nasiona marihuany

Witam w raju człowieku na haju :) Biogenetic i Pan Pestka.

Wyszukiwarka Forumowa:

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Siema kocury!


Po 2 słabszych ostatnich sezonach mam nadzieję,że w tym roku będę bardziej zadowolony dlatego też wysiałem 2x więcej roślin,lepiej przygotowałem spoty no i liczę na szybsze fasty. Fotorelacja głównie z nasion z Open Seeds. Podziękowania dla @quakemind oraz @panpestka.pl !!!

W roli głównej:

Automaty
3x Think Big - Dutch Passion
4x Big Devil Xl - Sweet Seeds
5x Jack Herer - Green House Seeds
5x Ak 47 - Pan Pestka
5x Devil XXL - Pan pestka

Fasty (wszystko z Biogenetic)
2x Leda Uno Fast
2x KC33 Fast
2x Biddy Early #1 Indica Pheno Fast
2x Biddy Early #2 Sativa Pheno Fast
2x Critical Fast
2x Green Poison Fast
2x Outdoor OG Kush Fast
2x Top44 Fast
3x Puprle Maroc
4x Serious 6

Sezony
4x Serious 6 - Serious Seeds



Spoty - Standardowo 3 będą,z poprzedniego roku Wzgórze i Dolina oraz nowy na Bagnach
Treningi - LST na wszystkich oprócz automatów i jeszcze jakieś przycinanie pewnie będzie Toppingi na bagnach żeby nie rosły za duże.
Nawozy i ochrona roślin - gnojówka z pokrzyw i na flo Astvit,Top Max. Z ochrony to tylko na bagnach ogrodzenie. Co ma spleśnieć to i tak spleśnieje,ślimaki - moi ziomale ? całych nie zdążą przecież zjeść :) dziki i tak zawsze odwiedzają po posadzeniu,poryją trochę i sobie pójdą.
Gleba - na każdym spocie inaczej,opiszę przy 1 upie każdego spota.


Kiełkować zacząłem 28 kwietnia tym razem bez kieliszków na samych wacikach a i tak wyszło 100% jak zawsze więc po co we wcześniejszych sezonach je moczyłem w wodzie? Jeszcze trochę i zacznę po prostu kiełkować je w glebie czyli tak jak powinno się robić z każdym nasionkiem,czasami mam wrażenie,że sami sobie utrudniamy i komplikujemy. Myślę,że wystarczy trzymać nasionka w lodówce.

28 kwietnia hartowały już się na słoneczku.


Bagna - dziś byłem na bagnach więc up z nich będzie :) Nigdy nie działałem na takim terenie,trzcinowisko ogólnie,przekopałem jakoś w kwietniu glebę z dolomitem i obornikiem kurzym i bydlęcym 50/50. Na górę dałem odwrócone wiadra bez dna oczywiście i nasypałem tam kupnej gleby sterlux no i pierwszy raz budowałem takie ogrodzenie bo spot ma łatwy dostęp dla zwierzyny - mam tu na myśli sarny.
Rośnie tu 11 roślin (4x serius6 fasty,4x serius sezony i 3xthink Big autosy)

Najgorsze targanie ziemii, palików,ogrodznia z przeprawą przez rzeczkę i trzeba uważać na każdy krok żeby w bagnie nie utknąć ehh :gand:






Mutant,hmmm co z nim zrobić? Na pewno miałem już takie ale nie pamiętam co z nich wyszło,dałem mu szansę gdzieś tam w kącie i nazwałem go William :uff:
Specjalnie dla niego wykopałem dziurę i nasypałem kupnej gleby i tą małą łopatką machałem.



Poletko autosów 3x Think Big


Reszta ekipy








Ciąg dalszy z innych spotów nastąpi...

Pozdrawiam Was bagienni wędrowcy i życzę udanego sezonu oraz lasu tłustych pał!!! :tiphat:
 
U

Usunięty 23746

Guest
Bedę uważnie śledził te Twoje fasty i s6 od Serious, bo i u mnie goszczą w tym roku w klaserku. Będzie co porównywać. A relka zapowiada się ciekawie, pozostaje życzyć farta;]
 
U

Usunięty 80839

Guest
Ciekawie się zapowiada, tak więc będę obserwował Twoje zmagania. Pozdro i z fartem!
 

Mr.Wąs

Well-known member
Rejestracja
Mar 28, 2021
Postów
123
Buchów
166
Odznaki
1
Buch za Williama XD
A tak serio to widzę masz trochę krzaków to i palonka na zimę powinno starczyć
PZDR!
 
U

Usunięty 66767

Guest
Siemano!!!W końcu zaczyna się coś dziać:)Powodzenia i pozdrawiam:tiphat:
 

Samotnik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 4, 2012
Postów
552
Buchów
112
Też mam seriusy z biogenetic i oryginalne w tym roku będą porównywać powodzenia
 

harvester69

rozrzutnik obornika
Weteran
Rejestracja
Sty 25, 2010
Postów
1,077
Buchów
3,401
Ładnie się zapowiada. Mamy te same odmiany (fasty) tak więc będę zaglądał, jak u Ciebie rosną. Trzymam kciuki. Powodzenia i farta życzę!
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Dzięki za komentarze,buchy i ogólnie miło,że ktoś tu zagląda :)
Odwiedziłem kolejny spot ale tutaj nie wygląda to najlepiej.




Dolina - spot z zeszłego roku lepiej już dopracowany,doświetlony ile się dało. Ziemia wymieszana z dolomitem i w odstępie czasu 2tyg z obornikiem kurzym/bydlęcym. Niestety część spota zalana co mnie zaskoczyło,miało być tutaj 8 fastów ale posadziłem 6. (2x Critical,2x Leda Uno i 2x OG Kush).



Część zalana,po kolana wody,liczyłem na to,że od kwietnia opadnie ale poziom wód gruntowych tylko się podniósł :confused:?


Rośliny posadzone 11 maja i 2 foty z tego czasu
W dołku woda na głębokości około 15cm



Foty z dziś Critical 1 i 2 okazały się bardzo smaczne bo tak wyglądają ?


I mniej smaczne Leda Uno, obie roślinki podobnie wyglądają


OG Kushe na szczęście nikomu nie smakowały
Temu coś i tak nie pasi,podejrzewam,że za mokro ma,przekopałem lekko,odpowietrzyłem bo gleba bagnista zbita i podniosłem go wyżej trochę. Może odbije.


OG Kush 2. Jedyna roślina która przetrwała te 10 dni od ostatniej obecności i rośnie jak powinna ?


Jak widać spot Dolina pokazuje swoje kaprysy,część zalana ma swoje plusy bo nie trzeba targać wody,coś tam też buszuje,wykluczam,że to sprawka saren czy dzików bo śladów nie było. To były jakieś małe łobuzy,pewnie ślimaki albo jakiś zając. Z ławki rezerwowych wskoczyły na waciki fasty 2x Green Poison. Myślę,że jeszcze nie jest za późno na kiełkowanie fastów.

O przepraszam - nie przeszkadzam!


Innym razem pokażę spot Wzgórzę,tam nie powinno być takich niespodzianek.

:salut:
 
U

Usunięty 23746

Guest
Lepiej uważaj, bo te OG Kushe też są smakowite i ślimaki mogą wrócić po nie na deser :p szkoda, że tak o***ały, bo fajnie by wyglądały już te planciki. Na 2 testowych spotach też u mnie woda wyższa niż się spodziewałem i sporo ślimaków zapewne jak mokro. Trza będzie snacol jakiś zaaplikować w koło spota i liczyć, że to im wystarczy do zjedzenia ?
 

Topas

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 6, 2018
Postów
758
Buchów
1,271
Lepiej uważaj, bo te OG Kushe też są smakowite i ślimaki mogą wrócić po nie na deser :p szkoda, że tak o***ały, bo fajnie by wyglądały już te planciki. Na 2 testowych spotach też u mnie woda wyższa niż się spodziewałem i sporo ślimaków zapewne jak mokro. Trza będzie snacol jakiś zaaplikować w koło spota i liczyć, że to im wystarczy do zjedzenia ?
Oby nie,dość już się najadły a jak coś im się stanie to najwyżej wywieszę białą flagę na tym spocie :waving-white-flag: Poziom wód gruntowych w tym roku wyjątkowo wysoki i długo się utrzymuje,w moim rejonie praktycznie cały maj pada i póki co widzę nadal deszcze w pogodzie.
 

GreenGhost

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2017
Postów
350
Buchów
37
O elegancko. Mamy podobne odmiany. Ja na swoich sezonach na klony sie szykuje. Od poczatku kwietnia sobie rosly i sa w momecie wystrzalu. Tez mialem ostatnie 2 sezony slabe. Mam spota z regami ggs chcem to troche pozapylac z bigenetic i moze druga tura af tam wyladuje. Purple maroc Biogenetic mi dziwnie liscie zwija do srodka zrobie fotke to zalacze. Rosnie normalnie moze za zimno. 2 szt identyko inne planty zero problema. A bede krzyzowal Special Queen z tymi ggs.

Pozdro z fartem
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół