nasiona marihuany

Wiosenny feminizowany os Bortsona

Wyszukiwarka Forumowa:

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,634
Odznaki
5
Siemanko przejrzałem zapasy i troche tego jest wiec postanowiłem cos wrzucic na forum (moze bedo chetni).
A wiec do rozdania 5 pakietów femek zrobionych przezemnie. Nasiona juz goscily w osi ale byc moze ktos jeszcze zechce.


Krossy
5szt. 99crumpets×Princess Sofia fem.
5szt. Lilac Cookies×Critical Hog fem.
5szt. Purple Majik×Critical Hog fem.


Warunki osa minimum pół roku na forum dwie ukonczone relki 100 postów.
Nasiona wysyłam zwyklym listem zadne paczkomaty i inne nie wchodza w gre.Zrobienie relacji z pestek do 4miesiecy

Os potrwa do 23 kwietnia potem wybiore osoby jezeli takowe bedą.


Rosliny z moich nasion mozna poogladac w moich zakonczonych relkach. Zapraszam i pozdro załoga


IMG_20210409_180017.jpg
 
Ostatnia edycja:
U

Usunięty 80839

Guest
Ile dajesz czasu na wysianie? Jestem zainteresowany krosem 99crumpets × Princess Sofia. Nie przetrzymuje pestek w lodówce, więc jeszcze w tym roku pójdą w ruch jak coś.
 

gucio333

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2010
Postów
58
Buchów
80
Siemanko

Ogólnie jestem staro/nowy użytkownikem, wiedzę od początku czerpie z forum i podziwiam fotorelacje ludzi na forum, ale sam nigdy się nie wychylalem z fotorelacja w sumie dla bezpieczeństwa(raz 11lat temu zrobiłem ale skończyła się szybciej niż przewidziałem :D) i teraz tak żałuje bo nie spełniam dwóch wymogów fotorelacji oraz postow(teraz po zdobytej wiedzy, mogę komuś pomóc, wcześniej to sam amator) aktualnie mam coś co się zaczyna i coś co prawie kończy. Z tym co sie zaczyna, wystartuje z fotorelacja, batalion Auto Ak47 and Cream Candy Dowódca PanPestka.

I tak bym kurczę przytulił 99crumpet x Prince’s Sofia bo za jakieś 3-4tyg kończę prodzekt i juz powoli się rozglądam za pestkami a wyglądają obłędnie, patrząc po fotorelacjach, miód dla duszy i oczu :) I był bym bardzo wdzięczny, jak by mi się udało, je wysiać w swym ogrodzie :)

A tu tak na zachętę, ze coś tam się dzieje :) Orange Bud



A i chciał bym pozdrowić: Żul-a, Honze, Rumcajz-a, Zacier-a oraz Delavege, na wasze pestki tez mam chrapkę :os1::kot:
 
Ostatnia edycja:

Lejlooo

Active member
Rejestracja
Wrz 11, 2017
Postów
38
Buchów
1
Sieemka. Dołączam się ? chciałbym zobaczyć co mi wyjdzie z twoich pestek. Pizdroo
 

jeżyzwieży

Active member
Rejestracja
Maj 8, 2020
Postów
34
Buchów
30
Może żadnej ukończonej fotorelacji nie mam ale chętnie bym je przyjął do tej którą robię aktualnie
 

uhahany

Well-known member
Rejestracja
Maj 20, 2011
Postów
438
Buchów
2,062
Odznaki
9
Siema. Spróbuję jeszcze raz może tym razem się uda :) 2 fotorelacje na koncie oczywiście staż i posty również
 

druh nabuhah

jak moge to pomoge
Rejestracja
Lis 30, 2020
Postów
1,596
Buchów
6,941
Odznaki
11
A dobry dobry :D melduje sie :D
Otrzymane od razu wysadzane :D bedo sztosy OGIEN!
 
U

Usunięty 11382

Guest
Siemaneczko, chętnie sie zgłosze po Lilac Cookies×Critical Hog, poleciały by do wody jak tylko skończe obecny grow :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół