nasiona marihuany

wielkosc rosliny=wielkosc doniczki

Wyszukiwarka Forumowa:
C

cezar2119

Guest
czytalem pare artykulow na temat wielkosci doniczki i wieku rosliny
pytanie kieruje do zaawansowanych hodowcow ktorzy moga podzielic sie swoim doswiadczeniem z innymi tzn czy to prawda ze jak wzucimy rosline na flo po 4 tygodnich zycia roslinki to wystarczy jej 5 l doniczka do konca zycia(omijajac poszczegolne odmiany-mowimy ogolnikowo) a jak po 8 tygodnich to potrzebna bedzie 10 l??prosze podzielcie swoimi opiniami na ten temat
przecierz nikt niechce dusic swoich roslinech w niewystarczajacych doniczkach i tym spowodowac mniejsze plony-duzo mniejsze!!!!!!dzieki z gory
 

emo

Well-known member
Rejestracja
Mar 24, 2006
Postów
80
Buchów
0
duzo soob twierdzi ze lepiej przesadzac stopniowo czyli tam na poczatku w kubeczka po jogurcie pozniej tam 2l itd.Ja tak zrobilem ze mialem nasionka wsadzone do 350ml troche podrosly no nie wiem 7 cm i wsadzilem do 11L i nie sadze zeby było im zle.
 
P

pxr

Guest
Nie ma reguły, widzisz, że roślinka jest już spora i że pewnie już się kończy miejsce na korzenie w doniczce, to przesadzasz do większej... proste
 

SnOopek

Member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
17
Buchów
0
A jak dowale rolinke od samego poczatku (czyt. nasionka) do doniczki 15x15 to nie bedzie zle?
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
SnOopek, jak od samego początku dasz planta do 30L donicy to się kwiatuszek ucieszy ino roz :)
Doniczka 15x15 to nie jest zbyt wiele.
 

SnOopek

Member
Rejestracja
Cze 29, 2006
Postów
17
Buchów
0
Ca2na3is napisał:
SnOopek, jak od samego początku dasz planta do 30L donicy to się kwiatuszek ucieszy ino roz :)
Doniczka 15x15 to nie jest zbyt wiele.
A są donice na 30 L ^^
Mam ładną doniczke na 5L starczy na ładną roślinkę? xD
 
C

cezar2119

Guest
ok jak masz doniczke na 5 l to ile bedziesz ja trzymal w pierwszej fazie i pod jaka lampa?
 

borsuk2216

Well-known member
Rejestracja
Gru 25, 2005
Postów
156
Buchów
0
jak nie wiadomo kiedy przesadzic to zobacz czy przez dziurki od drenazu w doniczce wychodza korzenie jezeli tak to nalezy ja przesadzic bo juz sie korzenie nie mieszcza pzdr
 

spelth

Active member
Rejestracja
Wrz 19, 2006
Postów
32
Buchów
0
mailem krzaki w 1litrowej doniczce poprostu przestaly rosnac ale normalnie kwitly wiec mniejszy plon ale za to niziutkie.
 

drjoint7

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2006
Postów
721
Buchów
0
gdzies czytalem ze lepiej przesadzac stopniowe bo korzenie lepiej sie rozwina ale sam osobisice niewiem ja robie outdoora
 
W

wintermute

Guest
ja przesadzalem jakis czas temu 5l->40l i po 40 paru dniach [veg] byly juz biale kielki w dolnych otworach donnicy. 40l to malo nie jest, donic ma prawie 40cm wysokosci. z tego wniosek, ze zawsze bedzie konopi malo :pr:
 

baku123

Well-known member
Rejestracja
Wrz 15, 2006
Postów
288
Buchów
0
w 5L trzymac kwiata non stop to lipa bedzie taki maly kikut bo w pewnym czasie przestanie rosnac ... ale to zalezy jak uprawiasz bo np. do klonow jak robisz sog to nawet i 5L starcza
Pozdro :queen:
 

Mar125

Well-known member
Rejestracja
Sie 11, 2006
Postów
50
Buchów
0
klev napisał:
Keramzyt (Dodatek drenażowy na dno doniczek powoduje odsączenie nadmiaru wody, ułatwia dotlenienie korzeni i utrzymuje stałą wilgotność.)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół