nasiona marihuany

Wilgotność

Wyszukiwarka Forumowa:

kędziorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
192
Buchów
0
Mam małe pytanie. W jaki sposób może zaszkodzić roślinie zbyt suche powietrze? Czy w ogóle może zaszkodzić? I czy spryskiwanie zraszaczem usunie ten problem?
 
S

Sed

Guest
kędziorek napisał:
Mam małe pytanie. W jaki sposób może zaszkodzić roślinie zbyt suche powietrze? Czy wogóle może zaszkodzić? I czy spryskiwanie zraszaczem usunie ten problem?
Lepiej żeby nie było za suche!Rozstaw pojemniki z wodą powieś jakąś mokrą szmate,
pryskaj ściany boxa na zwiekszenie wilgotności.

Ps.Temat do kosza porrostu nie zakładajcie nowych tematów za każdym pytaniem bo sie forum zaśmieca!!Jest założony tenat w dziele Nie Bić początkujących i tam 'Początkujący zadają pytania' jak masz szybkie bytanie wal tam :thumright:
 

kędziorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
192
Buchów
0
Ok, sorki za zaśmiecanie, ale skoro wątek już jest, to śmiem spytać czym grozi zbyt suche powietrze? Czy są jakieś zagrożenia, czy poprostu "nie, bo nie"?
 
S

Sed

Guest
kędziorek napisał:
Ok, sorki za zaśmiecanie, ale skoro wątek już jest, to śmiem spytać czym grozi zbyt suche powietrze? Czy są jakieś zagrożenia, czy poprostu "nie, bo nie"?
Powiem szczerze ze nie wiem :mrgreen: musisz sie zapytać kogoś bardziej doświadczonego.
 
R

rasta

Guest
kędziorek napisał:
skoro wątek już jest, to śmiem spytać czym grozi zbyt suche powietrze?
suche powietrze szkodzi, wzrost i caly rozwój jest spowolniony, roślina musi bronić sie przed zbyt szybką utratą wilgoci na co zużywa znaczną część swojej energii życiowej.
aby stworzyć jak najlepsze warunki rozwoju radzę ci jednak podniesienie wilgotności w boxie do min. 40 %
 

kędziorek

Well-known member
Rejestracja
Lut 7, 2006
Postów
192
Buchów
0
Czyli ma być 40% wody? Ok, poproszę o pomoc strażaków. Tak serio to postaram się coś z tym zrobić. Dzięki, wątek możecie już wywalić. :)
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
Niekoniecznie suche powietrze szkodzi!! konopia indyjska pochodzi z gooorących
klimatuw , gdzie nieznają pojęcia "wilgotne powietrze", mimo to genetyka MJ została zmieniona na europejskie klimaty, więc średnia wilgotność powietrza morze troche
przyspieszyć rorwuj roślinki , ale w nieznacznym stopniu.Poprostu spryskaj liscie
od czasu do szasu!! :thumleft:

[ Dodano: 2006-02-21, 11:08 ]
durza wilgoć jest bardzo warzna tylko dla sadzonek
 
P

Patryk88

Guest
Ja tam U Siebie w Boksie Miedzy Doniczkami Postawiłem szklanke z Woda :D

[ Dodano: 2006-02-21, 12:38 ]
Aa i jeszcze jedno mam temperature w Boksie Około 30 Stopni Nie za Wysoka ta temperatura ?
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
jeżeli masz dużą wilgotność to nie. ale mugłbyś ją troszke obniżyć

[ Dodano: 2006-02-21, 12:42 ]
wejdźcie na http://www.growshop.cz/index2.php lepszego growshopa nie znajdziecie

[ Dodano: 2006-02-21, 12:43 ]
tylko szkoda że czeski
 
R

rasta

Guest
yoyy napisał:
genetyka MJ została zmieniona na europejskie klimaty,
co masz na myśli chyba nie to że odmiany które teraz uprawiamy są genetycznie zmodyfikowane chyba nie wiesz o czym piszesz!!
yoyy napisał:
średnia wilgotność powietrza morze troche przyspieszyć rorwuj roślinki
wlasnie o to chodzi żeby roślinki rosly szybko i zdrowo a nie mizernie.
yoyy napisał:
durza wilgoć jest bardzo warzna tylko dla sadzonek
jasne ale duza to jest 80%

Patryk88 napisał:
Ja tam U Siebie w Boksie Miedzy Doniczkami Postawiłem szklanke z Woda
jesli chcesz podnieść wilgotnosć to szklanka wody ci nie wystarczy musisz wstawic większe naczynie albo jak juz Sed napisal powiesic szmate i ją zwilzać. żeby wilgotnosc sie podniosla musi byc duża powieżchnia parowania wody.
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
niemuw że niewiem o czym piusze , bo wiem. niechodziło mi o to że mj została zmodyfikowana genetycznie lecz została skrzyżowana z ruderalis, odmianą syberyjsk ą
i innymi odmianami
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Nazywasz to genetyczną modyfikacją ? Płód nazywasz genetyczną modyfikacją ?
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
źle to ujołem

[ Dodano: 2006-02-22, 13:02 ]
chodziło mi o to że w wyniku krzyżowania odmian geny ruwnież sie skrzyżowały !
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
ten typ nawilżaczy jest raczej mało skuteczny, porozglądaj się za innymi
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół