wiesz że marihuana szkodzi
-niby jak
-jak będziesz palił to umrzesz w wieku 25 lat
-buahahahahah(padłem na ziemie i płakałem ze śmiechu(dosłownie) :lol: )
-(banan na twarzy cały zapłakany ze śmiechu)niektóre plemienia palą konopie
i ludzie z nich żyją nawet 80lat
-nie pie**ol głupot będziesz zwiększał dawki aż przdawkujesz i umżesz
-(znowu ostry śmiech)dawka śmiertelna to 600 skrętów lub 8kg w 24 godziny
-będziesz brał inne narkotyki a marihuana to narkotyk więc napewno szkodzi!
-czy jak będe pił raz na tydzień, miesiąc piwo to skończe pijąc denaturat pod sklepem? jak szkodzi?!
-dobra nie rozmawiajmy o narkotykach bo nielubie tego tematu
(nagle chwycił za telefon i udawał że ktoś do niego dzwoni)
-po prostu niewiesz że to nieszkodzi i nie możesz znaleźć argumentow
żeby mi udowodnić że jednak szkodzi

wyszedłem z jego pokoju śmiejąc się dalej i z planami napisania tego tematu :D
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Ogólnie wiedza rodziców o MJ jest opłakana
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Powinni rodzicow szkolic w tych tematach bo to tragedia.

Moj stary troszke bardziej kumaty jest ale wierzy w to co napisali w przekroju czy okroju czy ch*j wie w czym.

To bylo tak:

-pokaz mi ta mrihuane no! (zajrzal do boxa... poszedl do kuchni po ta gazete w ktorej bylo zdjecie krzaka... ustal i zaczal porownywac :p)
Noo! Oczywiscie, to jest to!
-co?
-MARIHUANA! Ja przygotowalem sie na ta rozmowe. Popytalem kolegow. Jeden byl nawet za toba, ze mozesz spalic skreta na tydzien i pobawic sie w te konopie ale zostal przeglsowany! Patrz... (wskazal na gazete).
"nawet zwolennicy marihuany przyznaja, ze uzaleznia" "palenie marihuany powoduje raka pluc, dym jest sto razy szkodliwszy od tyotniu" Takie tematy zaczal czytac...
-Ja nadal stoje z usmiechem na twarzy... nie odzywam sie, zeby nei wywolac burzy :mrgreen:
-Wiesz, ze za to ja z mama mozemy miec powazne klopoty?!
-No wiem...
- Wiec masz to wyrzucic!
- Ale tato... ja tyle pracy w to wlozylem.
- Racja... ta lampa i wgole...
- Ja bym ci nic nie mowil gdyby to tak nie smierdzialo... to czuc juz w drzwiach!
- No wiem... ale ja chce zarobic... dla nasion to trzymam ludzie to kupuja.
- No dobrze... nie powiem mamie ale to ostatnia uprawa!

Oczywiscie to nie bedzie moj ostatni indoor 8)
 
R

Rider

Guest
u mnie sytuacja wyglad tak: tata chyba nie widzi roznicy miedzy marihuana a heroinom, tak mi sie wydaje, niegadam z nim za czestio bo widze go 2 miechy w rokku...
Ze starsza jest calkowicie inna rozmowa, a raczej wojna na slowa, gdyz moja mama chadzac po ruznych "specjalistach" + psycho-terapeutach -loga -iatrach -analitykach... bylem pewny ze cos z tej rozmowy wyniknie ze dowie sie wszelikich faktycznych informacji na temat konopii, majac nadzieje... jednak sie zawiadlem i doznalem szoku co mi powiedziala... mowi ze od marihuany sie szybko umiera, niszczy muzg, powoduje ciezkie uzaleznienie, totalny zanik pamieci itd. i mowi tak serio, troszke w tym prawdy tyko o 1000x wyolbrzymine... zrobili jej takie pranie mozgu ze na wet pokazujac jej wszelkie racjonalne raporty i artukuly, zbluznila gloszac ze to cpunska teoria ich wyimaginowanego swiata... majac lze w oku strasznie ja opie****ilem, tak ze ustapila i dala sobie spokuj, naraznie moge sobie spokojnie jarac, choc troszke nasze stosunki sie zamglily, to i tak jast dobrze, bedzie lepiej, az wkoncu spotkam sie z moim strym i pewnie pojade na wycieczke do Monar'u heh
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
mnie stary niedługo pewnie też wywiezie do ośrodka :D będe miał bliżej do tomka -kolegi który mieszka obok ośrodka :D :D :D
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nie cieszcie sie tak na wizyte w osrodku... bedziecie chcieli stamtad wyj***c po pierwszym dniu pobytu. Tam nie siedza madrzy ludzie palacy trawke, to stado ***nietych brauniarzy. Bylem u kolezanki mieszkajacej obok osrodka takiego... widzialem na wlasne oczy jak paru wlasnie uciekalo stamtad. Jezeli pierwszego dnia nikt was nie poprosi o podniesienie mydelka to bedzie dobrze :mrgreen:

Boje sie o was chlopaki...
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Kiedys zagadałrm do starego, tata chciałbyś sobie zajarac ganje, a on- jeszcze mnie nie popie****iło, żeby rarac ten syf to wyrzera muzg, i uzałeżnia , najpier zaczyna się od ganji potem kończy sie na twardych dragach - muj stary pali ok 2-3 paczki szluguw
dziennie i on muwi o uzależnieniu(pozostawiam bez komentarza)
:wink: :!: :!:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
http://www.narkotykibodek.patrz.pl/

daje drugi raz tego linka...tutaj jest 95% prawdy

a ta pare z łodzi...łeeee bym powystrzelał...az ciaryki przechodza na mysl jak to musiało wszytko sie potoczyc... :x :x :x

Predazzo: Wywalilem to z dzialu hodowla...
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
A ja ustaliłem ze starym ze jak zalegalizują juz zielsko to se z nim przypale :D Qrwa szkoda ze nie pali fajek bym mu dosypał... By sruszek poznał swiat jakiego jeszcze nie widział :mrgreen:
 
K

KuCzaPakA

Guest
Moja mama kiedyś chodowała marihuane ale nie do palenia :D Biedna nie wiedziała co traci 8) hehe powiedziałem jej ze chce sobie zachodować ,powiedziała ze sie zastanowi napewno sie zgodzi jak poprawie oceny w szkole :twisted: Musze sie postarać jak chce mieć swoje ziołko:D:D
 
Z

ziiba1

Guest
ja mam luzik ze matulką tyle ze nie pozwala mi palić w tygodniu bo szkoła itd miałem kiedyś fajną akcje wyhodowałem jakieś średnie zielsko i juz sie długo suszyła a mama wychodząc powiedział mam nadzieje że nie będziesz teraz tego palił (to była środa) mama wyszła a ja nabiłem z kumplem jedną tube potem drugą trzecią czwartą, zjaraliśmy się tak bardzo że na oczy nie patrzeliśmy matula wpadła i zaczęła się drzeć że miałem nic nie palić a ja do niej że chciałem tylko spróbować nie wiedziałem że tak kopie a ona oki i se poszła!
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
moi starzy jakby sie dowiedzieli ze pale to by mnie chyba z domu wyje**li
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
ja jeszcze hoduje bez wiedzy rodzicow ale to i tak jest cieszko ukrywac :(

raz moja stara zobaczyla na krzaczek i sptala sie

-co to jest??

a ja do nie

-cytryna xD

a ona
-tak nie wyglada cytryna ??

a ja na to

-to inny gatunek :D
 

gez

Well-known member
Rejestracja
Sty 22, 2006
Postów
56
Buchów
0
dzisiaj mialem warsztaty nt. roznych uzywek, miedzy innymi dowiedzialem sie ze THC uzaleznia fizycznie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół